iPhone SE - Power/Home Button

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adamjohnson1212 21. 9. 2016 09:46

Dobrý den, mám asi měsíc iPhone SE a v poslední době se mi už 3x stalo, že iPhone v zhasnutém stavu nereagoval na stisknutí Power Button. Když jsem stisknutí opakoval, tak už zareagoval a ve všech případech byla poté zamykací obrazovka "buglá". To samé se mi jednou stalo, když jsem se pokoušel iPhone odemknout Home Buttonem. Možná i proto jsem přisuzoval tento problém softwaru, ale dnes mi opět iPhone na stisknutí nereagoval a zamykací obrazovka byla poté naprosto v pořádku. Může to být nějaký systémový glitch, nebo je to podle vás na reklamaci? Reklamace se mi pochopitelně řešit moc nechce, už jen kvůli té myšlence, že bych se měl se svým iPhonem na nějaký čas rozloučit. Předem moc děkuji za radu.
adamjohnson1212
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 21. 9. 2016 10:00

Čau, taky jsem si toho občas všiml, ale stalo se to jen párkrát, na 90% to bude SW chyba. Jak dlouho máš iPhone zapnutý? Restartoval si ho v poslední době někdy? Zkus podržet tlačítko vypnutí a home button dokud obrazovka nezhasne, proběhne tvrdej restart, o nic nepříjdeš. Slouží to k tomu, když je problém s SW a je například přizaseklej.

Osobně si myslím, že to bude dělat nějaká aplikace, nějaký doplněk typu klávesnice, widget, něco co se musí pokaždé načíst. Nebo nějaká prasácky napsaná aplikace, která je v RAMce. Můžeš zkusit udělat restore bez zálohy (data si ale zazálohuj) a můžeš sledovat jestli se to bude opakovat. Pokud jo tak reklamace a víš, že to není SW chyba :).
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků