iPhone 7/Plus - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2018 23:04

Takze syn je hlupak, ale muze za to znacka.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 15. 8. 2018 00:11

Spíš mi to přijde, jako zvast nebo uz musel byt nějak poškozený, pokud tam na chvíli s ním vlezl, musel to přežít...
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod killmister 15. 8. 2018 05:19

S4...., na tebe reagovat nebudu, jelikož z tebe mluví zaslepenost.
Opravdu se to stalo tak jak píšu a telefon byl nepoškozen, opatruje ho jinak jako oko v hlavě.
Spíš mě ůdaj o odolnosti IP67, přijde jako žvást. A od firmy jako je Apple následné vypořádání se s problémem jako děsná sprosťárna.
killmister
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 16. 8. 2018 19:30

Jak hluboký byl bazén? Pokud tam syn normálně vlezl a plaval, resp. telefon byl ponořen maximálně do hloubky jednoho metru, opravdu by se s iPhonem nemělo nic stát.

Pokud to byla větší hloubka nebo syn třeba do vody skočil (takže se dočasně zvýšila hloubka), je tu risk, že dojde k poškození (vycházím z certifikace IP67).

IP68, kterou mají např. Samsungy, zvládá hloubku 1,5 m (tady vycházím už přímo z webu výrobce, který deklaruje testovanou hloubku).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 18. 8. 2018 10:15

Jen pro zajimavost, on nekde Apple u modelu 7 zminuje vodevzdornost/vodeodolnost a nepise, za jakych podminek?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slayers 19. 8. 2018 14:53

Pokud uvádí normu ip67. mělo by to mít nějaké podmínky.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 19. 8. 2018 15:59

Apple se k tomu již při uvedení do prodeje vyjádřil dost jasně, že negarantuje průnik kapaliny. Takže ze strany Apple žádná sprosťárna. Má to jasně uvedeno v technických specifikací a i přímo na vlastních stránkách, z kterých cituji.

iPhone 7 a iPhone 7 Plus jsou odolné proti postříkání, vodě a prachu a byly testovány v kontrolovaných laboratorních podmínkách s hodnocením IP67 podle normy IEC 60529. Odolnost proti postříkání, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdeš v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.


Takže opravdu nechápu, jak se někdo může divit tomu, že záruka nebyla uznána. :roll:
Naposledy upravil uiqjirka dne 19. 8. 2018 16:53, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 8. 2018 16:52

Klasika. Radši pak nadávat na to, že neumím číst a najít si informace. Dát do google a už to vyskakuje: iPhone 7 je sice voděodolný, ale při poškození vodou vám Apple ..., iPhone 7 má velký háček. Na voděodolnost se nevztahuje záruka ...

A tak dále :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagant 4. 8. 2020 12:11

Můj iPhone 7 32GB s IOS 13.6 po posledním nabíjení (nabil se na 100%) hlásí:
"Aby vám zbytečně nestárla baterie, iPhone si zapamatuje, kdy ho zpravidla nabíjíte, a nenabije se na víc než na 80% dokud ho nebudete potřebovat".

Té větě poněkud nerozumím, můžete mi ji někdo, prosím, srozumitelně interpretovat?
Jak pozná, že ho potřebuji a co se bude dít?

Už takhle ta baterie nic moc nevydrží, od samého začátku. :roll:
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 4. 8. 2020 13:04

No hlasi to u vsech iphonu a melo by to fungovat tak ze kdyz si das vecer nabijet tak se nabije treba do 1hodinx na 80procent a pak na zaklade budiku se zacne nabijet na 100 procent sby byl pred budikem na 100procent
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Nagant 4. 8. 2020 13:51

Děkuji, to zní srozumitelně.
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod Nagant 17. 11. 2022 11:46

Na mém iPhonu 7 32GB s iOS 15.7. přestaly chodit veškeré notifikace (snad s výjimkou upozornění na došlé SMS).
Zkusil jsem ještě aktualizovat na iOS 15.7.1, několikrát mobil vypnout a zapnout.
Prošel jsem všechna relevantní nastavení, zkusil vypnout a zapnout veškerá komunikační rozhraní, u vybraných aplikací notifikace vypnout a znovu zapnout - bez úspěchu.

Problém nastal tehdy, když jsem smazal všechna stará upozornění z plochy. Je to zhruba týden.

Nesetkal se, prosím, někdo se stejným problémem a neporadil by, co s tím, co ještě zkusit?

Telefon mám nyní něco málo přes tři roky (začínal jsem, myslím, s iOS 11).
Nagant
Junior

Odeslat příspěvekod tubík 24. 5. 2023 07:55

Ahoj všem. Nechci zakládat úplně nové téma, a věc se týká IP 7+, tak se zkusím dotázat.
Věc neřeším na svém telefonu, ale kamarádce, která z iPhone 7+ přešla na novější (Tuším IP11, nebo 12)

Ve starém telefonu měla dva emailové účty. Gmail a jeden soukromý z podnikání. Používá integrovaný email v iPhonu. Ten email z podnikání je již zrušený a nemá do něj fyzický přístup. Ve starém telefonu však všechny tyto emaily měla a tak jsem do Gmailového účtu udělal složku, kam jsem všechny email přesunul (cca 270 emailů). Takže ve starém telefonu ty emaily (Pod složkou v Gmailu) vidí. Ale synchro ji do nového telefonu, nebo Gmailu na webu zobrazuje jen 35 posledních emailů, řekněme za poslední půlrok (přesné datum jsem nepátral).

A otázka je, zda lze nějak v telefonu nastavit, aby synchronizoval i starší emaily? Jinak je totiž už z telefonu nedostane, aby si je mohla zálohovat.
tubík
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků