Iphone SE kvalita hovoru

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod voltov 17. 7. 2016 14:27

Ahoj,
jsem nový uživatel IPhonu SE a mám problém. Když někomu volám, tak mě protistrana špatně slyší. Když volám přes zesílený reproduktor, nebo přes sluchátka, tak je zvuk prý v pořádku a čistý. Dá se to nějak vyřešit nebo je to na reklamaci? Díky
voltov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tristazmista 18. 7. 2016 19:10

tak asi spatnej mikrofon, spis reklamovat
tristazmista
Junior

Odeslat příspěvekod marts 4. 8. 2016 15:31

Zažil jsem, že protistranu bylo slyšet občas dobře a většinou špatně. Pak se ukázalo, že to bylo držením telefonu - prst přesně zakrýval otvory mikrofonu.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.ZUBR 4. 8. 2016 20:27

Bývá problém s Wifi voláním, pokud se člověk pohybuje. U SE jsem měl problémů vícero ... telefon se přepínal do mono po ukončení hovoru, občas přestal fungovat hlasitý reproduktor a místo něj se zapnul interní, špatná kavalita hovorů ... neřešil jsem to a vrátil jsem ho do Apple Store v Německu, tak nevím čím to bylo.

Doporučuji kontaktovat podporu Apple v ČR, jsou docela ochotní a člověk nemusí mít koupený Apple Care (berou incidenty, protože v ČR není ofiko Apple Store, jen reselleři).
S idiotem nelze diskutovat, musíme se spokojit pouze s faktem, že je to idiot.
Dr.ZUBR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 4. 8. 2016 21:17

Podle mých zkušeností Má iPhone obecně horší kvalitu mikrofonu Je to podle mne způsobeno Že na rozdíl od třeba Samsungu který má mikrofon je dva tak bohužel iPhone má pouze jeden a to ve spodní části telefonu takže zvuk je pokaždé trochu horší je třeba si na to zvyknout
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Chr1s 4. 8. 2016 21:31

Já mám zase zkušenost, že je to přesně naopak. Vlastním od jakživa jenom iPhone. Minulý rok jsem chtěl změnu a koupil si Samsung Galaxy S5 a byl jsem zhrozen kvalitou hovorů! Nemohl jsem si na to zvyknout, tak šel po měsíci pryč (kvalita hovorů byl jeden z důvodů...). Jinak má iPhone 2 mikrofóny, které používá při telefonování a ne jeden (druhý je u foťáku). :-)
Naposledy upravil seterwohipikule dne 4. 8. 2016 23:07, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Chr1s
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 4. 8. 2016 23:57

iPhone 5s a SE mají kvalitu hovoru luxusní. S HD Voice je to prostě perfektní. A pletete se oba. iPhone 5 a novější mají mikrofony tři. Samsung většinou jen dva.

https://support.apple.com/en-us/HT203792
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků