Chromecast

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pobi-607 19. 3. 2016 21:11

Zdravím, měl bych dotaz, zda-li někdo používáte chromecast s iPhonem? Koupil jsem si toto zařízení a s Windovs phone si to jakože moc nerozumí....respektive je to naprosto naprd. Kamarád přišel s jeho andoidem a funguje tam jak Spotify, tak třeba O2 TV, což je super, jenže mně se do Androida teda vůbec nechce :) Na internetu jsem to nějak nedohledal, tak se zkouším ptát tady.

Takže funguje aplikace Chromecast na ios korektně? Půjde Spotify, O2 TV a podobné služby, které fungují nma droidu? O tom, že by to někdo rozběhal na WP silně pochybuju, jsem 3 letým zastáncem WP, ale ignorace firem dělat soft podporu mě dostala do situace, že budu muset změnit stáj :/
pobi-607
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 19. 3. 2016 23:54

Pokud tebou zmiňované aplikace i na iOS podporují protokol Cast, měly by fungovat (a podle mě i funguji, ale nemůžu ověřit) stejně jako na Androidu - po spuštění obsahu klepneš na piktogram obrazovky se signálem a vybereš svůj Chromecast.

Nějaký majitel iOS a Chromecastu nechť mě doplní / opraví.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bennybull 20. 3. 2016 08:20

Jasné připojíš přes aplikaci která je na store a potom už můžeš pouštět, záleží tak co vše podporuje určitě máme YouTube a potom ti to nabídne samo aplikace které podporuje chromcast
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Garfield73 20. 3. 2016 10:34

Chromecast a iPhone by si měly celkem rozumět.
tady to chlapík ukazuje
https://www.youtube.com/watch?v=zBl5uu91oHE
jsou tam i další návody
https://www.youtube.com/results?search_ ... ast+iphone
Osobně používám chromecast s chromebookem a s Nexusem - tohle trio funguje naprosto skvěle.

Nevím, proč nechceš droida, možná by to chtělo opravdu droida (Nexus) a ne ty různé "vylepšenosti" zaplněné bloatwarem...
Garfield73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bennybull 20. 3. 2016 11:36

Je jedno co máš nám to funguje stejně s android jako iPhone
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Ceskobudejovicak 1. 9. 2016 15:15

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli funguje chromecast i bez WiFi routeru. Tedy pouze připojený přímo k WiFi v telefonu. Chtěl bych ho jako přehrávač filmu na cesta. Díky
Ceskobudejovicak
Kolemjdoucí