iPhone 6S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 3. 2017 18:31

iPhone 6S je nejprodávanějším smartphonem za rok 2016
https://mobilizujeme.cz/clanky/iphone-6s-je-nejprodavanejsim-smartphonem-za-rok-2016

-- 8. 4. 2017 23:20 --

OT diskuze iOS vs. Android přesunuta sem
viewtopic.php?f=12&t=1262145
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Matysska 20. 5. 2017 08:09

Ahoj, mohl by mi prosim nekdo poradit, jak odstranim aplikaci, kterou uz nechci mit v app store? Diky
Matysska
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 20. 5. 2017 23:02

App Store v zozname kupenych aplikaci prejdes prstom po aplikaci z prava do lava a ukaze sa ti tlacidlo skryt.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod senad 9. 6. 2017 14:24

Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem. Při stisku homebutton cítím nepravidelně rezistenci, jakoby to o něco dřelo. Telefon mám měsíc, nový. Vezmou mi to bez problémů na reklamaci nebo mě odbydou mechanickou závadou? (TSBohemia). Díky moc
senad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 3. 7. 2017 19:27

Ahoj, jak je to nyní u 6s s tou navigaci na ios 10? Je to již nějak ošetřené? Dá se navigovat třeba pomocí Google maps? Funguje to?
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 21. 7. 2017 21:31

Má 6S+ rozdílný displej od 6+? Vím, že 7+ má jiný typ displeje a je takový barevně hezčí. Mám 6+ a líbí se mi 7+ displej, ale ten výkon nepotřebuju, tak bych koupil jen 6S+, ale rád bych si polepšil displejem.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 7. 2017 00:33

6S+ má displej totožný / zaměnitelný s 6+.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod pavlisex 22. 7. 2017 07:23

Blbost, iPhone 6s + má 3D touch, takže rozdíl tam je :) Krom toho, je mnohem rychlejší! Takže se určitě vyplatí
pavlisex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 22. 7. 2017 15:30

Neptal jsem se ani na 3D touch, ani na to jestli je rychlejší a už vůbec ne jestli se vyplatí.
Děkuji alespoň dj.kure za smysluplnou odpověď, ten mi odpověděl na to, na co jsem se ptal a ne marketingovým žvástem od applu.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 7. 2017 19:23

Bohuslav Čermák: jestli Ti jde jen o displej (jako zobrazovadlo a ne jako celek), tak je opravdu totožný a zaměnitelný. Jinak ano, 6S má 3D Touch vrstvu.
Stupidní příspěvky od "oooooooooo" jsou preventivně blokovány, takže je nevidím. Díky za pochopení.
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone (VoLTE a VoWiFi)
Huawei Watch (W1)
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 22. 7. 2017 20:18

Ano, šlo mi pouze o kvalitu IPS panelu, jestli došlo u generace 6S k nějakému zlepšení. Pravděpodobně tedy šlo o displej z 6 a kvalita byla zvednuta až na 7. Díky za info.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavlisex 24. 7. 2017 23:41

Oh, omlouvám se ti Bohuslave jestli se tě moje reakce dotkla :)
pavlisex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reznik.. 1. 9. 2017 14:52

Zdravím,
jak to s funkčností sítí a SIM tohoto mobilu koupeného v zahraničí např. v Americe, je jedna verze pro všechny trhy ? Mám možnost si dovézt mobil z Ameriky a cena je o čtvrtinu levnější což je poměrně dost. A to nemluvím když bych to koupil u operátora T-Mobile, ale to očekávám, že tady v česku mi to nepojede..? Máte někdo zkušenosti se zárukou s mobilem ze zahraničí? Je pouze na 1 rok ?
Díky
reznik..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2018 01:45

aktualizace iPhone 6 vezme 40% výkonu
https://www.mobilenet.cz/clanky/nova-ak ... konu-34368
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod -b3h- 19. 2. 2018 13:08

Zdravím, zvažuji koupi nového telefonu a přemýšlím o applu. Vyplatí se ještě dnes koupit model 6S? Přemýšlel jsem také o modelu SE, který má v podstatě stejné vnitřnosti, krom velikosti a s tím spjatým displayem.
-b3h-
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor