iPhone 6S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paaras 22. 10. 2015 22:13

hans christian: Nastavení-obecné-zpřístupnění-dosah. Máš to zapnuté?
paaras
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hans christian 22. 10. 2015 23:22

Díky moc já měl předtím 6 a asi to tam bylo rovnou zapnuté ,vůbec jsem nevěděl že to má vypínač.Tak ještě jednou dík.
hans christian
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 23. 10. 2015 06:18

Lukke: řekl bych, že baterka vydrží o něco více než u S6. Ale taky mám pocit, že Apple začal androidovatět :-(
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan J. 23. 10. 2015 22:41

Mike-biker píše:Ano, měl jsem dva kusy iPhone 6s Plus a oba to dělaly - ale jen u některých hovorů - zřejmě SW záležitost.

A co si s tím dělal, reklamace?
Milan J.
Junior

Odeslat příspěvekod HenryPotter 2. 11. 2015 02:00

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda-li někdo z vás nemá alespoň přibližné informace o naskladnění Iphone 6S Plus 128 GB variant. Už to bude měsíc od prodeje, Apple store píše dostupnost do jednoho týdne, ovšem naši největší prodejci (Alza, CZC) se tváří, že telefony nebudou snad ještě v příštím roce. :) Předem díky za odpověď. :)
Apple iPhone 6S Plus 128 GB šedý
Apple Macbook Pro mid 2014
HenryPotter
Junior

Odeslat příspěvekod M.BoBo 2. 11. 2015 07:02

Tak nečekej a objednej z Apple Store.

Kupoval jsem takhle tehdy iPhone 4s (byl tam levnější než na tuzemských eshopech) a žádný problém. Extrémně rychlé dodání!!
iPhone 13 Pro/Apple Watch 7/iMac M1>iPhone 12 Pro>iPhone XS>iPhone 7>Samsung Galaxy S7 Edge>iPhone 6s>iPhone 6>iPhone 5s>LG G2>Samsung Galaxy S4>Blackberry Z10>Samsung Galaxy NOTE2>Nokia Lumia 920>Asus Padfone>...
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod lainer 2. 11. 2015 07:04

Já mám objednaný 6s plusko 64GB u iwant.cz a tam mi psali že telefon přijde v prosinci. Tak uvidím možná zruším objednávku a vezmu to přes oficiální stránky applu.
lainer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 2. 11. 2015 19:24

Do Dresdenu to není daleko a je to vcelku pěkný výlet 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 2. 11. 2015 20:43

Proč podporovat nějaké iWant, iStyle, Alza apod.? Jedine Apple Store. Telefon budete mít doma jeste rychleji než píšou ofiko na webu. Skvělý servis a rychle dodání.
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2015 18:38

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 11. 2015 19:05

Ano. Můj 6S to dělá vcelku pravidelně. Nedá se s tím používat žádná navi.
A podle mne to nemá souvislost s LTE, protože to dělá, i když dám LTE do OFF.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepan_22 7. 11. 2015 20:53

Velmi podobný problém měly starší Lumie, nebo některé Samsungy. Odpadávani od sítě
Problém se projevuje při použití LTE sim karty, ale pak ve všech sítích. Někdy, bůhví proč pomohlo vyměnit Sim za jinou. Vyskytuje se u všech operátorů.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod itsme 8. 11. 2015 00:22

Já používám k navigaci v autě velice často a jsem připojený k LTE prakticky neustále (briská síť EE, tzn všechna pásma 800MHz, 1.8 i 2.6 GHz) a žádný problém jsem neměl.
itsme
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 8. 11. 2015 10:44

Celá legrace je v tom, že to nedělá ve všech krajinách. Třeba Rakousko nebo Německo je zcela bez problémů. GPS v LTE pásmech bez výpadků.
S tou výměnou SIM to stojí za zkoušku - díky za tip. Já zatím vypnul LTE, což ten problém řeší, ale samozřejmě, je to řešení špatné.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 8. 11. 2015 15:37

Chlapi, umí iPhone 6S překlopit domovskou obrazovku do landscape módu jako 6S Plus, případně 6 Plus?
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků