iPhone 6S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 3. 2017 17:31

iPhone 6S je nejprodávanějším smartphonem za rok 2016
https://mobilizujeme.cz/clanky/iphone-6s-je-nejprodavanejsim-smartphonem-za-rok-2016

-- 8. 4. 2017 23:20 --

OT diskuze iOS vs. Android přesunuta sem
viewtopic.php?f=12&t=1262145
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysska 20. 5. 2017 07:09

Ahoj, mohl by mi prosim nekdo poradit, jak odstranim aplikaci, kterou uz nechci mit v app store? Diky
Matysska
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 20. 5. 2017 22:02

App Store v zozname kupenych aplikaci prejdes prstom po aplikaci z prava do lava a ukaze sa ti tlacidlo skryt.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod senad 9. 6. 2017 13:24

Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel jsem. Při stisku homebutton cítím nepravidelně rezistenci, jakoby to o něco dřelo. Telefon mám měsíc, nový. Vezmou mi to bez problémů na reklamaci nebo mě odbydou mechanickou závadou? (TSBohemia). Díky moc
senad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod preludeman 3. 7. 2017 18:27

Ahoj, jak je to nyní u 6s s tou navigaci na ios 10? Je to již nějak ošetřené? Dá se navigovat třeba pomocí Google maps? Funguje to?
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 21. 7. 2017 20:31

Má 6S+ rozdílný displej od 6+? Vím, že 7+ má jiný typ displeje a je takový barevně hezčí. Mám 6+ a líbí se mi 7+ displej, ale ten výkon nepotřebuju, tak bych koupil jen 6S+, ale rád bych si polepšil displejem.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 7. 2017 23:33

6S+ má displej totožný / zaměnitelný s 6+.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlisex 22. 7. 2017 06:23

Blbost, iPhone 6s + má 3D touch, takže rozdíl tam je :) Krom toho, je mnohem rychlejší! Takže se určitě vyplatí
pavlisex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 22. 7. 2017 14:30

Neptal jsem se ani na 3D touch, ani na to jestli je rychlejší a už vůbec ne jestli se vyplatí.
Děkuji alespoň dj.kure za smysluplnou odpověď, ten mi odpověděl na to, na co jsem se ptal a ne marketingovým žvástem od applu.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 7. 2017 18:23

Bohuslav Čermák: jestli Ti jde jen o displej (jako zobrazovadlo a ne jako celek), tak je opravdu totožný a zaměnitelný. Jinak ano, 6S má 3D Touch vrstvu.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohuslav Čermák 22. 7. 2017 19:18

Ano, šlo mi pouze o kvalitu IPS panelu, jestli došlo u generace 6S k nějakému zlepšení. Pravděpodobně tedy šlo o displej z 6 a kvalita byla zvednuta až na 7. Díky za info.
Bohuslav Čermák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavlisex 24. 7. 2017 22:41

Oh, omlouvám se ti Bohuslave jestli se tě moje reakce dotkla :)
pavlisex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reznik.. 1. 9. 2017 13:52

Zdravím,
jak to s funkčností sítí a SIM tohoto mobilu koupeného v zahraničí např. v Americe, je jedna verze pro všechny trhy ? Mám možnost si dovézt mobil z Ameriky a cena je o čtvrtinu levnější což je poměrně dost. A to nemluvím když bych to koupil u operátora T-Mobile, ale to očekávám, že tady v česku mi to nepojede..? Máte někdo zkušenosti se zárukou s mobilem ze zahraničí? Je pouze na 1 rok ?
Díky
reznik..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2018 00:45

aktualizace iPhone 6 vezme 40% výkonu
https://www.mobilenet.cz/clanky/nova-ak ... konu-34368
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -b3h- 19. 2. 2018 12:08

Zdravím, zvažuji koupi nového telefonu a přemýšlím o applu. Vyplatí se ještě dnes koupit model 6S? Přemýšlel jsem také o modelu SE, který má v podstatě stejné vnitřnosti, krom velikosti a s tím spjatým displayem.
-b3h-
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků