iPhone 6S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod llubik 13. 6. 2018 16:17

Chcem sa spytat na zivotnost baterie . . . ako je na tom priemerne 2 rocny telefon? Vydrz oproti novemu . . . Je jasne ze zalezi od pouzivania, ako casto nabija, do akej urovne vybija clovek, ale tak vase skusenosti
llubik
Junior

Odeslat příspěvekod icenkolb 6. 8. 2018 11:28

Zdravím,
přišel bych o mnoho, kdybych se rozhodl z Androidu přejít na tak uzavřený systém jako je iOS?
V dnešní době se mi zdá, že už zlaté časy flashování jsou pryč.
Poraďte prosím.
Děkuji.
icenkolb
Junior

Odeslat příspěvekod delong 7. 8. 2018 18:54

Ja som presiel tiez toto leto z androidu, nikdy som nemal ios. :-D
Bububuuu je to strasaaak. ale ne.
No skratka ios ma + i -
+ mam iphone 8, takze hodnotim ten, je dobre spracovany a stale pekny telefon
+ system je stabilny a je jedno ci mas nainstalovanu 1 alebo 100 apiek, nepozorujem nejaku zmenu v plynulosti.
+ to co nainstalujes vecsinou funguje jak ma a celkovo vsetko +- funguje, podla mna lepsie jak na androide, to co je urcene pre urcity ios funguje proste.

- oproti androidu je najvacsi minus suborovy system, nedostanes do mobilu mp3 len tak, jedine cez itunes a podobne
- niektore veci su zbytocne zlozite, napr. mazanie mp3 z mobilu. toto vsetko je dan za vyssiu bezpecnost ios
- bez jailbreku sa musis zmierit s tym co ti ios ponukne, lebo ho uplne neupravis k obrazu svojmu, to znamena bud ti sadne alebo ne, mne sadol a som spokojny :-D

Video si pozres, pustis mp3, zatelefonujes, posles sms, vybavis emaily/socialne siete, pustis navigaciu atd, skratka je to normalny stroj, ktory ti poskytne sluzby podobne ako android.
U ios nesmies byt hnidopich a moc riesit veci, ideal je byt flegmatik pri pouzivani ios :-))
Mne momentalne android nechyba, minusy mi vyvazuje stabilita systemu.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feders 31. 8. 2018 21:52

Povedlo se mi asi utopit moje 6S. Známému se stalo něco podobného dříve (tuším s iPhone 4) a servis mu nabídl novou "jednotku" (asi refurbished kus) za nějaký menší peníz, než se prodává oficiálně. Nevíte zda se nabízí pořád něco podobného, případně kolik stojí refurbished 6S přes servis? Díky
Feders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 31. 12. 2018 16:59

Iphone mi stale hlasi - aktualizujte platebni udaje - par mesicu byl aktivovan 50gb icloud, nyni je zpet vracen na 5gb free variantu. Poradite co s tim ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod marts 7. 1. 2019 13:42

Zkontrolovat platební údaje - viz. https://support.apple.com/cs-cz/HT201266
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 7. 2020 11:49

Trošku mimo téma: iPhone 6 a 6+ brzy obdrží novou aktualizaci zabezpečení.

[Zdroj: gizchina.com]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 31. 1. 2021 14:53

Caute. Trochu ozivim tuto temu.

Mate niekto nejaky dobry a overeny zdroj na nahradne baterky do 6s ?

Mam doma zalozne 6s, ktore som osadil do cerveneho housingu. Budem na nom este prevadzat nejake upravy a rovno by som don hodil novu baterku, kedze povodna uz ma co to za sebou :)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 31. 1. 2021 17:56

Kupoval jsem kdysi do iPhone 4 u applemix.cz a taky jeste do neceho u batteryupgrade.be
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 6. 2021 10:23

Apple překvapil. Také 6 let starý iPhone 6s dostane letos iOS 15.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků