iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paseto 11. 1. 2017 16:45

Ahoj, začalo se mi teď stávat že když volám tak do 30s mi hovor selže a když dám volat znova tak už běží normálně. Neví někdo kde může být problém? Přešel sem k T-Mobile a a měsíc to fungovalo normálně a teď 14 dní to dělá tohle. Je chyba někde v telefonu nebo u operátora?
paseto
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 11. 1. 2017 19:00

2 roy1: iPhone jako podložka pod stůl určitě dobrý nebude. Šestka má vystouplou čočku, takže bys tomu moc nepomohl. Já si za svým názorem stojím :))

-- 11. 1. 2017 20:00 --

2 paseto: využíváš VoWifi, nebo VoLTE? Nebo máš data zakázaná a jedeš přes GSM 2G/3G?
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rider0008 13. 1. 2017 23:08

Keby inteligencia kvitla tak "roy1" je uz davno mrtvy a robi hnojivo inym inteligentnejsim tvorom :-D
Naposledy upravil opasino dne 14. 1. 2017 09:17, celkově upraveno 1
Důvod: Příště se zdrž takových komentářů, které do tohoto vlákna nepatří.
Rider0008
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 14. 7. 2017 17:09

Zdravím, má smysl ještě v roce 2017 kupovat iPhone 6 32GB, který lze nyní v Euronicsu pořídit za 9990 Kč? Jak je na tom HW, zadejchává se. Bude do budoucna ještě stačit? Předem děkuji za reakce.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aliceinchains 14. 7. 2017 22:22

Já bych do toho šel, dva roky to dostane ještě nový firmwer a cena je též dobrá.
Aliceinchains
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 15. 7. 2017 12:15

Asi bych se hodne rozmyslel, jestli vzit 6 nebo SE. Ale asi bych skocil do SE. Sice ma mensi displej, ale zase je vykonejsi a ma lepsi fotak. Cena dtto:
:arrow: http://www.istyle.eu/cz/iphone-se.html? ... model=1107
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 15. 7. 2017 13:58

No právě velikost displeje je ten největší problém.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 15. 7. 2017 14:11

Myslel jsem si, že by byl, jinak mě logicky napadlo doporučit SE jakožto model o generaci mladší za stejnou cenu v podstatě.

Sice iOS je pořád ideálně kalibrovanej na jeho malej displej, ale pokud by mělo dojít na nějakou mobilní konzumaci multimédií (videa nejspíš), je větší displej výhodou.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 15. 7. 2017 14:40

Právě, iPhone SE mně vzhledem k velikosti jeho displeje přijde jako naprosto nevhodný ke konzumaci jakéhokoliv obsahu.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosmicz 16. 7. 2017 17:26

Chci se zeptat jestli nekdo poradi uvazuju o Iphonu 6 a chci natacet videa na koncetech a potrebuji vetsi zoom neporadili byste jaky objektiv se stabilizaci by byl vhodny?...diky
kosmicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 16. 7. 2017 17:56

Též o koupí v Euronicsu? Co tě k nákupu takto starého modelu kromě natáčení koncertů vede? Děkuji za odpověď.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kosmicz 21. 7. 2017 13:11

Co rikate na nabidku walmartu za 200 dolaru Iphone 6 16G?..sel by do toho nekdo?.
kosmicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavlisex 22. 7. 2017 06:24

Proč si chce člověk kupovat téměř 4 roky starý model? Že chce jablko? Navíc 16GB je málo, za pár měsíců budeš nadávat na Apple jenom proto, protože si šetřil.
pavlisex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosmicz 22. 7. 2017 11:47

Jde me i o videa, ktere ma kvalitni..bude fungovat v cr ten z walmartu?.
kosmicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qsubt 22. 7. 2017 14:20

kombinace 16GB (bez pomoznosti pametovych karet) a videa, to ve me vyvolava usmev.
huh?
qsubt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků