iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod František I. 2. 12. 2014 19:23

Teď mám taky 16GB. Samozřejmě, že s 16GB se dá vyžít, ale člověk se musí omezovat. Musí se pořád starat o to, aby bylo místo a jak říkáte, nový iOS zabere více místa. Černý kus, co je Vodafonu v 64GB verzi se mi zase až tolik nelíbí.

Já mám pár alb mp3, hodně fotek a hodně aplikací. Docela mi to stačí, takže 16GB budu mít pořád plnou, ale 64 budu mít pořád poloprázdnou...
František I.
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 2. 12. 2014 19:39

Tohle rozhodnutí bude záviset jen na tobě.

Osobně se mi líbí nejvíc verze Silver a stačila by mi 16GB verze.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kank 3. 12. 2014 01:02

Sice to vysloveně nesouvisí s iPhone 6, stejně se ale chci zeptat, páč to tady "jede" asi nejvíce. Po tom, co iOS 8 nabídl statistiky využití baterie, jsem zjistil, že největší žrout je Mail (až třetina baterie za den) - a to maily vysloveně neotevírám, neodepisuju (navíc v počtu do patnácti denně). Spíše jde o stahování do mobilu. Mám dva mailové účty, u obou zapnuté vyzvedávání (Push nejde). Zkoušel jsem, jestli na to bude mít vliv nastavení periody stahování, ale 15 min i 1 hodina ždímou baterku prakticky stejně. Má-li to nic nežrat, musí být nastaveno ruční vyzvedávání, což se mi nehodí. Máte s nastavením mailů v souvislosti s využitím baterie někdo nějaké zkušenosti?
Kank
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 12. 2014 21:28

Frantisek 1: me prave prisla space gray nejlepsi, i kdyz volba to byla tezka, ale rychla :)

Mam dotaz: kdyz slidnete palcem na obrazovce dolu a vyjede vam fce hledat, vypada to u vsech takto? Mi po aktualizaci rozmazalo pozadi plochy, pred tim to delalo toto viz obr a ted to zas zaclo delat toto.. Coz se mi nejenze nelibi, ale nejspis to je taky nejaky bug :hm
Anonymni

Odeslat příspěvekod sune2009 3. 12. 2014 22:12

Maty: myslím,že se to dá někde nastavit,pač jsem zažil taky 2 varianty a myslím,že je to v tom usnadnění jak tam jsou ty věci pro neslyšící a tak
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 3. 12. 2014 22:21

Tak v obecne zpristupeni a kontrast jsem vypnul tmavsi barvy a snizit svetly bod.. Uz to je ok.. Kdyz jsem to vratil, tak je to porad ok takze je to nejaky bug

Ale diky za tip 8-) mohl jsem se rovnou zeptat na garazi :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod marty10 8. 12. 2014 16:01

pohrávám si z myšlenkou na koupi tohoto telefonu...chtěl bych vyzkoušet iOS, měl jsem několik telefonu s androidem, s lumii 1020 jsem vyzkoušel WP. Měl bych pár dotazů:
- zajímalo by mne kolik volného místa pro uživatele zůstane z těch 16GB
- baterie..opravdu je tak tragická jak někteří uživatelé píší?...mám tak hodinu hovorů denně, 20-30 sms, nějaký ten FB, internet,mail, hudba. Hry moc nehraji.
děkuji za případné odpovědi. ;-)
marty10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BreC 8. 12. 2014 16:08

Baterie je, co jsem slyšel o něco lepší než na iPhonu 5S a co čtu pstřehy uživatelů tak při mírné zátěži vydrží den- den a půl.
Po zapnutí telefonu bys měl mít k dispozici cca 13GB.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 8. 12. 2014 19:13

marty10: beterie vůbec není hrůza...při tvé zátěži dá klidně i dva dny.
Ještě se mi nestalo, že bych musel přes den nabíjet, protože by mi baterka nevydržela pracovní zatížení, což jsou u mne: hovory, synchro dvou mailů, WahtsApp, FB, tak 20-30 minut internet a občas Waze po Pze.
Proti 5S je to velký pokrok.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadliwt 8. 12. 2014 19:47

marty10: pri tvojim vyuziti nebudes mit problem, vyuziti mam podobny a kazdje dne koncim s 50%. Jenom FB/messenger je na baterku sileny zlo...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 12. 2014 20:14

Iphone 6 ma rozhodne lepsi vydrz nez 5/5S.. Je to jednodenni max dvoudenni telefon. Ja nabijim kazdy den..

Ted mam 61% a vyuziti 5 hod 14 minut
Anonymni

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 12. 2014 18:25

Aktuálně mám "pohotovost" 10hod, 51 min a "využití" 5hod, 27min a 48%.

-- 9. 12. 2014 21:43 --

2014-12-09 21.41.47.png
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rajbr 8. 1. 2015 22:24

zdravim a vsechny Vas moc prosim :) mam IP6 a chci si nastavit telefon abych si mohl ztahovat aplikace, jenze u registrace v telefonu mam vypsat 20 znaku ale telefon ma v nastaveni jen 19 a nepusti me to dal :( tel je koupenej v o2
Rajbr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod OrcusDei 9. 1. 2015 07:08

František 1 a ostatní, co by chtěli jinou variantu k tarifu od Vodafonu:

Na Alze když si telefon vybíráte, umožňuje vám Vodafone dotaci. Samozřejmě pokud máte nějakou speciální nabídku, jako telefon zdarma k firemnímu tarifu, asi by to chtělo domluvit se přímo s Vodafonem.
OrcusDei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod František I. 13. 1. 2015 19:15

Pánové po pár dnech používání pozoruju, že když mně někdo volá nebo píše smsku, tak občas se mi u toho kontaktu nezobrazí jméno, podle kterého je uložené v kontaktech ale jen číslo, takže si pak na moment myslím, že je to někdo cizí. Když tu smsku rozkliknu, tak se mi přiřadí do správné konverzace pod jménem. To samé i výpis hovoru. Je možné, že to dělá u kontaktů, kde nemám uloženou předvolbu +420? Je to tím? Dělá to někomu taky? Verzi FW mám 8.1.2. Díky.
František I.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků