iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rade8653 12. 11. 2014 19:03

Som dojaty z tvojej odpovede na moj dotaz ty expert. Tebe to moze byt u ri*i, naco ja budem pouzivat 6tku a odpovede typu "kup si 3310 a fotoramecek" mozes hovorit doma svojmu tatkovi. Ja sa pytam na to, ci je 16gb dostacujucich. Samozrejme ze budem telefon vyuzivat aj na ine veci, ale tie mi miesto nezaberu (maily, youtube apod.). U mna nehraje rolu cena a viem, co chcem. Ked si taky mudry, tak si mal napisat, kolko miesta je realne volneho po spusteni telefonu a nepisat mi tu take hov*a. Sorry za vyrazy.
Rade8653
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 11. 2014 19:19

A proč sis to nevygooglil, juniore, místo psaní hoven?
https://discussions.apple.com/thread/65 ... 0&tstart=0
Pytas sa na to, jestli 16GB dostačujících, stále stejná odpověď, to musíš vědět sám. Kolik je po zapnutí, na to ses neptal, chlapče, předtím. Pokud svůj dotaz zformuluješ hned na začátku normálně, není problém. Což jsi neudělal.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rade8653 12. 11. 2014 19:32

No sorry ty maniak :)
Rade8653
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rade8653 12. 11. 2014 19:32

No sorry ty maniak :)
Rade8653
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadliwt 12. 11. 2014 19:39

Rade: pokud vis co chces, tak proc nenapises jaky bude vyuziti ? Pouziti "na fotky" je moc abstraktni na to aby ti nekde neco rekl presne. Napis si kolik gb ti zabere kazda polozka a uz vis, jeslti je dostacujici nebo ne...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod Rade8653 12. 11. 2014 19:56

Odpoved som dostal v odkaze vyssie. Tych ktorych sa to dotklo, patri moje uctive ospravedlnenie...dovidzeňa
MacBook Pro Retina 13 (mid 2014)
iPhone SE 64GB Space Grey
Apple Watch Nike+, 42mm Space Grey Aluminium Case with Anthracite / Black Nike Sport Band
iPod Touch 5G 32GB Blue
iPod Touch 2G 8GB
iPod Shuffle 2GB Space Grey
LG Nexus 5X 32GB Black
Rade8653
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 12. 11. 2014 19:59

Majitelia 6-ky, tak ako to s tou pevnostou, ako som sa pytal vyssie ? Nemate s tym nikto problem ? Vdaka.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 12. 11. 2014 20:49

celé ohýbání byla ptákovina... Zejména u iP6.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 12. 11. 2014 21:40

Diskuse na téma iPhone jsou vždycky záživný. Tolik srandy jinde člověk nezažije. Na dnešní poměrynje 16GB spíš už málo. Úložná zařízení jsou levná, a za ten diskomfort občasného promazávání to nestojí. Dá se s tim žít, ale je to obvykle trápení. I matce jsem koupil s telefonem 32GB kartu, protože jednou se člověk dostane do vysvětlování "proč je to plné" nebo "proč tohle nejde". Když kupuješ telefon, vysvětlíš si to sám, ale proč to dnes dělat...
iPhone opravdu není zdaleka nejlepší nástroj na focení. Po fázovém ostření už na tom fotoaparátu není dobrého prakticky nic.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 11. 2014 22:39

Ad prvni dotaz: nosim v kapse ryfli bez obalu a neohyba se

Ad druhy dotaz: mel jsem ip 3g, 4s, 4 a ted 6 vse 16 gb, nejvic mb zabiraji fotky, mam 0 mb pisnicek a par app, da se s tim zit jen s rozmyslem..

Na icloudu je dalsich 5gb a nebo za 1€/mes dalsich 20gb
Anonymni

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 12. 11. 2014 23:31

Nevím proč mam platit za cloud když si můžu koupit sd kartu a mam hned 32 prostoru třeba.. zdarma.
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 11. 2014 04:33

A když ti někdo ukradne telefon, tak jsi nahranej. Smysl cloudu je v instantní záloze 24/7 ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 11. 2014 10:17

Nevite nekdo, kdyz bych si koupil iPhone 6 ci 6 Plus primo v Cine, bude mi fungovat LTE v CR? Jde tam nastavit cestina?
Zaruka je mezinarodni 1 rok?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 11. 2014 11:34

skijumper píše:A když ti někdo ukradne telefon, tak jsi nahranej. Smysl cloudu je v instantní záloze 24/7

Existence sd karty nevylučuje cloud 24 hodin deně,to jsi kapku neukoučoval tuto poznamku.Ovšem obraceně pokud sd nemaš tak ji prostě nemaš...Aby bylo jasno sám mám ted mobil bez sd karty a pouze s 32 giga ram uložištěm,rozhodně to neni volba lepši než mobil s 16 giga rom a 32 giga kartou ale to uzna jenom ten kdo je ochoten nedostatek přiznat a nebere to jako utok na svůj majestát :-)
Pokročilejši synchro takže nikoliv jenom fotky,videa,mail,kontakty,Fb atd neboli zaklad synchra v androidovi to je vklidu,ale komplet telefon včetně systemovych nastavení,nastavení aplikací ale už u androida na rozdil od IOS vyžaduje trochu víc znalostí pokud chci synchronizovat.To je spiš ten rozdíl..
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mark.libiak 13. 11. 2014 11:44

Ty máš telefon se 32 gb RAM???!!!!! RAM???? Jakej??? To je blbost ne?
mark.libiak
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků