iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod burningsoul 26. 7. 2016 21:09

S tím cvakajicim pravým rohem. Na reklamaci to neposílej. Pravděpodobně ti reklamaci zamitnou. Jako mne. Místo toho si kup na internetu pentalope sroubovak a dotahni si šroub u strany která cvaka. Při tom je to potřeba hodně držet aby se to dotahlo. Takhle to řeším já. A funguje to. A nebudeš měsíc bez telefonu a bez opravy.
burningsoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M.BoBo 27. 7. 2016 05:32

Burningsoul: nevím kam si iPhone posílal, ale mě cvakaci iPhone 6 v iopravne vyměnili za bezchybný, který poté za celou dobu životnosti (než sem ho vyměnil za 6s) ani jednou necvaknul.
M.BoBo
Junior

Odeslat příspěvekod BreC 1. 8. 2016 20:44

Co jsem dřív pročítal fora, tak to všem uznali.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCi 17. 8. 2016 11:39

zdravím, nenašel jsem sekci jen pro iP SE ... ale tohleto bude asi stejné... chci se zeptat, jestli bych měl používat nějaké kryty jack konektoru a pripadne i lightning abych předešel problémům nebo se nestávají? u android telefonů se mi totiž občas stalo, že mi to hlásilo připojena sluchátka a odpojena a pořád dokola, i když v jack konektoru nic nebylo... musím to u iP SE, který se chystám koupit řešit, nebo je to tam nějak uvnitř chráněno? :) Děkuji
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 24. 8. 2016 07:35

Zkus si vygooglovat, jestli s tim ma nekdo nejaky problem. Ja se s nicim takovym po pravde nepotkal (ani u sebe a ani u znamych z doslechu).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davčák 5. 10. 2016 19:51

Ahoj.
Mám dotaz. Už se někdy někdo setkal s tím, že sms místo mě, chodí na telefon mámu kolegovi z práce.
Příklad objednám si zboží někde na e-shopu, a ze zásilkové služby o doručení zásilky kontaktují jeho.
Není to náhoda už se to stalo 2x a od různých zásilek. Mám iphone 6. Neprosto netuším čím to může být.
Davčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kadliwt 5. 10. 2016 21:11

Chodí ty sms i tobe, nebo jen jemu ?

Pokud jen jemu, tak to res s dopravcem...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod Davčák 5. 10. 2016 22:12

No hele třeba mu přišla sms z banky že jsem převedl peníze z mojeho účtu na cizí účet.:-0 Dohledal jsem, že odpoveď byla zaslána na jeho číslo. Nevím proč. Nevím jak se tam dostalo. Že by překlep? Má stejné číslo jako já, jen na konci 3 místo 2. No ale poté jsem objednanou zásilku platil hotově na dobírku. Nikomu a nikam jsem tel. Číslo nepsal. Nemůžu přijít na to, kde je chyba.
Davčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod banner 5. 10. 2016 22:28

Apple ID máte každý svoje?
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 6. 10. 2016 05:15

Určitě udělej komplet reset telefonu vše smaž a hlavně si zkontroluj jak píše kolega jaké mas ty a on Apple. ID
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Davčák 6. 10. 2016 05:15

Apple ID mám pouze já on má android.
Davčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bennybull 6. 10. 2016 06:18

Musíte používat stejnou mail adresu nebo tak něco.. hledej ale reset udělej nikdy nevíš..
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Davčák 6. 10. 2016 10:40

Jo. Jo. Vypadá to že mu to chodilo když jsem byl nedostupnej. Smazal jsem všechna přesměrování atd. Reset. No a vypadá to že to bude dobrý. Vypnul jsem tel. a zkusil si zavolat. Nic mu nepřišlo tak uvidíme. Díky za rady. Pic.
Davčák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bennybull 6. 10. 2016 12:59

Super
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Nikeid 7. 10. 2016 13:18

Ahojte,

chci se zeptat - máte vy, uživatelé šestky (nikoli 6s) - problémy s RAM?

Uvažuji o novém mobilu a rád bych zkusil poprvé (vlastně podruhé, kdysi jsem na chvíli měl iP 3G) iphone, přičemž 6s je už moc cenová pálka (16gb verzi ani neuvažuju). Ale trochu mi vadí ten 1gb ram. Vím, že Apple ten ram management má prý líp řešený než android a 1gb ram, který je u androidu žalostně málo, u iphonu stačí v pohodě.

Jenže taky je pravda, že aplikace (byť i ty "základní", hry nehraju, jedu vesměs na FB, whatsapp, messenger, insta, občas navigace) jsou nabobtnalejší a nabobtnalejší a že ani na tady ty appky nemusí 1gb ram v ios za dva roky plynule stačit, aby je zaráz dovedl udržet v paměti. Ani foťák prý není nejlepší.

Za těch cca 10 tis. můžu u androidu mít 6gb ram a být víc futureproofed, ale zase přijdu o ten iOS, kterej bych chtěl zkusit :) co byste mi na moje obavy ohledně RAM a (ne)dostatku výkonu v iP6 v budoucích 2 letech poradili?

Dííík :)
Nikeid
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků