iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 7. 2017 18:19

Budeš se divit, ale ono to stačí, pokud neukládáš tisíce fotografií nebo videí a používáš telefon víceméně jen na telefonování, aplikace (bez zbytečných her a jiných pubertálních appek)... v rodině máme jeden iPhone 6+ 16GB a plně dostačuje veškerým potřebám :-) občas prostě jen fotky přeleje na iCloud nebo OneDrive a má zase paměti dost... já mám stále iPhone 6 64GB a využito asi 12GB :-) a to nic moc nemažu.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod František I. 23. 7. 2017 19:58

Panove jak jste na tom s vydrzi i iP6 po aktualizaci SW na 10.3.3. Mne se rapidne zkratila vydrz baterie. Z nejakych 5 - 6 hodin na 3,5 hodiny.
František I.
Junior

Odeslat příspěvekod MHertel 25. 5. 2018 17:50

Dobrý den, prosím o radu s iphonem 6 mám obrovský problém jej aktivovat. Vše začalo tím že se telefon z ničeho nic vypnul a po něm i Ipad který jsem ale aktivoval celkem v pohodě přes Itunes i když už neznám hesla vytvořil jsem nove Apple ID a dal tovární nastavení. Ipad nabídl možnost nastavit jako nové zařízení ale toto mě iphone nenabízí i když je vložena sim karta neustále s ním nemůžu nic dělat a neustále píše Itunes (iphone ,,iphone" nelze aktivovat. protože se z něj nepodařilo načíst aktivační data) . Že jsem přišel o staré fota jsem se smířil k starému Apple ID neznám hesla.Už bych jen chtěl zprovoznit Iphone i jako nový. Přes Itunes to nejde a v telefonu neni volba nastavit jako nové zařízení jak u Ipadu prosím co dělat??
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 5. 2018 20:04

Jak můžeš zapomenout heslo k tak zásadní věci? Nebo je to kradené? Nebude spíše toto pravděpodobné?
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHertel 26. 5. 2018 06:30

Proste to tak je tolik dulezitych fotografii jsem nemel abych to neobrecel za tech 6 mesicu co jsem ho mel. Ale to je uz jedno jen me zajima jak to muzu udelat abych ho mohl pouzivat i jako novy?Nebo to nikdo nezna?
MHertel
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 19. 6. 2018 18:51

No pokud byl aktivni zamek, tak mas smolik pacholik. Je to ochrana proti zlodejum.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 6. 2018 16:54

Vyměnit baterii.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků