iPhone 6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 18. 10. 2014 13:51

Tlf mám něco přes týden, tak pár postřehů:
Proti 5S je viditelné zlepšení baterky - den mého provozu vydrží bez problémů, což 5S nedala ani omylem a končila na nabíječce tak v 17h.
Tenčí tělo mi nejdříve dělalo při držení problémy, ale zvykl jsem si.
Palcem nedosáhnu na horní lištu, ale dvojí poklepání na HOME butón to řeší velmi elegantně.
Při přechodu z tlf bez Touch ID si dávejte pozor - když totiž přebíráte takovou zálohu, tak mohou nastat problémy se spouštěním aplikací a tlf občas hlásí připojení nekompatibilní nabíječky, i když k telefonu vůbec připojena není :-|
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 18. 10. 2014 17:15

Karl a ako je na tom s pevnostou konstrukcie ? Tohto sa obavam najviac. Pouzivas ho bez obmedzeni ( nosenie vo vrecku a pod. ) ?
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 18. 10. 2014 17:51

Konstrukčně nemám problém. Tlf se nijak neprohýbá, nosím ho zásadně v kapse u kalhot a pokud to srovnám třeba s G3/SGS5 - tak nepozoruji žádná poškození nebo že by se mobil prohnul.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hitman II. 18. 10. 2014 20:15

Mohl by jste po stránce Vaší spokojenosti zhruba srovnat telefony SGS5, LG G3 a iPhone 6? Stačí jim třeba jen přidělit body od 1 do 10 ;)

Díky

IPhona jsem měl naposledy 4, teď jsem dlouho jel na vlajkových Samsungách + LG G2. Teď mám SGS5 a pokoukávám právě po LG G3 a iPhonu 6, proto by mi pomohlo nějaké srovnání.
Hitman II.
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 18. 10. 2014 21:00

No, to je velmi těžké srovnání. A to hlavně proto, že iPhone je spíš stajlovka než cokoliv jiného. Můj názor je, že to je "hloupý" přístroj, který se dnes asi už ani nesnaží dohánět konkurenci, která je technologicky dál. Na druhou stranu ale to, co iPhone dělá, dělá velmi dobře! Žádné lagování, restarty, růžové fotky, přehřívání nebo problémy s lokalizací ČJ.
Obecně ale asi souhlasím s pořadím na mobilmanii, když vemu v potaz všechny (pro mne i nedůležité) vlastnosti: 1. G3, 2. SGS5, 3.iP6
Když ale onu vybavenost a další, pro mne irelevantní vlastnosti a fce pominu, tak já se vždy rád vracím k iPhonu, na kterém mi vadí v podstatě jenom nepřítomnost notifikační diody a kalendáře na zamčené obrazovce - když už nemá widgety.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 18. 10. 2014 22:00

No já mám sgs5 a taky ip5s a musím říci že na rozdíl od android je produkt od Apple téměř bezchybný proste dela co má nic se nemusí nastavovat a i po letech na rozdíl od android proste funguje aniž se o něj starat
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod darkoni 18. 10. 2014 23:36

Mam ho tri dni po predstaveni v USA a mozem napisat ze naprosta spokojnost! iPhone je vzdy to co od jeho mozete ocakavat a to co robi je jednoducho rychle svizne a bez akeho kolvek problemu! Baterka u mna drzi absolutne celi den a vecer o 23h je cca na 23% co sa na 5s nemohlo stat tak ze to povazujem za zlepsenie. Procesor novy a samozrejme rychlost poznat. Fotiak zostal rovnaky az na tu vystupenu cocku a kvalitu skla ktore bolo pouzite. Musim dodat ze to je moj uz druhy iPhone 6 nakolko ten prvy nevydrzal pad a bolo po display tak ze caka sa nejaka normalna cena na opravu..
darkoni
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 21. 10. 2014 21:06

iOS 8.1:
2014-10-21 21.43.32.png

2014-10-21 21.43.44.png
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Creyzy 21. 10. 2014 22:06

Máte v nastavení sítě možnost volby 2G, 3G nebo LTE? Po aktualizaci to tam prostě nevidím :)
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod giam 21. 10. 2014 22:29

To podle me musi jeste updatovat operator.
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 22. 10. 2014 06:51

Nee...jenom tohle:
image.jpg
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 25. 10. 2014 11:03

Stalo se někomu,že mu nefungoval reproduktor na volání(nebyla slyšet protistrana,ale hovor normálně běžel)? :-(

Mě to nešlo cca půl hodiny,nepomohl hard reset.Pak když jsem jel autem do prodejny to reklamovat,tak se to rozchodilo,ale bylo to možná tím,že jsem vypnul wifi a BT...Ale za 24 hodin co ho má, jsem měl cca 20 hovorů a všechny v pohodě,tak nevím proč tak náhle.
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 25. 10. 2014 13:30

Když máš tlf připojený k HF sadě a přijmeš hovor na telefonu, tak se spojí hovor do telefonu a ne do HF sady. Proti SGS5 nebo G3 je to jinak - tam je jedno, zda je hovor přijat přes HF nebo tlf - vždy se spojí do HF. U iP nikoliv.

BTW: výdrž:
2014-10-25 13.34.56.png
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sune2009 25. 10. 2014 13:38

Jasny,tomu rozumim...Ale tohle nastalo když jsem byl v obchodaku a jedina vec,co jsem pripojoval pres BT za ten den,co mam ip6, byl reproduktor co mam v koupelne a ten byl hodne daleko...
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 25. 10. 2014 17:37

třeba se telefon "zapoměl" a propojil to s tim reprakem (vim ze jsi rikal ze je daleko) .. jednou se mi to (byt s androidem) stalo.bylo to jednou ale stalo.pokud by se to neopakovalo nepřikladal bych tomu váhu ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků