Apple iPhone 6 Plus

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod freddy158158 13. 9. 2014 22:51

Phv : libovolne platby s libovolnym operatorem? apple? tady v česku? .. tak na to si koupím listek do první řady :D
taky se mi líbilo jak "ošaháš" si ho druhy den po představení .. ve ktereže jsme vlně? druhé? zbožné přání.třetí.takže na vánoce.platby duben? a to ještě jen některé .. jooo to je v česku realita.bohužel ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phv 14. 9. 2014 06:35

Moje reakce byla na přehnané reakce na to, že šestka "vlastně nic nového nepřináší". Není to pravda.
Jedná se o další přelomový telefon.
Ale ne pro evropany. Je to americkej telefon pro američany pro užívání v USA.
Jako spousta dalších produktů Apple. iPod před spuštěním itunes v česku měl stejné postavení.
phv
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 9. 2014 07:29

phv, měl by ses probudit.
Apple jen dohání platební bezkontaktní systém, třeba NFC který už dlouho funguje a chce ho proměnit v Apple monopol.

Už jsi jako uiqjirka s M$ ..
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod careleo 14. 9. 2014 08:11

Mě se ta lopata líbí, pokud se mi vejde do kapsy u kalhot neváhám.

NFC je klasický příklad jak se to nemá dělat, každý přidá čip aby si odfajfknul funkci v tabulce parametrů a na praktické využití totálně sere.

Jediná smysluplná vlastnost co na iphonech chybí je vodotěsnost.
careleo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phv 14. 9. 2014 09:13

[quote="ramses33"]phv, měl by ses probudit.
Apple jen dohání platební bezkontaktní systém, třeba NFC který už dlouho funguje a chce ho proměnit v Apple monopol.

Takže mě chcete přesvědčit, že na své lumii 920 si zřídím bezkontaktní platby i když jsem u virtuálního operátora a mám účet u KB?

Jak jsem již uvedl, je jen jedna technologická firma, která umí věci správně dojednat s obchodními partnery a vydání načasovat v době, kdy technologie je na dostatečné úrovni.

K čemu to NFC u 2,5 roku starého telefonu vlastně je? Papír snese vše, ale to praktické využití v telefonech nějak není. Tedy od 12.9. již bude.

Nokia a Samsung mohli podobné podmínky vyjednat už před x lety. To, že to neumí je jiná věc. Já osobě operátorům dávat provizi z nákupů potravin z principu nechci a proto si ani nebudu zřizovat jejich úchyláckou simku, která v telefonu platby umožní. A to ten můj telefon ani není u o2(tam je virtuál) - dle jejich stránek podporován .
phv
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 9. 2014 09:56

phv a ugijirka...vy jste dvojka..ani se nedivím že máš M$,, ;-)
Co má společného Apple monopol s tím, co píšeš?
každé šáhnutí na tvé peníze zaplatíš ty.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phv 14. 9. 2014 10:25

Já o monopolu nic nepsal.

Jen se zmiňuji o praktické použitelnosti NFC v telefonech do a po 12.9., které tuto možnost mají.

Pokud změním operátora a pokud změním banku a pokud změním telefon, tak budu moci v Česku využít NFC platby v telefonech a to máme doma dva telefony s NFC- NOKIA a Samsung. Ani jeden není na seznamu GE.

Toto se Apple netýká - vydali první telefon s NFC a hned to bude funkční.

Tak proč ostatní výrobci dělají marketing na technologie, které prakticky nelze obecně použít?

Nejdříve to měli nasmlouvat jako Apple a pak uvést na trh.

Takž se zopakuji - Apple nedohání konkurenci, ale konkurence bude zase dohánět Apple, protože bude muset zavést čipy NFC, které nebudou závislé na SIM kartě, jinak v konkurenčním boji neobstojí.

Žádný monopol se podle mě nekoná, jen Apple zase něco dokázal dotáhnou do úspěšného konce a ostatní budou dohánět.
phv
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 9. 2014 11:21

Co Apple dotáhl do úspěšného konce?
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 9. 2014 11:26

Vybudoval armádu ovcí peroucí se za ně.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod careleo 14. 9. 2014 11:33

--Co Apple dotáhl do úspěšného konce?--
třeba prodej hudby přes internet?

--Vybudoval armádu ovcí peroucí se za ně.--
a na víc vybudoval ještě větší haldu oslů, kteří se při jakékoliv zmínce o applu můžou po.rat ;-)
careleo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 9. 2014 12:06

Mordyje do dyje, tak do té haldy se neřadím, uf :wink: Ale zkus se optat čítaha, prý byl polapen před nedávnem teprvá :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 14. 9. 2014 12:16

jáfoun neni špatnej ale uzivatele jsou opravdu ovce na ktere se to druhe stado chodi koukat a popichnout si.
vy nemate totiz zadnou šanci uniku a tak hajite cokoli a jakkoli prave to co se vam naserviruje.bohuzel ;-)
Ps: uz vidim kolik zde "rváču" si koupi toliko nenavidene 5,5" "pádlo" s 128Gb paměti a bude pouzivat NFC platby .. realita bude koupě 4,7" s 16Gb (movitejsi 32Gb) ale budou hejtovat ze jedinej apple ma pamet 128 i kdyz to neni pravda .
ja jablko nemusim už kvuli jeho politice ios ale jsem rad ze konečně "kopiruje" pádla a dava na vyber i dve velikosti v kvalitnim zpracovani :-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 9. 2014 12:24

Já si koupil první iPad, nadšen z celkem pěkného kusu HW, no už nevím, 2 měsíce jsem ho měl? Řekl jsem a dost.


Počítám, že ti, co chválili malou velikost jabka, teď budou chválit do nebes ideální velikost jabka 4,7".
Kurňa, nepřesuneme se na smetiště si trochu zaflejmovat? Dopadneme jako na smartmanii, prej tam mají podobně vtipnou diskuzi s čítahem v čele :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmenx201 14. 9. 2014 15:01

Pes předbíhá ve frontě na iPhone :lol: :tleskani

Obrázek
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2014 16:41

Bohužel ale celá taškařice kolem iP6/+ vyústí ve fakt, že další SGS6/LG G4, apod., budou opět o nějakou tu tisícovku výš... Když přece může Apple šponovat ceny za v podstatě nic nahoru, tak tyhle značky ho budou následovat....protože v konečném důsledku nedělají vůbec horší přístroje než je iPhone.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků