iPhone 5S - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 4. 2016 07:32

Jak zvýšit interní paměť iPhone 5S
http://www.mobilmania.cz/bleskovky/jedn ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 15. 4. 2016 08:44

Akorát sem to chtěl postovat. Už někdo vyzkoušel? Kolik vám to uvolnilo místa? :)
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamvosvrda1 15. 4. 2016 09:40

To vypadá suprově, to by se mi hodilo vlastním jen 16GB 5S :/ Jen jsem trochu posera na takové věci a raději si počkám až to někdo zkušenější z vás vyzkouší, snad to není sobecké, ale já bych si s tím něco udělal a nevěděl bych jak to spravit :) Předem děkuji za něčí odpověď !
adamvosvrda1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BreC 15. 4. 2016 16:58

Tak zrovna na tomto se nic zkazit nedá.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamvosvrda1 18. 4. 2016 21:51

A už si to teda vyzkoušel?
adamvosvrda1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 4. 2016 14:20

Vyzkouseno na telefonu polovicky, puvodne volnych 509 MB, po 7mi nasobne aplikaci celkem 1,2 GB.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bucho311 23. 4. 2016 20:51

Zdravím. Stalo se Vám někdy, že by po Vás IOS zařízení požadovalo změnu kodoveho zamku? Před chvílí to po mě chtěl iPad Air a nešlo dělat nic jiného, že poslechnout...
Díky za odpověď.
bucho311
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-x 1. 9. 2016 08:09

Poslední dobou se mi na Iphone 5S děje zvláštní věc. Na noc vždy používám tichý režim, poslední cca týden se pravidelně stává, že telefon vydá v tichém režimu zvlášní hluboký zvuk, něco jako zatroubení, je to poměrně hlasité. V ten moment je display nomálně tmavý, nikde žádná hláška. Pořád nemůžu dojít na to, co to může způsobovat. Přes den je klid.
Tomas-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCi 10. 9. 2016 21:08

zdravím, měl jsem sgs4. a čárové kody klubových karet mi v obchodech fungovaly výborne pres aplikaci... koupil jsem si iP SE a doufl, že když je pro tento iphone ke stažení aplikace portmnonka ... že to půjde taky - ale ani v penny, ani v teta drogerii mi to nejde :( s zminenym samsungem ano :( je nějaká šance s iphonem SE nebo tahat karty postaru s sebou? :( - doufam, že jsem jen něco dělal špatně :(
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 11. 9. 2016 13:19

Podle recenzí na AppStore bude nejvhodnější Portmonku vymazat a použít aplikaci Mobile-Pocket.
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod badzi 23. 11. 2016 15:23

Dobry den ,měl bych zajem o tento telefon a chtěl jsem se zeptat jestli je jedno kde se kupuje ,premyslim o koupi na black friday kdy ho prodava tsbohemia za 8.590 a navic mam slevu 300 na tom jejich kolotoci . Jde nekde koupit vyhodneji ? Dekuji
badzi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 11. 2016 15:40

Cenově výhodněji ano, ale v málo důvěryhodných e-shopech
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod badzi 23. 11. 2016 15:53

A muzu se zeptat nekoho kdo ho ma a zna jej jestli je lepsi si priplatit za SE nebo mi tenhle jako zacatecnikovi s apple bude stacit ?
badzi
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 23. 11. 2016 19:38

Měl by v pohodě stačit, ale jestli vás nepálí peníze, tak bych investoval do SEčka. Už jen z toho důvodu, že bude Applem ještě dlouho podporovaný a v této cenové kategorii je to v podstatě nejlepší a nejvýkonnější telefon s rozumně velkým displejem.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TGZDT 20. 12. 2016 20:58

Zdravím, mám špatnou zkušenost s jedním obchodem, kdy mi prodali šmejda. Zjistil jsem to, až když jsem si chtěl aktualizovat firmware a nešlo to. Teď bych chtěl investovat do iPhonu 5s 32GB. Chci se zeptat, zda-li je bezpečné ho kupovat například v Datartu, ElectroWorldu či jiném elektru. Nechci, aby se mi stalo to stejné, co předtím.

Předem děkuji za odpověď
TGZDT
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků