iPhone 5S - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod redmond 27. 9. 2015 11:48

Do modelu 5s by som uz nesiel, za chvilu budete mat v CZ Apple Pay co 5s nepodporuje. Podla clankov na 9to5mac.com je 3d touch rychlo navykova funkcia a tu ziskas iba novym 6s. Ja mam teraz 5s a hned ako pride na SK trh 6s, tak ho kupujem, 5s potom pojde do kupelne ako prehravac/ovladac na Denon Heos.

http://www.imore.com/iphone-6s-and-ipho ... deo-review
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelq 27. 9. 2015 13:27

no to věřím, ale 6 je dost velká, design mi moc nesedl. Chtěl sem se zeptat jestli máte zkušenost, že po vydani nového iphonu jdou ostatni modely s cenou dolu? (konkrétně český trh) jak se vydá v říjnu 6s . děkuji
pavelq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JorgeJay 27. 9. 2015 13:44

Cena 5s i 6 šla v Apple storu dolů asi tak 2 týdny zpět. Níže už asi kromě šedivek nepůjde.
JorgeJay
Junior

Odeslat příspěvekod Hlava 27. 9. 2015 20:19

Tak ja vcera objednal 5s 64GB ref...nevimjaksetopise za 11.350,-

Designove nejpovedenejsi mi prisla ctyrka, sestky uz jsou moc velke a zbytecne drahe. Po pruzkumu trhu clovek zjisti, ze krome te 5s v podstate neni co jineho koupit (doted jsem mel blackberry 9105 a to byl zatim nej telefon, jen ten obcasny internet na nem byl za trest)
Hlava
Junior

Odeslat příspěvekod pavelq 29. 9. 2015 19:35

Hlava: píše se to "Refurbished" -repas ;-)

JorgeJay píše:Cena 5s i 6 šla v Apple storu dolů asi tak 2 týdny zpět. Níže už asi kromě šedivek nepůjde.


Díky, jen co je to šedivka?

Otázka jde vyjednat cena telefonu od operátora? při paušálu (mám sice vodafone ale bez úvazku, je mi jasné, že se budu muset i uvázat asi na 2 roky.
ale platit 9 977 Kč za refurbished plus 749 mi přijde přepálené.) Podařilo se někomu vyjednat nějakou slevu? Děkuji za odpověď :-)
pavelq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 9. 2015 19:39

Šedivka je telefon určený pro jiný, než náš trh.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retrocrew 1. 11. 2015 00:24

Hraje někdo WOT Blitz?
Jak hra na 5s funguje na max. detaily? Má smysl jít do iP6 nebo je 5s výkonnostně stejná...?
Rozhoduji se co koupit a je tam rozdíl cca 4 tisíce...
Co myslíte?
retrocrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 1. 11. 2015 12:31

6 je vykonnejsia, iny CPU aj GPU. S hrou ti neporadim, nepatrim do tejto zaujmovej skupiny.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 3. 11. 2015 10:38

Je výkonnější, ale minimálně. Například 6+ je výkonostně stejný jak 5S kvůli full HD rozlišení. Takže 5S=6+<6 asi o 10-15%.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 7. 12. 2015 12:29

Nevím, zda se s tím někdo setkal, tak se zeptám:

Zničeho nic, přestalo fungovat vyzvánění. Resp. když se tam dá jedno z default vyzvánění, které v telefonu už byly, tak to funguje, ale když tam člověk dá svou vlastní melodii, která do té doby normálně fungovala, tak to jenom vibruje..

Kde může být zakopaný pes?
Mr.Semtex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 12. 2015 18:34

Zkousel si jinou vlastni melodii? Muzes ten soubor nekam nahrat a nalinkovat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pajasXS 26. 12. 2015 20:34

Mr.Semtex: Jo jo jak píše kolega nademnou vyzkoušej jinou vlastní melodii a pokud ne zkusil bych přehrát SW ;-]
Samsung Galaxy S3
pajasXS
Junior

Odeslat příspěvekod RDMBR 2. 3. 2016 08:54

Ahoj, uvažuji nad koupí, chci se zeptat kolik ma varianta 16 GB realne k dispozici? Nejsem nijak narocny na fotky, mp3 atd
RDMBR
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 3. 2016 09:14

Cca 12,9 GB
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RDMBR 2. 3. 2016 10:37

to se da, diky ;)

Zdarec, myslíte že klesne cena 5s dejme tomu na 9000, když teď uvedou ten nový malý iphone?
RDMBR
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron