iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 9. 2012 08:23

USB Mass storage nejde, protože IOS je systém s restrikcemi. Ale musí se uznat, že to má obrovskou výhodu - stabilitu a výkonnost. Toto je u Androidu opačně. Pokud se někdo v systému vrtá, neustále nedělá nic jiného, že ladí ROMky, tak platí daň v podobě zamrzání atd.

EDITED:
TOM TOM není, protože by ho okamžitě zloději kradli! :twisted:
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ojozinko 14. 9. 2012 08:27

Tom Tom na android ma byt v oktobri
ojozinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2012 08:29

proč by na všech telefonech měl být TomTom?
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 14. 9. 2012 08:30

pota:
ako priklad si zobral zly telefon... skus porovnat s nokiou lumia.
od predchodzej verzie vacsi displej, rychlejsi procesor, nfc, opticka stabilizacia obrazu, bezdratove nabijanie a moznost ovladat telefon aj v rukaviciach.
tomu ja hovorim dalsia generacia telefonu...

ojozinko:
ty si kupujes telefon alebo herny desktop? pretoze procesor/grafika/ram su zrovna tie parametre, ktore ma pri telefone vobec netrapia a naopak ma zaujimaju pri desktopoch...
povedz, na co ti realne budu 4 jadra s taktom 1,5GHz? chces s tym telefonom rendrovat specialne efekty do filmov? alebo vypocitavat zatazenie mostov?

ved ked sa chces hrat, tak si kup psp alebo nds a zahras sa 100x kvalitnejsie nez na akomkolvek telefone...
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ojozinko 14. 9. 2012 08:39

2aacid - nie nic z toho robit nebudem ale uprimne procesor/ram/grafika ma tak trochu zaujima aj pri telefonoch a hlavne baterka
ojozinko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aacid 14. 9. 2012 08:51

ja som zatial este nenasiel cloveka co by mi vedel realne vysvetlit preco je take dolezite mat silny x-jadrovy procesor v mobile... kazdy len tvrdi ze je to super a dolezite ale nikto nikdy nepovie na co...
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2012 08:58

mě nejvíc štve nový konektor - buď mohu všechno příslušenství hodit do koše nebo mohu používat debilní adapter, ale ne u všeho. Problémem bude cestování, protože když zapomenu nabíječku, tak dnes byla vcelku reálná šance, že někdo v mém okolí, v hotelu, bude mít iP nabíječku...s novým konektorem to ale bude chvilku trvat.
Stejně tak mne sere nějaká nanoSIM - to je <> jak dělo! Když půjde do servisu (občas se to stává i tomuto nadproduktu), tak si tuhle nano<> můžu strčit tak akorát do řiti...nebo zase běžet za operátorem, ať mi dá novou microSIM nebo klasickou SIM.
Jsou to prostě změny pochopitelné pro Apple, ale nikoliv pro uživatele.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 9. 2012 09:24

Ta Nano je opravdu na pikaču, ale určitě bude redukce. Nicméně toto mě tak nesejří.
Stejně tak kábl, koupí se redukce. Ale slušností by mělo být, že k novému tel. dát ji zdarma.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 14. 9. 2012 09:33

Ovšem koho by bavilo nosit tu redukci všude s sebou? Protože doma ti bude v šuplíku ležet nahov...
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 14. 9. 2012 09:43

Tak když už nosím kábl, tak mě ta redukce nezabije. Jinak APPLE je tímto pověstný - 3G a 3GS mají naprosto stejné přední LCD a dotyk, jen jiné konektory, aby to nešlo zaměnit, 4 a 4S totéž. Nyní udělali zase jiný konektor. ]:-<
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 14. 9. 2012 10:24

No právě, já nenosím s Androidem žádný kábl, microUSB kabel mám v práci i doma připojen v PC, je skoro všude u skoro každého PC, nemusím s sebou nosit žádnou nabíječku a žádný kabel a žádnou redukci.
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 14. 9. 2012 10:58

To je přesně to, o čem mluvím 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 14. 9. 2012 11:46

to pota: A to jako tu hlasku o USB mass storage myslis vazne, nebo jen tak placas do vetru. Podle me je toto jedna z opravdu mala veci, kdy obcas uzivatele zalituji, ze ji ve svem mob.tel. nemaji. Samozrejme myslim ty kteri jen nevolaji a nepisi. Prijedu do prace, nekdo donesl novy film a sup s nim pres kabel na kartu v MT (na sluz. PC nelze nahravat zadne programy), prijedu do skoly, nekdo donesl stud. materialy a ejhle, nemam flasku, tak sup s tim do mobili na kartu a tak bych mohl pokracovat. A tak jednoduse jako pri usb mass stor. to myslim na iphone nejde, ze? ( v praci maji dva kolegove) Toto pro me osobne je jedna z pouze dvou veci, proc bych iphone nechtel, i kdybych na nej mel. Tot pouze muj osobni nazor.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pota 14. 9. 2012 12:07

Ono to má dvě stránky věci. První je ta, že když jsme měl Android, tak na kartě bylo asi 50 složek, které si vytvořil sám systém a jednotlivé aplikace a v tom se mám jako vyznat? U nás jsou studijní materiály online a když už, tak si to sdílíme přes úschovny. Do teď jsem nenarazil na něco, při čem by mi MS chybělo.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 14. 9. 2012 13:28

opasino:
mam flashku, stala 20 eur. nosim ju stale vo vrecku. nebojim sa pripojit ju kamkolvek, pretoze ak by mi ju niekto aj zasvinil, tak ju jednoducho sformatujem.
nemusim nosit pri sebe kabel od telefonu, pretoze flashka ziadny kabel nepotrebuje.

pride mi to ovela jednoduchsie, ked ma niekto novy film alebo hru, tak mu podam do ruky flash disk, nie cely telefon s kablom...
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků