iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anysek1 13. 1. 2015 12:53

Ahoj,
mám takový dotaz. V iPhonu mám cca 215 fotek z fotoaparátu a po připojení k NTB je mám všechny rozházené v 24 složkách! Dřív mi to nedělalo, měla jsem +- 3 složky. Takhle nemůžu najít ani nejnovější fotky, musím každou složku proklikávat. Nevíte někdo co s tím? Myslíte, že to souvisí nějak s připojením iPadu k NTB? Myslím, že se mi to tak rozhodilo zhruba po zakoupení a používání iPadu. Díky za názory, rady..
Anysek1
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 13. 1. 2015 14:51

presne stejny problem! a krajne me to rozciluje
(k ntb pripojuji jen jeden iPhone, tj tim to neni)
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod Cactimate 18. 9. 2015 19:11

Ahoj, vyplatí se ještě iPhone 5? Jsem nenáročný uživatel, použím spíš internet a facebook, občas obyčejnou hru.
Cactimate
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod itsme 18. 9. 2015 20:31

Podle mě už se dnes nevyplatí a je to velice neperspektivní volba. Není 64bit a developeři mají možnost od středy posílat 64bit-only binárky. Plno aplikací už nebude iPhone 5 podporovat, takže ten telefon, stejně jako 5C, iPad 2,3,4 a Mini už budou jen dožívat. Kup si minimálně 5S.
itsme
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 22. 9. 2015 10:07

ako nenarocnemu uzivatelovi ti bude iphone 5 uplne vyhovovat...

tych 64-bit only aplikacii by som sa nebal, ovplivni to minimum beznych aplikacii.
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfrolka 8. 10. 2015 07:08

Ahoj kolegine v praci dostala tento telefon od kamaratky a je tam zvlastni zavada, vse funguje jen pri hovoru nejde na obou stranach zvuk (pri nataceni videa mikrofon i repro v pohode ) nesetkal se stim nekdo ? Neznam iphony mam note 3 s androidem diky milan
mfrolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2015 18:33

Pokud tu 5 sezenes za polovinu ceny 5S, tak se dle meho nazoru vyplati. Zejmena na to, co pises.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bender1 28. 12. 2015 17:09

Ahoj,

mám dotaz, jestli jste už někdo neřešili podobnou vadu. Po obnovení továrního nastavení jsem se snažil aktivovat mobil. Ten mobil ale nejde aktivovat. Zkoušel jsem restore mobilu nebo i přeflashnout přes iTunes mobil ale hlásí to error -1. Máte někdo tip, co s tím nebo jaký servis mi doporučíte? :)

Děkuji předem za odpověď.
Bender1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannk 1. 4. 2016 11:14

definitivne mi dochazi baterka v iP5, uz ma holt odslouzeno. Dival jsem se na novou, da se koupit celkem levne (od cca 300 do 500Kc nekde vcetne nastroju na vymenu). Moc se mi nechce do telefonu sahat, klidne bych si to nechal vymenit ... ale nejlevnejsi vymenu jsem nasel kolem 1000Kc.
Tj na jednu stranu tvrdi, jak je to trivialni a ze to je prace na 5-10min, na druhou stranu jsem nenasel levnejsi vymenu nez za 500-700Kc, coz mi prijde za par minut prace nejak moc.
Vite nekdo prosim o nejakem servisu v Praze 6/7 a okoli, kde mi ji vymeni za rozumnou cenu? Nebo i jinde v Praze na MHD.
dik
jannk
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 4. 2016 12:19

Když se nad tím člověk zamyslí hlouběji, tak ten servis poskytuje navíc záruku - právě na ta rizika, která se Vám nechce podstupovat a vyměnit si ji sám. Tu mají pokrytou samozřejmně v pojistce, stejně jako nájem prostor kde operují. Kdyby si brali za výměnu každého dílu stokorunu, nezaplatí ani svůj plat, natož nájem, pojistku a vybavení. Tudíž mi výměna baterie se zárukou za tisícovku nepřijde nijak dramatická částka.
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 2. 4. 2016 17:51

Ja myslim, ze se staci podivat na jedno dve videa navodu a realisticky zhodnotit, jestli clovek zvladne povolit 2+2 sroubky nebo ne:
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=sQqPm3LmwV4

Pripadne x dalsich videi na stejne tema:
:arrow: https://www.youtube.com/results?search_ ... ge+battery

Ceny servisu jsou smluvni cena - pokud se ti nelibi, tak proste te sluzby nevyuzivej.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deextaar 24. 11. 2016 13:45

Zdravím, potřeboval bych pomoci s imessage na mém iphone 5. Mám aktualizovaný nejnovější iOS, nastavení operátora bych měl mít také aktualizované, ale prostě se mi imessage ani facetime nedaří aktivovat. Aktivace je neuspěšná jak při přihlášení tel. číslem, tak u apple ID. Nemáte někdo nějaké tipy ? Díky
deextaar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod game over 13. 12. 2016 14:35

zdravim umí někdo odblokovat mobil ? je z USA a naše sim nereaguje, díky
game over
Junior

Odeslat příspěvekod deextaar 12. 2. 2017 22:56

Zdravím, po návratu telefonu iphone 5 z reklamace, mi po připojení nabíjecího konektoru vypadne signál. Někdy to ukazatel ukáže, někdy ne, ale fakt je ten že sem nedostupný. Po nočním nabíjení se většinou na displeji do odpojení ukazuje "žádná služba". Reklamací již to několikrát prošlo, ale nikdy nic nevyřešili, protože někdy při velmi silném signálu se to neprojeví, případně se to neprojeví hned . Nevíte co by to mohlo způsobovat ? Případně kolik by mohla stát oprava ? Nevím jak bych je už na reklamaci přesvědčil.(factory reset, i aktualizace ios nic nevyřešila)
Díky
deextaar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 4. 2017 18:56

iPhone 5 a 5C nedostanou další update
http://m.mobilmania.cz/apple-ukoncil-po ... /a-1338028
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků