iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 12. 9. 2012 18:51

Ovela vacsie sklamanie ako zo 4s.Cakal som teda viac.A ta zadna strana dizajnovo uplne mimo.Ale tak amici budu z novej 5ky zas v deliriu.Vlastne ako z celeho jablka.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadliwt 12. 9. 2012 19:07

Pro me celkem zklamani, ikdyz sem ho celkem cekal, panorama neberu jako novinku, spis jako tragedii, ze ho iP nema (predpokladam, ze pro starsi nebude dostupny...), jinak nic co se nedalo cekat, nepritomnost NFC... Cekal sem ze s iP se konecne rozsiri jeho pouzivani, no 5ku asi vynecham...
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 9. 2012 19:23

Celkem dost velká nuda,Apple už zřejmě s 4S dosáhl vrcholu a nyní už ho čeká postupně rok za rokem postupný sešup dolů.A časem ho snad přejdou ty trapné "extempore" s patenty.
Americký sen se totálně rozplynul.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 12. 9. 2012 19:34

mě sere ten konektor...
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokS4 12. 9. 2012 19:43

Podělali to jak mohly chlapci ..Na toto jsme čekali 2 roky? CO TO JAKO JE? ..
Je to šílený ..vzhled..hlavně ty záda ! Já osobně si nechám 4S ..a koupím si až 7 generaci iPhone tutíš iPhone 6 ..Jsem moc sklamán ..ale tak 4S ku mám od prosince..ještě vydrží ..mohly udělat víc ..Ve vnitř jsou změny minimální ..A6 ..LTE víc nic ..foťák stejnej ..prostě :( ..jediný co mně potěšilo bylo iPod Nano ..

iPad 3 a iPhone 4S je poslední dítko Steve Jobse ..je to škoda ..podle mně se to nebude moc prodávat..lidi budou kupovat 4S ..leda ti co mají 3GS tak přejdou na 5 !
Naposledy upravil lokS4 dne 12. 9. 2012 19:45, celkově upraveno 1
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 12. 9. 2012 19:44

Mně to nepřipadá jako propadák. Větší display, mnohm hubnější, několikrát rychlejší vnitřnosti, lehčí, s lepší výdrží, lepšim foťákem, lepšim reroduktorem...

Chtít si koupit iPhone, tak timhle opravdu zklamanej nebudu...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SlashBJ 12. 9. 2012 19:48

Me se treba nelibi uz ani 4, vzdyt ten desing je otresnej, iPod, iPad i MacBook air, iMac atd jsou kulaty, jen blbej iPhone je hranatej?
Desingove nej iPhone je porad iPhone 3.
Opravdu tenhle smer nechapu
SlashBJ
Junior

Odeslat příspěvekod lokS4 12. 9. 2012 19:50

Apple už není Apple ..Co zemřel Jobs ..Cook z toho udělal továrnu na peníze..Všechny tajemství byly vyzrazeny před keynote..Na poradách se prý navzdájem nesnáší..není to jak dřív..Apple půjde pomalu dolů..dokut se toho neujme někdo kdo má "Jobse povahu"
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 12. 9. 2012 20:05

Karl Kopfrkingl píše:mě sere ten konektor...


Proč? Bude redukce přímo od Applu.
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carlx 12. 9. 2012 20:09

Hmm... Ten novy iPod je ale opravdu pekny...
carlx
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 12. 9. 2012 20:10

Apple má na vše redukci, nechtěl bych tahat další tašku jen na redukce...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 9. 2012 20:11

Chápu, že žádná revoluce se nedá dělat do nekonečna, ale toto je opravdu zklamání a ústup z pozic "průkopníka". Když už nevymysleli něco převratného, proč tam aspoň neimplementovali dnešní top technologie? Tedy alespoň to omílané NFC a bezdrátové dobíjení. Design taky nic moc, zepředu pěkný (mno - stejný), zezadu dost ošklivé. Nový konektor - jistě, musel být, ale proč ne Thunderbolt (nějakou mini verzi), jakožto do budoucna perspektivní konektor a zároveň zajištění kompatibility s MacBooky apod...

Jako změny hezký, je to menší, rychlejší, úžasnější...ale chybí tomu cokoliv originálního, něco o čem by se mluvilo a co by se dalo vypíchnout.

Co se mi líbí je iPod nano, snad se to vrací k těm povedeným generacím (2., 4., 5.)..
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tichus 12. 9. 2012 20:16

Ty vole, tu je zase rozumbradu a ekonomu.... Skoda, ze vas nemaji na poradach, aspon by se vyvarovali takovym "uplne jasnym a zjevnym" chybam. Mi se to libi, uvital bych vetsi vydrz na baterku, ale co uz, chteli to udelat tenci. Teda vlastne - jak tam mohli nedat NFC, bezdratove nabijeni a navic takova OBJEKTIVNE hnusna zada....timhle se pohrbili, jejich akcie pujdou uz jen dolu, firma upadne a nakonec zkrachuje...a proc? Protoze se zrovna mi nelibi iphone 5 a jsem moc chytry.
Tichus
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 12. 9. 2012 20:21

Á, tady se zas někdo snaží být vtipnej ;) Každý má nějaký názor a fórum mu umožňuje se o něj podělit. Abych napsal svůj názor, nepotřebuju mít doktorát z ekonomie, rozumbrado :D
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků