iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Thor841 28. 2. 2014 23:18

Pořídil jsem si ho ne vlastní příčinou. Byl to dar od firmy k deseti letům odvedené práce :)
Thor841
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 1. 3. 2014 17:05

A myslis si, ze ti nabidne neco extra zasadne jineho, nez konkurence? Pokud budes porovnavat nejake HW parametry, tak asi ne, ale co ti nabidne rozhodne, je stabilita systemu a jeho rychlost. A to jsou treba pro me dost zasadni veci, protoze me docela stvalo treba nekolikrat denne resit restart jineho telefonu.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior

Odeslat příspěvekod Thor841 1. 3. 2014 22:43

Svatá pravda, asi mluvíš o Androidu :D. Co je zatím můj poznatek, tak to jsou hry. Graficky, výběrem. Oproti Wp nebo Androidu se nedá srovnávat.
Thor841
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mr.SMITH 4. 3. 2014 15:21

Už dlouhou dobu mě láká vyzkoušet si iPhone. Na e-shopu
Kód: Vybrat vše
http://www.istyle.eu/cz/iphone
bych chtěl iPhone 4S. Líbí se mi velikost a pořád si myslím, že ještě stále vypadá k světu, co se týká designu. Bohužel mají jen 8GB verze. Chtěl bych se tedy zeptat majitelů 4S 8GB verze, kolik zbývá volného místa?
Používal bych hlavně WhatsApp, internet, idnes, jídní řády, facebook messenger. Na hry ho nepotřebuji a ani ke sledování filmů - seriálů. A samozřejmě pořádně otestovat iOS :-)
Dík za odpověď ;-)
Honor 8 Blue
mr.SMITH
Junior

Odeslat příspěvekod Aliceinchains 4. 3. 2014 16:38

to ti bude stacit uplne v pohode.Mam taky 8GB,volneho mista tam je 6.15 GB.Na hudbu sem to vyresil tak ze mam Deezer.
Aliceinchains
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike-biker 4. 3. 2014 16:59

8GB občas někomu stačí, ale když tam máš aplikace tak už jseš skoro na nule! S tím že tam budeš mít hudbu a data nepočítej.
Prostě 8GB je málo, já mám 64GB a už s 32 bych byl nešťastný!
iPhone X 256GB Space grey.
iPhone 6 16GB Silver.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aliceinchains 4. 3. 2014 17:29

jak se to veme na Deezru je 30milionu skladeb tolik nedostanes do 64GB ani nahodou.Mam tam asi 40 aplikaci ktere vazne potrebuju zadne blobosti a mista mam jeste porad dost :-)
Aliceinchains
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike-biker 4. 3. 2014 19:29

Nojo, ale pak ještě fotky, data, filmy atd. Ne vždy máš kvalitní připojení a tak je ti třeba v zahraničí Deezer na *****!
iPhone 6 16GB Silver.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 4. 3. 2014 20:35

8GB pro normalniho cloveka staci. Sam mam teda 32 GB, ale jenom proto, ze tam mam vsechny navigace (TomTom, Sygic, Navigon, iGO) a taky asi 10 GB hudby, kterou stejne neposloucham.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 4. 3. 2014 21:07

Ale pozor, ono to není 8GB, ale ca 6,5 + hned z toho ca 1GB zabere "Others". Ale pokud někdo používá SMS a telefonování, pak těch 8GB opravdu stačí. :-)
iPhone 6 16GB Silver.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 4. 3. 2014 22:02

To ano, ale po pravde, i kdyz si tam nainstaluje FB, WhatsApp, Instagram, nejake internet banky, Waze a dalsi aplikace, tak to ani tak nezaplni.

S474N
Junior

Odeslat příspěvekod mr.SMITH 5. 3. 2014 04:33

Díky všem za Vaše příspěvky :-) je jen škoda, že Apple už nenabízí 4s v 16GB variantě, ale přišel jen s 8GB.
Teoreticky by mi to stačit mělo.
Honor 8 Blue
mr.SMITH
Junior

Odeslat příspěvekod steweirving 5. 3. 2014 07:20

Dva a půl roku starej telefon nekupujuj. Ještě pošetři a vem novější.
steweirving
Junior

Odeslat příspěvekod S474N 5. 3. 2014 13:08

Az ted jsem se podival na tu cenu, jako dat 10 tisic za 4S, to bych se musel zblaznit. Kdyz se da sehnat petka s minimalne 16GB kolem 11 (idealne vymena z reklamace, tedy fakticky novy telefon).

S474N
Junior

Odeslat příspěvekod ahoj1234 5. 3. 2014 18:02

Já si taky nedávno koupil 4S, nevím proč každý odrazuje od tohoto modelu. Já ho teda koupil za 5600 jako nový, cz distribuci, 10 bych za to fakt nedal, ale za ty prachy nic lepšího není.
4S mi bohatě stačí, co mě ale láká je Macbook retina :-D . Apple je jak droga
ahoj1234
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor