iPhone 4S - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mike-biker 24. 9. 2014 21:02

Připoj telefon k iTunes, nech synchronizovat a poté vyjmi a opět vlož SIMku. Po vyjmutí by již měl telefon hlásit nepřítomnost SIM, poté po opětovném vložení by již měl signál naskočit. :-)
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod folpec 26. 9. 2014 23:02

Zkoušel tady někdo jak jede ios8 na 4s ma cenu přecházet nebo radši zůstat na ios7 kde telefon ještě celkem zvládá
folpec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 9. 2014 18:54

Žádný zázrak to není, ale řešíme to tady:
http://macforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=13729&p=73474
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 28. 9. 2014 16:10

Neni to nic extra iPhone 4S už na 8ku nemá hw.
Pokud povypinas paralax a zapnes vysoky kontrast, rychlost se mírně zlepší.
Každopádně bych si update dobře rozmyslel, apple už 7.1.2 nepodepisuje a downgrade na ni neni možný.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 10. 2014 08:53

Jsem bez pochyb jeden z mála, kdo má na 4s ještě iOS 6, a stále spokojen. Ovšem na platformě applu mi od dob OS Tiger chyběla možnost posílat sms z počítače. Zdá se, že se tato možnost vrátila v SMS Relay, bohužel se zmatky, jak už je u jablek zvykem :( Apple říká, že SMS Relay není určena pro 4s, pouze možnost přijímat hovory spolu s Yosemite. Avšak na několika, zvláště českých fórech, uživatelé tvrdí, že SMS fungují?! Ale většina těchto reportů končí updatem na iOS 8.1. Můj zásadní dotaz před upgradem 4s tedy je: funguje SMS Relay bez problémů mezi iOS 8.1 na 4s a macem s Yosemite? Dík za vaše postřehy.
bodyczech
Junior

Odeslat příspěvekod mr.had 23. 4. 2015 15:05

Nemáte někdo tenhle stojan http://www.dopenezenky.cz/skladaci-stativ-na-mobil/ ? Jak v tom sedí iphone 4? Nebo používáte nějaký jiný stojan?
mr.had
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matrix_49 4. 6. 2015 08:48

Jak je to s iOS9? Jsou různé zvěsti, že bude / nebude (nehodící se škrtněte) podporován i na iPhone 4S.
Také přemýšlím jestli si pořídit starší 4S (ještě jsem žádný Applí produkt neměl, takže o tom přemýšlím i jako o zkoušce značky) nebo za podobnou částku pořídit něco novějšího.
matrix_49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrcermak262 9. 7. 2015 13:01

Mám již nějaký ten pátek 4S a stále je to nedostižný telefon, ios 9 pro něj také ještě bude.
petrcermak262
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 11. 7. 2015 20:33

iOS 9 na nej je, public beta 1 beha celkem solidne.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fonzik 4. 8. 2015 20:32

Zdravím, už několikrát jsem měl Iphone 4S v ruce a působil na mne opravdu vynikajícím dojmem ať co se rychlosti či dokonalé konstrukce týče, no a jelikož je teď jeho cena už výrazně nižší, uvažuji o jeho koupi, ale rád bych se ujistil, že tím, že Apple snad končí s podporou SW pro 4S, se z telefonu nestává "horší" mobil, než jsem měl šanci vyzkoušet dejme tomu rok nebo dva zpět u kamaráda.

Jestli se teda vyplatí dát přednost Iphone 4S před dejme tomu Androidovskými novinkami v přibližně stejné cenové kategorii (ze zkušenosti Android za rok zasekaný, hlavně kvůli toho zvažuji Apple, ale nechci, aby se kvůli už celkem starému typu Iphonu dělo něco podobného).
Fonzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 12. 8. 2015 21:51

Ios9 bude i pro 4S a iPad2, takze nekonci... Pokud nepotrebujes LTE, tak je to myslim dobra volba.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 13. 8. 2015 05:13

4s už bych nedoporučoval, nejméně to 5C už dneska. 4s má mamka a už se to docela dost seká. Vím, že 5C není nic moc z pohledu materiálů(holt to apple dodrbal s 5tkou a LTE na ní). IOS 9 navíc ještě víc 4S zpomaluje, stává se z toho nepoužitelný brak, bohužel
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod banner 13. 8. 2015 09:45

Pokud by bylo 4S s iOS 7.1.2 tak je jako blesk. Vyšší verze vůbec nezvládá... Ale já osobně bych měl raději to 4S, než třeba nějaké top Samsungy, Hujaheje apod... Android, který není čistý se do roka zaseká a pak to má horší odezvu, než to 4S. To aspoň vždy provede daný úkol a není třeba vyndávat baterka 8-)
Někdy je těžké se prosadit...
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 13. 8. 2015 12:48

Já bych hlavně osobně už v této ceně ani nenakupoval, rozdíl mezi bazarovým 5C a 4S není zas tak velký(1500-2000) a 5C může ještě klidně dva roky sloužit, 4S už je na naštvání občas a řekl bych, že stejně maximálně za rok by přecházel k vyššímu modelu.
Z Androidů bych doporučil Galaxy Alphu nebo S5tku(v ceně 5C), ale níž na nějaký ty honory a p8 lite, co zdejší diskutéři vyplodí bych určitě nešel.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-x 13. 10. 2015 07:43

Chci se zeptat ohledně FB Messenger. Z ničeho nic se mi přestali ukazovat notifikace na obrazovce. Vše mám v nastavení notifikací povolené. Appka je pravidelně aktualizovaná a ani aktualizace OS nepomohla. Přijde mi, že si to žije svým životem, protože občas se mi objeví u ikony číslo, ale většinou až když messenger zapnu, tak mi naskáčou všechny zprávy. Chová se to někomu stejně?
Tomas-x
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků