Ringtones pre iPhone 3g

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M1No 2. 9. 2008 21:20

chcem. Sa spytat ako pridat zvonenie do Iphone cez iTunes leebo Mi to nejako nejde prosim hodte Mi tu nato navod lebo uz neviem co mam robit DAKUJEM!! :oboze
M1No
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oco1 3. 9. 2008 09:36

musíš mít ty vyzvánění ve formátu .m4r .... lehce je překonvertuješ programem iRinger anebo si stáhni vyzvánění přímo v tom daném formátu.
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M1No 3. 9. 2008 10:31

a ako to mam ulozit???
M1No
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oco1 3. 9. 2008 11:02

dáš import, vybereš mp3jku kterou chces překonvertovat, nahoře v tom programu si vybereš úsek mp3jky ,který chces použít jak ovyzvánění a pak dáš export, vybereš si místo kde se ti to má uložit a máš to...
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M1No 3. 9. 2008 12:06

ale Ja myslim v iTunes ako to dat do iPhonu
M1No
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oco1 3. 9. 2008 14:21

normálně :-D
otevreš si průzkumník nebo najedeš na ten soubor (ringtone), který chceš to iTunes přidat, pak spustíš iTunes, v levém horním rohu jak máš LIBRARY, tak prostě přes pruzkumníka vezmeš ten soubor a přetáhneš ho do te library, jestli to je přímo ten .M4r tak se ti tam sama přídá složka RINGTONES, dáš sync a más to...
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M1No 3. 9. 2008 16:18

Chcem as este spytat ci ti hraju tie spodne repraky tak isto nahlas alebo jeden hra tichsie leno mne ten pravy hra tichsie
M1No
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oco1 4. 9. 2008 05:59

ty spodni repraky nejsou stereo :-)
tzn. levý je reprák a ten hraje, ale ten pravy je mikrofon... taky jsem si myslel, ze maji hrat oba, ale je to tak jak sem rekl ;-)
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P-atr1k. 6. 9. 2008 17:04

oco1: máš pravdu, přesně tak to je ;-). viz http://www.apple.com/iphone/specs.html . Pravý horní obrázek :-)
P-atr1k.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M1No 9. 9. 2008 20:01

A CELU SKLADBU TAM NEDAM 4minutovu??
M1No
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod angelfury 12. 9. 2008 11:07

Na co? Operator hovor tipne nebo presmeruje do schranky po urcite dobe vyzvaneni a ta je rozhodne kratsi nez 4 minuty (tusim 45 vterin ale asi se mylim).
about:blank

Sókratés: Scio me nihil scire
angelfury
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků