Realne skusenosti s iPhone 3G

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aacid 16. 9. 2008 12:55

samozrejme ze musis, ked si doma kupis telefon a zaviazes na 2 roky a potom odides prec tak akoze nemusis platit??

operator v USA ti da iphone za 300 dolarov pretoze sa zaviazes ze budes 2 roky platit pausal, ked platit nebudes porusis zmluvu a caka ta pokuta.

aj tak si ale myslim ze by ti tu zmluvu ani podpisat nedovolili ak nemas trvale bydlisko v usa.

vojtaa píše:Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli je možné vytvářet v iphonu jednotlivé složky na fotky, video atd. Chtěl bych, s ohledem na display iphonu, jej využít i jako galerii svých fotografií, ale ty bych nechtěl mít na "jedné hromadě". Díky za odpověď

fotky sa do iphonu davaju cez itunes, tam jednoducho navolis adresare ktore chces synchronizovat a tie potom vidis aj v iphone (teda ako samostatne adresare s fotkami vnutri).
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *f* 16. 9. 2008 22:42

realnu cenu iPhone poznas (nieco okolo 15 000,- Sk za 8GB verziu)... takze odpoved je ano
cogito ergo sum...
Pay attention or pay the price...
*f*
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 9. 2008 21:54

Zeptám se,zítra pravděpodobně přibydu do vašich řad a stanu se majitelem iPhone G 8GB,zajímá mě především jak to je a bude s češtinou.Poslední dostupný FW přes itunes verze 2.1 ji nemá ač to bylo sibováno ale pouze podpru psaní českých znaků/klávesnici.

V které verzi se podporakompetní loklaizace lánuje a bude to ještě v tomto roce?
Na fóru http://www.iphone.cz jsou návody jak tam dostat jejich free neoficiální lokalizaci ale je tuším potřeba jailbreak/patch a i kdybych potom udělal restre v případě problémů a reklamaci by to v servisu poznali....mám tedy počkat na tu oficiální? DÍKY:

EDIT:

:arrow: banan16
Heleotřebuji píchnout s tou lokalizací...FW přes iTunes zvládnu upgradovat levou zadní,ale čeština z www.iphone.cz potřebuje JAILBREAK a do něj se mi nechce......ne že bych si s ním neporadil,zkušenosti mám,ale i kdyby potom v dalším FW vyčla lokalizace a já dělal přehrání/restire ten zásah tam bude stále patrný,tudíž záruka v hajzlu.Někdo psal že by pomohlo přehrání baseband a Virginize ale na to si u nového FW netroufá a v záíruce už vůbec....taky by se to nemuselo povést.
Druhý dotaz: Mám 8GB tedy černou verzi,takže prasklinmy v laku zadního krytu se mi vynou (prý to dělalo u bílé 16GB a jen snad první série....k nám se nedostala) jak je ten zadní černý plast odolný? při běžném používání a občasném utření otisků hadříkem či tričkem....
Cheetah007

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků