Product Code pro telefony Nokia - FAQ, návod

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ohm711 7. 12. 2014 16:47

Netuším. Origo tam byl soft pro poslkého operátora a LTE jelo v pohodě. Pak jsem nahrál 3V, LTE opět OK, pak 7F a chytal jsem jen EDGE. Poté jsem nahrál 9T a opět OK. U toho jsem zůstal.
Vše jsem zkoušel na stejném místě. Třeba bylo LTE defaultně vypnuté, už si nepamatuji jestli jsem to ověřoval. Jinde ale hned jelo.
Ohm711
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 7. 12. 2014 17:17

Mel jsi jen nekde neco spatne nastaveneho, nebo jsi ho nemel v nastaveni povolene, tot vse.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 12. 2015 02:33

Ahoj,
mam Nokii E7 koupenou na ebay, novou ale brandovanou s Italskym firmwarem. Potreboval bych do ni dostat nebrandovany firmware (cestinu nemusim, idealne FW ze zeme, kde pouzivaji QWERTY - telefon ma take qwerty) a upgradovat na Symbian Belle.

Zkousel jsem to pres Navifirm (firmware se podari stahnout) a pak pres Phoenix nebo Nokia Care Suite, ale nedari se.
Na jednom pocitaci s Win7 telefon v techto programech vubec nevidim a na druhem s WinXP sice vidim, ale aktualizaci FW bud nespustim nebo selze.

Nepovazuji se za uplnou lamu v tomhle, ale nemam na to moc cas, proto bych se chtel zeptat jestli by se do toho nekomu zde nechtelo, za flasku neceho dobreho nebo odpovidajici penezni kompenzaci ;-)

PS neptejte se proc takovou vykopavku, mam k tomu sve duvody (hlavnim je qwerty klavesnice)
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 8. 12. 2015 17:19

Máte štěstí že jdu zrovna kolem, kam mám přijet :mrgreen: Pokud nejseš lama jak píšeš tak na Win 7 s Phoenixem to dáš. Dělával sem to na svojí E7 bez problémů. Až budu u PC tak se kouknu na verzi Phoenixe s kterou to šlo, jen to bude trvat drbet dýl.
Jaká vykopávka? Používám ji dodnes :twisted:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 12. 2015 22:07

tak dik, zkusil bych to tedy jeste sam. melo by to tedy jit v kombinaci s NaviFirmem? (když uz jsem jim poslal donation)
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 8. 12. 2015 23:06

Z Navifirmu stáhnout FW který chceš ale aby byl ve stejné nebo vyšší verzi která je teď v telefonu abys nedělal downgrade a nezabil telefon navždy. Phoenix použij verzi 2011.46.007.47652. Pokud nenajdeš tak ti ho můžu někam upnout. Na netu pohledej srozumitelnej návod a dělej to jen podle jednoho ať se do toho nezamotáš, když budeš chtít pomoc tak v rámci volnýho času pomůžu ;-) Taky abys měl v tom PC ovladače pro E7.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 9. 12. 2015 14:32

Tak se mi nepo najit funkcni download na tuto verzi.
Jak poznam ze jsou korektne nainstalovane spravne drivery pro E7 ? To by se melo dit automaticky po pripojeni, nebo ne?
taylor729
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 9. 12. 2015 16:17

Až budu mít link na Phoenix tak ti ho šoupnu do SZ. Když připojíš telefon v režimu Nokia Suite tak by se měly ovladače nainstalovat a PC by mělo tu E7 zobrazit, ale víš jak, je to jen Windows.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod reeprich 29. 1. 2016 10:57

Poradil by někdo... Existuje vubec sance dostat češtinu do n95 8gb,ale bohužel čínská verze bez WLAN... RM-321...
Diky za každou radu...
reeprich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 29. 1. 2016 11:47

Neexistuje.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod reeprich 29. 1. 2016 11:55

I tak děkuji....
reeprich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filam111 29. 1. 2016 17:41

Zdravím, potřeboval bych češtinu do Nokia E55, mám PC 0586641 a ten je finský (ovšem kdoví odkud je stávající fw který má jazykovou sadu 5.01 - což je eng. ukr. ruština a a něco) a je to verze 34.01 což je asi i poslední pro e55. Potřebuji tam hlavně češtinu pro manželku, nesnáší dotykáče a veškeré pokusy s applem, nokií, atd. jsou pro špatně.
Je mi jasné že potřebuji nastavit PC 0578270 a že potřebuji českou verzi pro rm 482 dle výše uvedeného PC.
V phoenixu jsem si změníl PC, ale mám verzi z roku 2012, která nepodporuje stažení fw. Nokia suite už také nepodporuje a recovery Nokia suite mi hlásí (nezávisle na PC), že také nic nebude. Sosnul jsem i N care suite (včetně úpravy, že chodí), ale ten má jen několik málo novějších fw a potřebný odmítá, že nepodporuje. Dokonce jsem našel i odkazy (zřejmě klon) na bohužel již vypnutý Nokia servisní web, takže opět nic. No a sw navifirm, který umožňuje za 3 eura donate přístup k fw, také není v provozu díky MS, který 27.1. 2016 dle jejich FB odpojil. Na sw
Neměl by někdo uvedený FW ?
Mnohokrát děkuji.
filam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2016 20:56

Ahoj, marně se snažím nahrát češtinu do E52-1 RM-469. Mam tam software verzi 091-004, ale nikde nedokážu stáhnout firmware s češtinou. Všechny služby jako Navifirm nefungují. Je ještě nějaká cesta, jak nahrát češtinu do tohoto telefonu?

Předem díky za pomoc,
Jindra
anonymni

Odeslat příspěvekod šulda 19. 4. 2016 11:03

Všechno zabili soudruzi z Microsoftu :-! Nezbývá ti než zkusit někde na netu pohledat jestli ho někdo někam neupl, případně nějakou CFW verzi.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gitarista001 11. 5. 2016 15:38

Nenajde niekto na HDD firmware pre Nokia C1-01 (RM-607) s CZ alebo SK jazkykom ? :(
Gitarista001
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků