Nokia suite

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esperanzado 27. 9. 2017 13:39

Zdravim.
Potřebovala bych, prosím, poradit, co udělat, když mi nejde spojit telefon s pc? Stáhla jsem si Nokia pc suite a telefon mám Nokia 220 (aspoň myslim, že je to tohle číslo) a přestalo mi fungovat asi 3/4 displeje, tak bych si z něj chtěla přetáhnout kontakty a nějaké nepřečtené zprávy a tak.. Ale když to chci přes bluetooth propojit, píše to, že tel. nejde autorizovat a tím to končí..
esperanzado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 27. 9. 2017 20:48

Nokia PC Suite umi komunikovat jen s puvodnimi "finskymi" Nokiemi, novejsi Nokie jsou cinske telefony s natisklym napisem Nokia, ktere s temi puvodnimi nemaji nic spolecneho...a proto je ti PC Suite k nicemu.

Napadaji me moznosti:
1) sehnat jineho majitele 220 a ziskat od nej postup, jak poslepu zalohovat kontakty na microSD kartu. Jen nesmi mit novejsi verzi firmwaru, kde nekdo prohodil polozky "Smazat kontakty" a "Zalohovat" :)
2) sehnat novy displej
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esperanzado 27. 9. 2017 21:15

Děkuji, ten obdobný telefon od někoho mě nenapadl.. Ale stejně by se něco, co by fungovalo jako Nokia pc suite, hodilo..kvůli těm zprávám.. Jinak kontakty jsem si ukládala do telefonu i na sim, abych to právě pro případ měla a ono se mi to v náhradním telefonu stejně nenašlo..tak nevim..
esperanzado
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků