Slick - najnovší ICQ/Yahoo/AIM/MSN klient pre Symbian

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zelych 23. 3. 2008 22:08

Doufam ze v pristi verzi Slicku bude poresena signalizace na novou zpravu v navaznosti na vyzvaneci profil.
Protoze, kdyz jsou v profilu vypnute Tony vystrahy tak ani nezavibruje pri nove zpravě a o zvukovem upozorneni nemuze byt uz ani rec.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technek 9. 4. 2008 21:14

0.41 Taky se vám hledáček při focení tad zvláštně natáčí, že se nedá nic vyfotit rovně? :-)
Jednou za čas sice uplně bez varování spadne, ale jinak je super. Jo a ještě přidání uživatele vám funguje?

e51
technek
Junior

Odeslat příspěvekod xanada 23. 4. 2008 13:13

Ludia prosim vas poradte mi.Mam po prvykrat telefon so symbianom a chcem si nainstalovat slicka.Musim to urobit len cez telefon alebo sa to da aj z PC? Ak ano treba to cez USB kabel alebo sa da aj cez bluetooth? Diky.
N5110,N5210,N3410,Philips350,N6230i,N82,SE Vivaz Pro,N8
xanada
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 23. 4. 2008 14:41

Da sa aj aj
aj
V podstate ide o prenos instalacneho suboru alebo cez pcsuite
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2008 15:54

technek píše:0.41 Taky se vám hledáček při focení tad zvláštně natáčí, že se nedá nic vyfotit rovně? :-)

No focení z prostředí Slicku je tedy opravdu podivné :D Snad to opraví.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Schumi21 13. 8. 2008 14:20

slick som pouzival vo svojej N70tke bez problemov. Teraz som sa prestahoval na E51-1 a slick (pouzivam len ICQ protokol) mi po nastaveni "Auth faild. Socket error. Host not found" a nevie sa pripojit. Skusal som to aj s nastavenim servera - login.icq.com:5190 aj defaultom - login.oscar.aol.com:5190.

Vačšinou sa pripájam cez APN Orange Internet, vsetky ostatné pripojenia cez toto APN funguju v poriadku. Doma sa niekedy pripájam cez WLAN, ani cez toto pripojenie mi to nejde a stále píše to iste. Verzia 0.43.

Poradí nejaky expert ?
Toshiba U400-18M (4GB RAM, Vista HP Sk SP2)
Schumi21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 8. 2008 14:26

Chyba není na tvé straně... počkej chvilku a vše bude v poho, včera mi to dělalo, dnes v poho....a dělalo to dost lidem...
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schumi21 13. 8. 2008 14:29

uz cakam pol dna, robilo to vcera vecer, aj dnes teraz mi to robi. v com je teda problem ?
Toshiba U400-18M (4GB RAM, Vista HP Sk SP2)
Schumi21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 13. 8. 2008 16:04

včera mi to dělalo na E71 to samé jako schumimu21.
Ovšem dneska je jiná chyba: už to píše "Getting list" a objeví se na zlomek vteřiny kontakty, takže si říkám hurá....a pak najednou naskočí hláška "You have been disconnected from icq - Invalid AIM packet".
Takže asi tak. Nastavení atd. mám dobře jelikož jsem nic neměnil a před cca 2 dny to jelo v pohodě. :-l
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 13. 8. 2008 18:34

To co píše Vojta66 mi dělalo už před pár dny.
Dneska mi to vypisovalo jiný chyby... nemohl najít hostitele adp.
Ted jsem to zkusil znova abych to vypsal a už to šlo.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schumi21 13. 8. 2008 19:18

paráááda uz to ide a ja som kvoli tomu formatol telefon trojhmatom lebo som myslsl ze som nieco p0sr@l skusanim roznych aplikácii
Toshiba U400-18M (4GB RAM, Vista HP Sk SP2)
Schumi21
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 13. 8. 2008 19:22

Ja zkoušel Smaper 1,59 ale ten mi taky akorat načet Contact list a spadnul. Myslel jsem, že mam malo RAM, ale ani po restartu to nešlo, pak jsem ho přeinstaloval a stale nic. Tak jsem zkusil Jimma a ten nezklamal a fungoval.
Po "prošťouchnutí" Jimmem začal fungovat i Smaper.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 8. 2008 20:02

Chyba byla zřejmě na straně icq...ten problém měli všichní s různými IM....to by byla velká náhoda aby nám to všem blblo ve stejnou dobu...
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 13. 8. 2008 21:02

Já zkoušel ve Smaperu nastavit protokol Jimm a taky to nešlo.
Po nainstalování Jimmu ten šel. Je to skoro k vzteku, ze Javový programek funguje líp než aplikace velkého Symbianu.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 14. 8. 2008 17:51

Testoval jsem Slicka na SE P1i, povedeny programek, asi nejvic ze vsech se podoba klasickemu ICQ, bohuzel je to stale testovaci verze, kazdou chvili sleti s hlaskou "dump created file, unknown error", neakceptuje take nastaveni znakove sady, pokud protistrana pouziva messenger QIP, coz je naprosta vetsina, prichozi zpravy jsou namisto diakritiky v azbuce, velmi neprijemne, prave pro to ze to nelze nijak eliminovat, je pro mne tento kecalek nepouzitelny, problem s prihlasenim ale nema, testovano pres wifi. Problem s azbukou jsem vyresil o neco mene vybavenym komunikatorem IM+, respektuje nastavenou znakovou sadu a nespadl ani jednou.
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků