Opera Mini - obecná diskuze (nová 8. verze)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 3. 2009 06:45

nezmar: pouzivas orange world(apn orangewap)? Pouzi orange internet(apn internet/len pre pausal/na nokii prednostne miesto prisupu). V opere aspon prvy raz s nastavenim opery (ponuka/nastroje/nastavenia/protokol/socket). Potom zmen na http a mozes pouzivat aj orange world. Nastavenia nokie.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nezmar11 26. 3. 2009 18:33

tak konečne mi to funguje na 2680 diky Kniter mohol by si prosim ta poradit ako to mam nastavit
na nokii 3220 lebo tam je to trochu ine
nezmar11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 3. 2009 19:12

3220 som nikdy nemal. Ale malo by to byt ako 6020, alebo 6230i. Tie to maju ako som dal navod. Pripadne skus podla manualu k telefonu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nezmar11 26. 3. 2009 19:40

je to podobne až na že ked vytvorim nove konto to čo si ty popisal čiže net tak ked ho chcem aktivovat tak sa mi nezobrazuje
nezmar11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stewik85 30. 4. 2009 14:02

Zdravim..potreboval by som poradit..
..kupil som si teraz nový mobil Nokia 6500slide a pokusam sa nainstalovat operu 4.2 no neuspesne..vzdy mi ku koncu vypisuje ze zlyhalo pripojenie a pod..neviete mi pls. poradit, kde je problem a co mám s tym teda robit? Zakladny internetový prehliadac co je v mobile je o nicom a preto by sa mi ta opera velmi zisla..!
Diik za odpovede ;-]
stewik85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 30. 4. 2009 17:51

Pripojenie zlyhalo... Chyba? mas zle nastaveny datovy ucet. nepises, akeho mas operatora. odkaz na nastavenie pre Nokie najdes v prvom prispevku na tejto stranke.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stewik85 30. 4. 2009 23:42

Operatora mám Orange..bol som aj tam pri nich a tam mi povedali, že oni nevedia čo s tým, že na vine je mobil a že "asi" operu tento mobil nepodporuje a teda keby som mal iný mobil tak by to fungovalo.. :shock: ..tak som ostal prekvapený a začal som pátrať či je to naozaj tak..!! Našťastie som sa dostal tuto a môžem Vám len poďakovať 8-D !

Pripojenie zlyhalo... Chyba?...áno presne to mi vypisuje alebo lepšie povedané vypisovalo.. :-)) ,lebo teraz to uz funguje ;-) , keďže som šiel podla tých nastavení nokie čo ste mi kázali a teraz to už všetko fachčí tak ako má..veľmi pekne ďakujem a ... :tleskani
stewik85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Intergalactic 20. 6. 2009 22:40

Vytuñte si operu mini. Link: opera-mini.ru/maker204 Tohle se u opery mini objevi az tak verzi 9.0 imho.
No one here gets out alive
Intergalactic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 6. 2009 04:27

Intergalactic: 2.04 je dost stara, uz je aj 3.10, 3.11. Staci pozriet par stranok dozadu. Neboj, vieme o tom ;-)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 6. 2009 09:02

To je sice všechno moc hezký, ale vylepšení v oficiální 4.x jsou tak zásadní, že si fakt nedokážu představit co by tam rusáci museli dobastlit aby mod 3.x předčil ofiko 4.x.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 6. 2009 12:44

V oficialnej verzii vidim iba 2 vyhody. A to je rychlost+stabilita pripojenia a nahlad celej stranky. Keby toto mala ruska, tak pouzivam iba tu. Ma mnozstvo uzitocnych veci, ktore oficialna nebude mat ani vo verzii 9 :D
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 6. 2009 13:18

No právě celostránkový rendering 4.2 verze je ta killer feature, verze do 3.x včetně měly jen to nepřehledné rozdrolením webu do jedné dlouhé nudle. A i když některé vychytávky v modu jsou velice pěkné, tak to jsou jen blbinky v UI, rendering čtyřkové verze nevyváží ani náhodou.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 6. 2009 14:31

ked sa Rusi chytia do 4-ky, tak aj celostrankovy nahlad by mal byt. ved aj 3-ka je povodna oficialna+doplnky. len skoda, ze 4-ku zatial nerobia, bodlo by ;)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 9. 2010 07:21

Opera mini 4.2 mod test 5, zatial testujem, zatial spokojnost. Prvky z 3.11 modu, funkcie z 4.2 a 5. Je aj dotykova verzia. Je to v anglictine. http://free-mobile-messenger.com/2010/0 ... 5-english/

-- 22. 9. 2010 08:32 --

Pri zadavani textu je miesto OK (standardne na stredove tlacidlo) Mark. OK najdete v Moznosti uplne hore. Pre pridanie OK na stredove tlacidlo Nastavenia/text/Display OK on the screen. Nutny restart Opery
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 22. 8. 2012 16:56

Pouzivam operu mini 4.4 a stale vyskakuje na pol displeja, ze ju mam aktualizovat aj ked to zakazdym odmietnem. Kedysi to prestalo hlasit po par dnoch samo od seba. Teraz to trva uz 2 tyzdne. Musim vzdy zbytocne na to kliknut, minam data aj cas (napr cez 10min. prestavku v praci). Naviac v poslednom case meni odkazy. Kliknem aurorevue, nacita sefkuchara. Niekedy len refreshne. Pri zavreti vstavaneho editora textu sa strana automaticky refreshne a niekedy sa ani v texte neobjavia prevedene zmeny.
Na stranke opery su stale na stiahnutie aj starsie verzie. Tak naco ma nutia aktualizovat ked to stale odmietam. V pc sa takato vec da vypnut.
Novu verziu nechcem, lebo rolovanie stranky a posuvanie kurzora na odkaz je tlacidlami nepohodlne, ked pisem na hw qwertz. Skusal som aj kapacitny android, tiez sa tazko prstom roluje stranka a obcas nechcene nacita odkaz.
Potrebujem jedninym drzanim sipky prebehnut po vsetkych odkazoch a druhej sipky rolovat stranku, ktora je este nacitana iba z polovice. Potrebujem setrit cas.
V novej opere nefunguju vsetky skratky a pri vrateni na predchadzajucu stranku mi vyskocia nahlady a musim vyberat na displeji. Ked chcem 3 predchadzajucu stranu, 3x kliknem back a v sekunde som tam. Potom 3x #0 a som hned spat. OM4.4 setri data aj pamat ram. A ma mozno 1MB cache. Je strasne rychla a naucene rychlo tukam alebo drzim stalcene klavesy aj ked sa na ne nepozeram.
Len v poslednej dobe stale blbne. A nedotykova novsia OM je nekompatibilna a pomocna aplikacia na ovladanie to nevyriesi.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků