Win x BB x Android x (Apple??!)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 1. 2014 12:37

to naecken:
když Ti holka nesedí, jen blázen přistupuje k sexu či jde do vztahu :-)...tak asi takhle pro trochu netradiční vysvětlení důvodu hledání či to chce více času, co já vím (nebo až nic jiného nebude-metoda pustého ostrova...to potom bereš vše..:-)).
anonymni

Odeslat příspěvekod sandra 11. 1. 2014 12:28

Pokud chcete spolehlivost systemu, jednoduchost, stabilitu a rychlost, tak doporucuji iOS. Verze 7 je opravdu odladena, zadne seky. Ostatni systemy mi proti nemu jiz prijdou "neohrabane" a tezkopadne. Ale jiz jsem mozna moc rozmlsana, spis to chce vyzkouset osobne.
sandra
Pokročilá

Odeslat příspěvekod opasino 11. 1. 2014 17:38

mposvar píše:když Ti holka nesedí, jen blázen přistupuje k sexu

, asi to sem moc nepatri, ale s timto tvrzenim nelze souhlasit :-) :-).
Jinak za nejplynulejsi a nejstabilnejsi system ze soucasne topky mi pride iOS, ac s nim mam nejmensi zkusenost.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod trutnovacek 14. 2. 2014 18:20

Hm...jak to má BB s přístupem k internetu?
Co vím, potřebuje mít speciální tarif, Jak to je ve skutečnosti..
Momentálně jsem u T-Mobilu, ale uvažuji o přechodu k Vodafonu.

Edit: Jaké jsou možnosti práce s kancelářskými aplikacemi??
Motorola D520 > Nokia 3310 (2x) > Sony E. K700i > Nokia ??? > Nokia C6-00 > BlackBerry Z10
trutnovacek
Junior

Odeslat příspěvekod Powerslave 14. 2. 2014 19:44

Pokud myslíš BB10 tak úplně stejně jako u ostatních.

Lze si pořídit speciální tarify, ale ty využijí spíše lidé, co potřebují být neustále na emailu nebo celkově "online". Užitečný je pro podnikatele a manažery. Je tam toho více, ale není důvod si tímto teď zatěžovat hlavu.

Co se týče práce na telefonu je BlackBerry špička ve všech aspektech. Nativní podpora většiny formátů a pokročilejší práce nebo editace je samozřejmostí.
Powerslave
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 14. 2. 2014 20:05

Koupil jsem BBZ10 před 14 dny a prostě bomba.Nahodil jsem pár aplikací z androidu,ale některé nešli korektně,tak jsem je odinstaloval.V telefonu je přímo nainstalovaná aplikace Docs To Go,ale nevím jestli je to nějaká free verze nebo plná. Já používám Kingsoft Office. Dále používám z androida Skydrive,Dropbox ,Sportstracker(je i od BB,ale neumí fotit),CSFD,FDB,iVysílání,Endomondo,Mapy.cz,AirBank a jiné. Jediné aplikace co mi hodně chybí jsou OneNote od MS a banking od ČS. V BB nejsou a ty z androida nejdou korektně..Jinak jsem maximálně spokojen. Po letech u androida jsem chtěl změnu. Už už jsem šel do WP8,ale nakonec jsem využil výbornou cenu BB Z10 a zkusil jsem to. Opravdu si nemůžu stěžovat. Plynulý,rychlý a hezký telefon. Hned jsem zvyk na uvodní obrazovku. Někomu vyhovuje mraky ploch z widgety,ale tady je jedna plocha s aktualními aplikacemi co běží.Dneska již nové BB nepotřebují ty speciální datové tarify a to je jen dobře.Jinak Apple jsem nikdy neměl,ale je znám svou odladěností. WP8 mohu také doporučit. Manželka má už třetí WP (nyní L720) a sám jsem chtěl jít L925. ;-)
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod trutnovacek 14. 2. 2014 21:45

Děkuji za odpovědi...

Moje chyba O:-) ta otázka pod editem se týkala všech sytémů...to jsem měl uvést ;-)
Motorola D520 > Nokia 3310 (2x) > Sony E. K700i > Nokia ??? > Nokia C6-00 > BlackBerry Z10
trutnovacek
Junior

Odeslat příspěvekod Rezza 28. 3. 2014 10:40

Proc pouzivas na Dropbox aplikaci z Androida? Dropbox je primo integrovany v systemu...

-- 28. 3. 2014 10:45 --

trutnovacek píše:Hm...jak to má BB s přístupem k internetu?
Co vím, potřebuje mít speciální tarif, Jak to je ve skutečnosti..
Momentálně jsem u T-Mobilu, ale uvažuji o přechodu k Vodafonu.

Edit: Jaké jsou možnosti práce s kancelářskými aplikacemi??

Ad. specialni tarif - jak uz bylo psane, neni potreba. Jinak u O2 na Q10 jede i krasne LTE.

Ad. kancelarske aplikace - Neco tam je, ale nepouzivam. Bohuzel nema podporu ODF. MS formaty jsou me k nicemu :(. Nejake doporuceni co na Androidu? Ted byl na Amazon App Store MobiSystems Office Suite zadara a jede to. Amazon AppStore se da primo nainstalovat, na Google Play veci je zase snap.

Proste s BB10 clovek dostane super UX systemu, hodne nativnich aplikaci a kdyz neco chybi, tak jen zmenim App World za Snap a doinstaluji. Omezeni jsou - ala nove Maps API. Ale proste genialni kombinace. A vlastne Android aplikace se na BB10 daji povazovat za nativni - je to cast platformy.
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod goob 14. 4. 2014 10:53

Upřímně speciální tarif byl naopak super věc. Nechápu, proč ho lidé tak zatracovali. Mít neomezený tarif za 300 Kč je myslím super. To jsem poznal poté, co jsem si pořídil nové BlackBerry se systémem BB10. Zde již tento tarif není potřeba a najednou zjistíte, že musíte za data platit více.

Navigace je na BB docela slabá, nicméně lze dokoupit nativní aplikaci Mireo a ta je naprosto skvělá.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod D.Francis 14. 4. 2014 21:29

Ale podle toho,co jsem cet,do specialniho tarifu BIS se nepocitala videa,na to musel byt klasicky IVM. A jak je to ted s tarify BIS,jdou jeste aktivovat? Uvazoval jsem o BB Q5,ale schazi mi tam trackpad,tak premyslim o BB 9720
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod goob 14. 4. 2014 21:41

To je pravda, streamovaná videa tam nešla. Takové české specifikum, protože všude na světě to šlo. Nicméně doposud jsem neměl moc potřebu nutně koukat na video někde cestou v tramvaji :-)

Co se týče BIS a dnešní situace. Nové telefony BIS nepotřebují a je proto nutné použít standardní tarif. Tato výjimka ovšem neplatí u O2, kde lze stále BIS aktivovat i u telefonů se systémem BlackBerry 10.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sibstr 14. 4. 2014 22:27

goob píše:Navigace je na BB docela slabá, nicméně lze dokoupit nativní aplikaci Mireo a ta je naprosto skvělá.

Na BB funguje Waze, je zbytečné hledat nějakou jinou navigaci ;-)
Sibstr
Junior

Odeslat příspěvekod goob 15. 4. 2014 12:13

Waze je ale online navigace, ne? Stejně tak se dají použít Google Maps z Androidu, které na BB fungují dokonce prý lépe než na samotném Androidu :-)
goob B-]

goob
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sibstr 15. 4. 2014 16:21

Jasně, Waze je on-line navigace, ty nemáš internetový tarif na BB??? Waze nemůžeš porovnávat s Google Maps, to je jak hrušky a jabka.
Sibstr
Junior

Odeslat příspěvekod goob 16. 4. 2014 21:50

Samozřejmě, že mám :-)
goob B-]

goob
Pokročilý

Předchozí stránka