BlackBerry a Vodafone

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod goob 1. 11. 2010 10:46

Jsem si tu aplikaci pak našel a hned jí poslal potenciální švagrové, která má nově BB, ale jen se Surfem, protože je pro ní BIS už drahý. Jen jestli ta aplikace nebude žrát příliš baterku, když si to co chvíli bude šahat na net a ověřovat, zda nepřišel nový mail. Kdo není e-mailový blázen, tak ten si vystačí i bez BIS. Dokud ovšem BIS nevyzkouší :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vodafonu 2. 11. 2010 10:17

goob píše: Dotaz na Vodafone: Jsme firma a dochází nám smlouva u T-M, tak se chci poptat na služby konkurence. Za kolik máte tarif BIS?


Dobrý den,
obraťte se prosím na Vodafone firemní prodej na 800 77 77 00 nebo vyplňte kontaktní formulář http://www.vodafone.cz/onenet_web/konta ... rmular.htm. Připravíme vám nabídku na míru.
Martina
Tiskové oddělení Vodafonu
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod KarelMlha 2. 11. 2010 11:33

Škoda, že tu není odpověď s obsahem - "od ledna příštího roku zavádíme tuto službu i pro běžné zákazníky". :hmm:
KarelMlha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 2. 11. 2010 11:34

Každou chvíli nám od vás někdo volá do firmy a naposledy pán slíbil, že zavolá během listopadu, tak snad se ozve. Případně využiji formulář nebo telefon. Děkuji.

KarelMlha: Také jsem čekal přímo cenu, za kterou BIS standardně firmám nabízí.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků