BlackBerry - služby pro email

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petr.martan 16. 4. 2010 13:46

Ahoj,
chtel bych se zeptat..
mel bych zajem o koupi Blackberry, pro osobni uziti, bez Exchange serveru apod.. a zajimalo by me zda bych mohl vyuzivat sluzbu Push mail, pouze s GRPS/EDGE pripojenim, nebo by na to bylo potreba specialni Blackberry tarif, co nabizi treba O2?

Nebo jeste jinak... mohu se nejak registrovat do sluzby BIS i kdyz si mobil koupim sam, a mam klasicky mobilni tarif s internetovym GPRS/EDGE pripojenim?

Emaily mam na klasicky POP3 nebo IMAP.

Diky,

Petr
Naposledy upravil Fíla dne 16. 4. 2010 14:26, celkově upraveno 2
Důvod: přesunuto do příslušné sekce
petr.martan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 16. 4. 2010 17:11

No, mám pocit, že nějak bys na tom internet rozběhal, ale zapomeň na push e-mail. Pokud se Ti nechce investovat do BIS tarifu, který Ti ovšem poskytne neomezený internet, žádný FUP, tak si ani BB nekupuj :-) Do BIS se zaregistruješ jenom při aktivaci BB služeb.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xondrax 17. 4. 2010 11:45

tak na push mail bez bis existuje Shangmail /teda nevim nakolik ted funguje,ja to opustil pac jsem zjistil ze mi to vlastne neni potreba a protoze mi to zralo baterku myho pearla/.maily osobne resim pres Gmail klienta,o prichozim se dozvim vlastne hned a odpovedet na nej taky muzu...temer vsecko co jde pres BIS muzes rozchodit i jen pres GPRS/EDGE,ale nebudou to nativni aplikace od BB.Neco ale alternativu proste nema...
Priklad: misto ICQ-Jimm,IM+
Twitter-Ubertwitter
BB Browser se rozchodi upravou servicebooku/nastaveni BB pro sluzby operatora/bez vetsich problemu.
BB mapy taky nepotrebuji BIS
Facebook chodi ve verzi 1.6 bez problemu /vyssi verze bez bIS nejedou/
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod goob 17. 4. 2010 22:20

Otázka, jestli to má ale smysl. Buď si kup BB a k tomu BIS nebo normální datový paušál a nějaký jiný telefon...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xondrax 18. 4. 2010 07:51

je to samozrejme na povazenou ,ale pokud jsi u VDF ,tak jina nez tahle moznost neni...
xondrax
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron