v BlackBerry Storm mi chybí aplikace Maps...

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod milennium 25. 4. 2009 13:01

Mám takový problémek.
Před měsícem jsem koupil BlackBerry 9500 a v menu mi chybí aplikace Maps. Mám samozřejmně BES a na mém dalším BlackBerry 9000 aplikaci Maps normálně mám.
Ve Stormu GPS normálně funguje (ověřeno Google Maps),takže závada to není. Už jsem provedl i aktualizaci softu v BlackBerry 9500 a stále nic.
Nevíte někdo čím by to mohlo být ?
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 25. 4. 2009 21:17

Nemas BB Maps povolene v Service Books. Sranda je, ze Ti to funguje v Bolde. Povol si v BES BB Maps a malo by to ist.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 25. 4. 2009 21:25

A to se povoluje v přístroji a nebo někde jinde?
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 26. 4. 2009 11:22

Nie, mal by Ti to povolit admin BES serveru.

Btw, kolko Ti vydrzi baterka?
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 26. 4. 2009 11:34

Co se týče baterky tak ráno ve 4:20 hodin vytáhnu Storm s nabíječky a když dám zase Storma do nabíječky večer ve 22 hodin,tak mám ještě asi 80% baterky. Přiznávám se,ale že ze Storma nevolám,jen synchro přes BES,pak počasí každých 30 minut WeatherBug a čtečka RSS Viigo každých 2 hodiny. Ráno ještě tak 45 minut webu a přes den jen SMS a asi 30 emailů....
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 26. 4. 2009 11:38

Jinak tohle je můj už druhý Storm. takm mi aplikace Maps fungovala normálně a na Boldu jak jsem psal taky normálně,takže v tom Service Books to asi nebude. Když jsem před týdnem aktualizoval Storm tak tam byla i položka Maps zatrhnutá a do Storma se asi nahrála,ale když se detailně podívám v BB Desktom manager na Maps,tak vidím,že se nenainstalovali nějaké adresáře,takže nevím...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 26. 4. 2009 11:44

A aky mas OS? Ja sa na tieto hodnoty neviem dostat.. vcera som ho rano vytiahol z nabijacky, cely den s nim nic nerobil, a o piatej som ho dal opat do nabijacky, lebo mal uz len 15% :-/

Podla toho co pises, asi nemas spravne nainstalovane BB Maps. Skus ich v zariadeni odinstalovat a potom cez Desktop Manager nanovo nainstalovat.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 26. 4. 2009 11:56

Tady je odkaz na soft který mám ve Stormu http://www.blackberrynews.com/2009/04/2 ... ed-online/
Zatím jsem s ním spokojený.
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 27. 4. 2009 17:44

No, ten OS mam aj ja. Urobil som par zmien v OS, hlavne som neinstaloval aplikaciu Facebook. Podla vsetkeho je ta aplikacia pricinou velmi rychleho vybijania baterie, cize sa zatial zaobidem bez nej, pokial nevydaju nieco novsie, lepsie. Sranda je, ze na Bolde mi funguje Facebook bez nejakeho vyraznejsieho vybijania baterie. :-/
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 27. 4. 2009 17:58

Jo tak ten Facebook jsem dal taky pryč. Vlastně mám spuštěné jenom MSN a ICQ a Viigo a WeatherBug...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 27. 4. 2009 18:09

Ja uz som bol z toho nestastny. Battery drain je neuveritelny s Facebookom, normalne clovek vidi ako sa mu mobil sam pred ocami vybija :D Moznos by sa dal ale dal pouzit, ked sa vypnu vsetky navaznosti na OS. Proste pride notifikacny mail a vtedy sa otvori aplikacia.. ale zas.. bez facebooku byt mozem :)

Btw mapy si vyriesil?
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 27. 4. 2009 18:16

Clovece k tem mapam jsem se jeste nedostal.
Myslis tedy odinstalovat v BB Desktom manager,provest synchro se Stormem a pak znovu nainstalovat ?
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 27. 4. 2009 18:24

Myslim, ze by mohlo stacit odinstalovat cez Desktop Manager, urobit battery pull a potom nanovo cez Desktop Manager nainstalovat. Ja by som ich mal tiez rad, ale BISko ich hned zakazuje, cize sa zaobidem bez nich. Ved su tu aj Google Maps.. :)
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod fux1 5. 5. 2009 17:32

nazdar chlapi, mam uz taky storma a mam otazecku, ten os se instaluje stejne jako do bolda?
fux1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 5. 5. 2009 17:48

Ano, uplne rovnako. Odporucam poslednu .141 je vyborna (ale bez cestiny).
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků