v BlackBerry Storm mi chybí aplikace Maps...

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod milennium 9. 5. 2009 12:44

Já říkám "běž do toho"..je to jediná možnost jak vyzkoušet na vlastní kůži nový firmware...Vrátit se zpět můžeš...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 9. 5. 2009 13:15

Jasne. Skusal som tu prvu betu OS 5 a kvoli Viigu som ju dal prec. V tejto novej by uz malo ist, tak sa s tym mozno pohram.
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 9. 5. 2009 13:24

Jinak je už Viigo 3 Alpha http://getviigo.com/alpha tak vyzkoušej tu.
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 9. 5. 2009 15:38

Takže. Viigo Alpha je na Boldu s firmwarem 5.0.093 O.K. Aplikace nepadá a v pohodě se synchronizuje... Doporučuji, link je o post výš...
Dále jsem vyzkoušel SUPER messenger Instango http://www.instango.com
Je to jediný messenger který pracuje bez BB účtu, a to jak BIS tak BES !!! Vyzkoušeno na Boldu ve kterém je SIM od Vodafone cz ( ti parchanti jako jediní nenabízejí obyčejným zákazníkum BB služby )... Satčí nastavit APN a Instango jede...
Pokud chce někdo provozovat Bold a nebo Storm a chce mít nějaký messenger a mapy a internet a nemá a nebo si nechce aktivovat účet BB tak doporučuji:
Jako Messenger - ICQ,MSN atd. Instango www.instango.com
Jako Mapy - Google Maps www.google.com/gmm
Jako Internet - Opera Mini www.operamini.com
Všechny linky zadat do prohlížeče a aplikace stáhnout...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 9. 5. 2009 21:54

Akurat som Viigo Alpha stiahol do .266, zajtra v priebehu dna pojdem do tej 5.93. :)
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 9. 5. 2009 22:24

Ach jo...Tak jsem dnes trochu důkladněji testoval firmware 5..93 a všechno funguje až na.... připojení BT sluchátek přes A2DP... Při pokusu o autorizaci sluchátek se přístroj (Bold) restartuje...Takže velká škoda,protože kvůli tomu jdu zpět updatovat na 4..247
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 9. 5. 2009 22:25

Arrow79:
Už jsi zkoušel nový "BlackBerry Desktop Software 5.0" ??? Já na něm teď jedu a docela dobrý...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Arrow79 10. 5. 2009 09:21

No, skusat som ho skusal, ale stale mi ukazovalo len verziu 4.7.1 tak neviem. Co som si vsimol, tak sa daju pri prenose aplikacii atd ukazat podrobnosti..
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod gr3gy 19. 5. 2009 13:42

nazdar Arrow. Mohol by si mi prosim ta pomoct? Mam Storma a nejde mi na nom net. Nemam aktivne BIS. Len mam WnW ich prehliadac mi nejde alebo da sa nejako uplne zmazat soft a dat ho tam uplne na novo? zeby som dal prec vsetky konfiguracie? a potom nastavit vsetko poridane lebo aj baterka mi vydrzi tak max 1,5 dna takze nic moc na to ze z neho len volam takych 15 hovorov za den a 10 SMS
gr3gy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 19. 5. 2009 16:54

pre internet si nastav internetove APN od operatora v Moznosti > Moznosti upresneni > TCP/IP a pojde to..

Ohladom vymazania vsetkych udajov, musis ho vyresetovat. To sa robi v Moznosti > Moznosti zabezpecenia > Obecne nastaveni > Menu klavesa > Vymazat handheld. Zadas blackberry a potvrdis enterom. Pozor, vsetko sa ti z neho vymaze :)
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod gr3gy 19. 5. 2009 19:58

a co mam napisat do toho APN? ked mam T-mobile?
gr3gy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arrow79 19. 5. 2009 21:16

Internetove APN svojho providera... cize pre T-Mobile asi slovo: internet

Tieto info ti poskytne hotline tvojho providera ;)
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod scenic 21. 6. 2009 20:01

Ahojte, mam v plane si zakupit tento pristroj ale by ma zaujimalo ci emailovy klient v telefone dokaze synchronizovat aj subfoldre alebo synchronizuje len dorucenu postu ako je to napr v aplikacii mail for exchange pre symbian? Za odpovede vopred dakujem
scenic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arrow79 21. 6. 2009 20:11

S BIS len dorucenu postu.. (plus odoslanu pri IMAPe)

S BES a OS 5 (ktory este nieje oficialne vonku, do konca roku hadam bude) dokaze synchronizovat aj foldre... podmienka je ale vyuzivanie BlackBerry Enterprise Servra..
iPhone 4 32GB White (iOS: 5) - Orange
Arrow79
Junior

Odeslat příspěvekod scenic 21. 6. 2009 20:21

jj, mam BES. Kde sa da scocnut ten 5FW? Je to uz niekde na webe? Dik
scenic
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků