Messengery na mobily (JAVA)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram47 13. 1. 2009 19:45

opakujem Sp@c3-ovu otazku: akeho mas operatora? precital si si prispevok od Knitera? ak ano, napis, co vsetko si z toho urobil, pripadne comu nerozumies.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo.j 14. 1. 2009 14:44

mam o2, a mne ten fring nejde len sa dostanem k registraci do fringu tam zadam co treba a potom ma to prihlasuje do nekonecna na kamosovom mobily s orange som to skusal a islo to bez problemov c702, ja mam k530i mal som aj orange ale ani vtedy to neslo, teraz mam o2, co s tym?
samo.j
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 1. 2009 16:27

Nastavenia/Pripojitelnost/Prudy dat(JAVA), vytvor novy profil, adresa APN: o2internet, ostatne nevyplnaj, uloz. spusti a malo by to ist. kedze si nepisal, ci si to robil podla Knitera, neviem, ci tento krok si robil
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo.j 14. 1. 2009 19:48

no neviem aka apn andresa nic take tam nemam iba nazov a pripojit pomocou, no uz som to nasiel ale neviem ci mam dat psd alebo csd, ale dal som psd no som zvedavy aj ked nachapem aky to moze mat vplyv, no nic to neurobilo, neviem co s tym mam tam o2wap o2mms a minifring kde mam tu apn o2internet neviem co stym, moe, teraz to ete skusam ae ak by to slo tak by som potom nemohol mat zapnutu aj operu mini ale to by nevadilo ale vyzera to tak ze to nefunguje, poradte. pls, ak by to neslo, kde by mi to vedeli urobit?
samo.j
Junior

Odeslat příspěvekod HALUZNIAK 14. 1. 2009 20:00

Zdravím.
Predvčerom som si kupil K850i, prechod z K750i. Na starom fone som bežne použival Jimma alebo Operu Mini. Na K850i neviem Jimma rozbehať. Pri začiatku načitavania prihlasenia sa zastavi, ani žiadnu chybu nenapiše. Určite mam zle nastavene udaje v Nastavenia internetu a Nastavenie pre prúdy. Prv som myslel že nastavenia opišem z K750i ale tam je to dosť inak. Použivam operátora O2.
Včera som si aktualizoval firmware na najnovši, predtym mi šiel Track ID, neraz ani ten nefunguje. Ale napr. Opera Mini mi ide pustiť.
Vie mi niekto pomôcť ako sfukčniť Jimma aj Track ID?
HALUZNIAK
Junior

Odeslat příspěvekod sp@c3 14. 1. 2009 20:04

Musis si vytvorit nove miesto pristupu: na tejto stránke nájdes návod ako to urobit. Ak nechces jimma, tak urob len to, co pisu ze sa ma urobit v telefone a to co v jimmovi nepozeraj. Potom by ti mal ist aj miniFring aj Blinko.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo.j 14. 1. 2009 20:05

a je to take iste aj kedze mam o2sk?, tam mam o2fér, takze nevim, ale mam tam o2wap a net mi cez to isiel, no pochopil som to tak ze ten internet profil mam dat aj pri jave aj internete tak to idem ete raz skusit, takze urobil som to podla navodu a nejde mi to uz vobec mi napise connection failed, kde by mi to urobili, myslite ze v o2?, neviem tam su len lamy, a ete by som dodal ze ked som mal K610i orange a hned ked vysiel minifring tak som si ho dal mesiac fungoval a potom prestal a to som mal orange a ziadne nastavenia som nemenil nechápem., no neviem teraz ci je to mobilom alebo cim
samo.j
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 1. 2009 20:35

1. pouzivaj bodky a ciarky, bo mam z tvojho prispevku 19:48 gulas
2. k530i je trocha ina platforma aku mam ja, tak tie nastavenia sa mozu lisit. ale ak zapojis rozum a sem-tam pouzijes aj tlacidlo Moznosti (Dalsie), dostanes sa k vysledku.
pripadne vyuzi automaticke nastavenie o2 http://www.sk.o2.com/ludia/zakaznicke-c ... uzieb.html ak by si mal s tym problemy, postupuj podla obrazka
Obrázek
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo.j 14. 1. 2009 21:12

no mi tam napisalo neplatne nastavenia, to mi pisalo uz davno som chcel hento si nastavit, ale potom mi tam v o2 urobila tak ze mi net ide ale iba ten o2wap, co nechapem, mozno tym zem mam predpaltenu kartu?, a si si istý že je to tým na 100% ak hej tak zajdem do o2 nech mi to spravia. ale aby som tam zase nestravil zbytocne 2hodiny
samo.j
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 1. 2009 21:23

na prevadzkovanie jimma a podobnych messengerov potrebujes o2internet. cez o2wap ti to nepojde. na 100%
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo.j 14. 1. 2009 21:30

tak pojdem v piatok skusit
samo.j
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 1. 2009 22:06

presunul som sem aj temu od HALUZNIAKa, je to v podstate o tom istom, takze mozte postupovat spolocne so Samom
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samo.j 15. 1. 2009 14:31

som to nastavil ten o2internet v o2 ale aj tak to nejde cim to je?
samo.j
Junior

Odeslat příspěvekod kubito 16. 1. 2009 14:51

Nemate niekto skusenosti s messengerom Nimbuzz?chcel by som vediet,ako je na tom s datovou narocnostou?
Nokia 8110 - Mototola T180 - Nokia 5110 - Nokia 3510 - SonyEricsson T610 - SonyEricsson K600i - SonyEricsson W710i - SonyEricsson C702 - SonyEricsson Elm
kubito
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod to.tak 22. 1. 2009 15:55

nevím jak teď, ale když jsem testoval Nimbuzz kdysi na Sie C.65 tak mi stáhnul na první přihlášení asi 3mega a pak hodil chybu. To mě z něj dost vyléčilo.

Mám dotaz: Nebyl by wapový odkaz na stažení Jimma nebo dalšího ICQ kecálka na stránku, kde by byl i JAD soubor. Oficiální stránky, konfigurátory a pod, všichni vyplivnou jen JAR soubor a já potřebuju do Samsunga i JAD .....a ještě bych to chtěl přímo ke stažení přes mobil. protože momentálně nemám BT modul tak ho z PC do mobila nedostanu.
to.tak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků