LG KU580 - jak ukončit přehrávání hudby?

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Yarous 12. 8. 2007 21:11

Žena si pořídila LG KU580, veškerá nastavení a převody kontaktů, úkolů a poznámek proběhla zcela bez problémů. Jediné, nad čím stále hloubáme je, jak trvale ukončit přehrávání MP3. V manuálu ani na netu jsme nic nenašli, je zde někdo zkušenější? Nejedná se o pouhé zastavení přehrávání, to zvládáme :roll: . Jedná se nám o úplné vypnutí přehrávání, tzn. mimo jiné o odstranění běžícího textu informací (interpret, název, album atd.). Já osobně jedu již 4 roky MDA, kde je ukončení programů jednoznačné, ale nějak jsem za tu dobu asi zblnul a v případě founu jsem tak nějak mimo, ono ukončovat přehrávání hudby restartem founu asi není to pravé ořechové :shock: , díky předem za návod.
Yarous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peugeotak 13. 8. 2007 15:36

Hm...to asi nebude jediný oříšek...sestra ho má taky a marně se jej snažím připojit k WinXP, i když jsem zkoušel všechny režimy, dokola odebírám, restartuji a PC jej pořád najde jako neznámé zařízení... jde ti připojit?
AR: 406 Break 2.0 HDI -> 307 2.0 HDI
MM:T10s -> T28s -> T39m -> K800i
Peugeotak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarous 13. 8. 2007 16:20

Domnívám se že se jedná o klasickou chybu instalace ovladačů, tzn. nejdříve připojíš zařízení a potom jdeš instalovat ovladače, to je u XP většinou špatně.
Můj postup je nasledující:
- instalovat z přiloženého CD ovládací program, který si připraví i ovladače několika variant modemů, neškodí restart PC
- připojit foun, začnou vyskakovat hlášky o instalaci ovladačů pro XP, na nich zatrhni vždy "nyní nevyhledávat" a na následující hlášce ponech zatržení "automaticky…" nebo jak to tam je uvedeno
- až to všechno proběhne, tak můžeš kliknout na ikonu LG PC Suite, kde nastavíš způsob připojení, já jedu normálně USB
- daš normálně synchro s Outlookem, resp. si můžeš navolit, co vše se má synchronizovat, já mám v Outlooku zvlášť jeden adresář pro founy, je to očesaný plný Outlook z PC - ne všechny údaje chci cpát do founu
- nebo si v původním telefonu všechny kontakty překopíruj na SIM a v LG PC Suite si to můžeš po načtení SIM upravit a vyčistit a dáš to jen uložit do KU580
- výhodou synchro s Outlookem je možnost např. vyplnění kolonek narozenin a svátků, trvalejších úkolů a poznámek, všechno se to krásně překlopilo do KU580 a vyhazuje to upozornění na tu kterou událost

To je postup instalace a synchra, který mi vždy běží jak u MDA, tak u Motorol, Nokií a nyní i u LG
Jen to nevyřešené plné ukončení přehrávání hudby u KU580, to je zatím k n*sr*n*…
Yarous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peugeotak 13. 8. 2007 16:38

Přehrávání se ukončí červeným tlačítkem k ukončování hovoru, aspoň u tohohle kusu to jde. Nicméně XP stále rozpoznávají "Neznámé zařízení", jako by ty drivery na přiloženém CD ani nebyly....
AR: 406 Break 2.0 HDI -> 307 2.0 HDI
MM:T10s -> T28s -> T39m -> K800i
Peugeotak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarous 13. 8. 2007 17:29

Díky, stále to nefungovalo, tak jsem founa před případnou návštěvou servisu zresetoval do původního nastavení a ejhle, červené boční tlačítko ukončuje i přehrávání hudby. Já se picnu, nyní to jede, před tím ani náhodou. V manuálu je u tohoto tlačítka popiska "Konec", dost jsem se divil, že nefunguje i pro ukončení přehrávání hudby.
Ty vyzkoušej odinstalování programu LG PC Suite (jukni případně i do registrů) a dej novou instalaci, snad se to chytne, hodně štěstí a pevné nervy, ještě jednou díky.
Yarous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnny91 20. 8. 2007 18:31

Já mám taky tohle lg a taky jsem nemohl přijít na to, jak vypnout přehrávání hudby, tak díky za tip. Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jaké java hry na něj jdou(nebo jak se instalují), protože co stáhnu, tak mi nejde... Díkes za radu
johnny91
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Laokoonxxx 27. 12. 2007 14:36

I ja mam toto LG a pres kabel si to s PC nerozumi :( reinstalopval sem to aspon 10x a sel sem i podle vyse uvedeneho postupu a stejne nic :(
Ta java by me zajimala taky, ale co hlavne, tak mohl by sem prosim nekdo hodit manualni nastaveni internetu ?
dekuji.
Laokoonxxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivanek1007 10. 4. 2008 17:48

O žádný problém se nejedná , já na to došel za 2 minuty , v manuálu to není .... PŘEHRÁVAČ HUDBY se dá vypnout , pokud běží , jedině , když jste v přehrávači , nesmí být na pozadí a to tak že zmáčknete čudlík KONEC HOVORU/VYPNUTÍ TEL - zmáčknout , né držet :)
Ivanek1007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků