LG G4 - vybita baterie do 3 hodin i bez pouzivani

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MachrCZ 12. 7. 2018 10:16

Ahoj, viz nadpis
baterka 2.png


Telefon jsem 2x reklamoval kvuli tomu, nyni bohuzel uz je po zaruce, nicmene telefon se vybil do tri hodin pri pouzivani (treba cesta busem nekam..) ale kdyz jsem ho nechal doma celej den lezet, tak ten den vydrzel.. nyni se vybije do 3 hodin i kdyz lezi a nikdo s nim nic nedela.. dle monitoru baterie to vybiji system android?!

Da se s tim neco delat? Nebo si mohu zacit shanet novy mobil? Tohle je fakt naprosty nepouzitelny extrem..

Deje se to od vcerejska, predtim stav co jsem popisoval, takze vydrzel zapnuty normalne kdyz jsem ho nepouzival..

Tovarni nastaveni ma smysl delat? Mam v mobilu hodne dat a hlavne fotek meho 12ti denního syna, takze se mi do tovarniho nastaveni nechce..

Díky za help

-- 12. 7. 2018 11:19 --

baterka 2.png
to je treba z ted vyuziti baterie.. Muj Vodafone asi vymazu, pac to nejde vypnout.. ale co s tim system android? To tam nikdy predtim nebylo!
Přílohy
baterka.jpg
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 12. 7. 2018 20:42

Ak je dalsim sprievodnym javom aj prehrievanie, tak sa telefon mozno poruca do kremikoveho neba - znamy bootloop problem.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 12. 7. 2018 21:30

- najprv urob factory reset
- ked to nepomoze, kup novu originalnu bateriu
- ak nepomoze ani to, tak telefon vyhod do nebezpecneho odpadu.
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MachrCZ 13. 7. 2018 20:50

Kupodivu, alespon zatim, pomohla odinstalace toho muj vodafone.. posledni noc uz jen vytizeni pohotovostni rezim, coz je normalni a telefon vydrzel..
MachrCZ
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 13. 7. 2018 23:52

red98 píše:- najprv urob factory reset...

Jestli řeší fotky, tak bych je před factory resetem zálohoval :-)
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gint 2. 7. 2020 16:58

Cau, mam podobnej problem. Nova baterka, telefon vydrzi doma s pouzivanim pri sracich sessionach klidne 3 dny. Ale pak jdu ven s plne nabitym a vybije se behem par hodin na to ze je v kapse. Reseni je nechavat ho asi doma, fakt nevim. Radu nepotrebuju, resit to uz nebudu, sem ***** pac se mnou ten kram prave zase vyjebal a kupuju neco jinyho.
Gint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 7. 2020 17:28

To samé jsem řešil kdysi dávno buď na G3 nebo také G4. Něco se prostě začalo hádat. Hard reset pomohl.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků