LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 2. 8. 2018 21:25

V čem osekané? To, že si jihokorejský operátor nechá na zakázku udělat verze se spešl zvukovým čipem = jinde je to osekaná verze? G6 má uplně normální kvalitní zvukový čip adekvátní pro takový telefon, zas nějaký vůl plácá kraviny, tady je to jak v Kroměříži na tom foru fakt :D

PS: já to říkal :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 3. 8. 2018 07:38

V čem je česká LG G7 osekaná oproti jiným G7? Ať koukám na lg.com/cz a na lg.com/uk, lg.com/it nebo lg.com/de, vidím všude stejné G7.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 8. 2018 09:42

LG G7 Thinq - [recenze]

https://youtu.be/iFZsj1-AVq4
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 3. 8. 2018 12:53

No tak jste asi trubky Lg G7 6g ram 128 gb ,V30+,Atd mě stejně lg nezajímá jen plácáte kraviny jezdím do zahraničí a vím co se prodává jinde.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 3. 8. 2018 13:36

Když tě nezajímá tak co tady kydáš?Lg není jediný výrobce co nabízí různé verze.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Brůča1 3. 8. 2018 13:38

Rajs: Tak když tvrdíš, že tě LG nezajímá, proč tu pořád hejtuješ?
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Hanz7970 3. 8. 2018 15:32

Creyzy píše:Tak od dnešního dne zkouším LG G7, zatím musím říct, že jsem telefonem příjemně překvapen. Zajímá mě jedna věc, na LG klávesnici, mám možnost jen rozložená QWERTY, nikde jsem nenalezl nastavit QWERTZ. Zkoušel jste někdo, nebo jste použili rovnou jinou klávesnici? Díky.


Ta druha klavesnice s prehozenim Z/Y je predpokladam uplne dole kdyz srolujes mezi klavesnicemi, pak kousek nahoru a je tam ta druha varianta cestiny, bylo to tak na G4 i G6.
Hanz7970
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 8. 2018 07:03

LG ho nezajímá, ale hloupé řeči tu vede. Asi nemá pubescent co dělat a má špatné dětství.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 4. 8. 2018 10:57

G7 má dvě české klávesnice QWERTZ a QWERTY.
Slovensko má jen jednu.
Je to dle požadavků daného regionu.

Nicméně stále je možnost si doinstalovat libovolnou jinou. Třeba GBoard nebo SwiftKey.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 8. 2018 06:10

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 8. 2018 14:44

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 8. 2018 16:20

Zdravím, už vám byla nabídnuta nejnovější aktualizace, která přináší podporu 4K 60 fps videa? Zajímalo by mě mimo jiné, zda se zlepšila i kvalita snímků, respektive odezva fotoaparátu?
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marekmy 7. 8. 2018 18:14

Ano, aktualizace mi byla nabídnuta po prvním zapnutí před třemi dny. Nemohu tedy srovnat kvalitu kamery před a po aktualizaci, ale natáčení videa 4K/60 sn./s k dispozici je. Kvalita fotek se zdá být dobrá, ještě jsem nestihl vyzkoušet. Odezva fotoaparátu je rychlá, o poznání lepší, než u S8+, kde i po poslední aktualizaci spouštění stále tápe.
Marekmy
Junior

Odeslat příspěvekod plastick 8. 8. 2018 19:06

Zdravím, zajímal by mne váš názor, jaký telefon vybrat. G7, nebo V30? Přešel jsem z G6 na Galaxy S9, ale širokoúhlý foťák mi chybí a je trochu více věcí, které bych tomuto telefonu vytkl. Zkrátka se chci vrátit k LG a nevím, který vybrat. U G6 se mi líbilo přepínání mezi foťáky během natáčení, ale u G7 to prý nejde. Také by mě zajímala výdrž baterie. U Galaxy S9 je příšerná a nějaké řeči o rychlém nabíjení mne vůbec nezajímají, potřebuji, aby telefon vydržel aspoň jeden den . G6 vydržel 1 a 1/2 dne bez problémů. Díky za tipy... ;-)
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 8. 8. 2018 19:49

A proč si nekoupíš znovu G6, když jsi s ní byl tak spokojený, za ty prachy co ted stojí.

G7/V30 jsou si poměrně dost podobné, V30 má supr display, ale G7 ho bude mít ještě o ždibiček lepší, hlavně co se jasu týče - na slunci nemá prakticky konkurenci mezi telefonama. Pokud točíš, umí 4k/60fps, to V30 myslím neumí, pokud tam neproběhla nějaká aktualizace.

Spíš bych to asi vzal dle ceny G7 16tis, V30 13,5tis (czc) řekněme ... zeptej se co dostanu za těch 2500kč víc a je to pro mě důležité ? A G6 8500 .. to už je dilema jak prase :)
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků