LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carismatico 21. 12. 2018 18:25

Tak to dělalo i bez pouzdra, vrátil jsem ho. Dal jsem mu poslední šanci, vzal ho z Alzy za 11,7. Co mě hned překvapilo, že v sobě má aktuální listopadový software. Úplně nová revize. Tak uvidíme.
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Rezza 21. 12. 2018 19:42

dropadred píše:Ok, vrátiš, a čo potom? Z toho, čo je aktuálne na trhu už len OnePlus 6T alebo Pocophone F1. Alebo niečo od ruky, ako Samsung...alebo počkať na novú generáciu.

Vrátil jsem a pořídil jsem Pixel 3 XL a musím říct, že je to opravdu jiná liga. Možná i jiná soutež :D. A ano, 2x tak dražší, ale ten rozdíl je opravdu výrazný. Na nastavení displeje jsem nemusel šáhnout, přesně to, co mám rád v základu a ty fotky... Hlavně absolutně nechápu, jak dosáhli toho nočního režimu. Software taky nějak dává větší smysl a Google si dal hodně záležet na sladění (což jsem nikdy nečekal, že o čistém Androidu od Google řeknu).
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 21. 12. 2018 20:45

Kromě Oneplus hlavně není nic použitelného, do 15 tisíc. QHD displej, IP68, bezdrátové nabíjení, optická stabilizace, výkon, DAC převodník. Ani S9 se nemůže měřit a P20 Pro raději nezmiňuji.
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod dropadred 22. 12. 2018 22:10

Rezza píše:
dropadred píše:Ok, vrátiš, a čo potom? Z toho, čo je aktuálne na trhu už len OnePlus 6T alebo Pocophone F1. Alebo niečo od ruky, ako Samsung...alebo počkať na novú generáciu.

Vrátil jsem a pořídil jsem Pixel 3 XL a musím říct, že je to opravdu jiná liga. Možná i jiná soutež :D. A ano, 2x tak dražší, ale ten rozdíl je opravdu výrazný. Na nastavení displeje jsem nemusel šáhnout, přesně to, co mám rád v základu a ty fotky... Hlavně absolutně nechápu, jak dosáhli toho nočního režimu. Software taky nějak dává větší smysl a Google si dal hodně záležet na sladění (což jsem nikdy nečekal, že o čistém Androidu od Google řeknu).

Opýtam sa ťa o rok ako ti pôjde čistý Android, čistý Android je obyčajná najviac osekaná kravina, opýtaj sa majiteľov Pixel 2jek, ktorý riešiia to, že ten telefón je po roku značne pomalý.
A tiež je 2,5x tak drahý a to už len absencia jacku neopodstatní. Jediný dôvod, prečo ten telefón ľudia kupujú je foťák a aj ten tvorí SW (mimochodom Xiaomi telefóny majú už aj plne funkčný port appky night sightu). Takže vo výsledku taký Pocophone F1 ak nie už teraz, tak veľmi rýchlo bude foťákom najbližšie k Pixel 3.
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog; Dragonfly Red > iBasso IT01
dropadred
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 28. 12. 2018 10:48

Kdy tipujete, že dostaneme Pie? Neuvedlo LG, že koncem roku 2018? Zatím není finální verze ani v Korei, natož u nás. Podpora fakt tragédie :/
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod dropadred 28. 12. 2018 14:07

Podľa mňa na jar.

Inak pár ďalších problémov:
- telefón pravidelne po dni a tak začne byť pomalší (animácie), presúvanie cez obrazovku, otváranie app drawera, všetko to začne posekávať (reštart pomáha)
- mnohokrát bez toho, aby som mal notifikáciu alebo aj zapnutú app v pozadí mi bliká notifikačná LED.
Všimli ste si niekto niečo také?
dropadred
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 12. 2018 00:46

LG G7 ThinQ dostane Android 9 Pie v prvním čtvrtletí 2019

http://www.fony.sk/clanky/14883-lg-g7-t ... troku-2019
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod maciakba 2. 1. 2019 02:39

pozna niekto nejaky dobry celo mobilny kryt?

uvazujem nad tymto:
https://www.ebay.com/itm/Case-For-LG-G7 ... :rk:1:pf:0
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 1. 2019 16:51

LG G7 ThinQ dostává novoroční dárek v podobě Androidu 9.0 Pie.
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Deawon 3. 1. 2019 08:54

Už se ví, zda 9 opravuje problémy G7? Hlavně fotoaparát? Děkuji
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 1. 2019 12:16

No mohli by, lebo predpokladám, že Pie si bude žiadať nové portnuté Gcam appky...

Hlavne aby tam boli gestá namiesto navigačných tlačidiel (a ešte lepšie možnosť výberu) a že to bude nejako dobre spravené, Navigation Gestures od XDA je síce super ale má svoje muchy.

A inak, to čo som písal, že telefón musím reštartovať pomaly raz denne, lebo animácie sa začnú značne zasekávať si tiež všímate?
dropadred
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 3. 1. 2019 19:30

Takhle mohla vypadat LG G7 bez notch:
Přílohy
lg-g8-thinq-icin-dikkat-ceken-ekran-teknolojisi.jpg
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 4. 1. 2019 11:17

Seznam změn, kterých se dočká LG G7 ThinQ v nové generaci OS.
LG prohlašuje, že se jedná o nejvěší posun v historii řady Gseries od dob LG G3.

Jakých že změn se dočkáme?
* zcela nové UŽIVATELSKÉ PROSTŘEDÍ zvané gesture UX, jehož základ je Google UX z řady Android One.
Chybět budou domovská tlačítka, naopak přibude pohyb skrze gest
* Android Messenger nové podporuje plošně EU RCS (tzn. nahrazuje standrdní SMS a jedná se tak o plnohodnotnou náhradu za WhatApp, Messenger nebo Viber). SMSkování funguje i v režimu letadlo, jen skrze WIFI. Nutno dodat, musí podporovat operátor, že jo. :-l
* selektivní podpora WIFI Vovální přes celou Evropu (Telekom, Vodafone, Orange, Telefonica a TIM)
* přibude chytrá klávesnice ThinQ AI keyboard, která se poprve objevila u LG G7 Fit (ta teprve přijde do prodeje)
* integrace zcela nové chytré peněženka, která umí uchovávat čárové kódy a informace o platebních kartách (LG Pay), které v kombinaci s Google Pay vytváří dle slov LG nejkomplexnější peněženku v mobilním zařízení, která kdy byla navržena. (soudím, že bude kombinace různých aplikací třetích stran, které používáme třeba už dnes, ale vše nativně šifrované přes fingerprint nebo face scan. Těším se!)
* nové motivy a možnosti AlwayOnDispleje
* nová logika menu
* Google Feed obrazovka jako možnost základní obrazovky přístroje (novinka i u Pixelu)
* vylepšený režim AR fotoaparátu
* vylepšený portrét mode
* vylepšený AI Cam a QLENS
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 1. 2019 20:15

Že ten Android Messenger nahradí SMS aplikaci, to chápu, ale jak je myšleno, že nahradí třeba WhatsApp?

Jinak slušná řádka změn. To by opravdu mohl být slušný posun.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 10. 1. 2019 07:54

Dnes by mi měla G7 dorazit. Už je v ČR dostupný update na A9 přes OTA?
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka