LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod panrt 3. 12. 2018 09:50

https://www.phonearena.com/news/lg-g7-t ... s_id111576

A už LG začal svolávát aby lidi donesly své LG G7 s tou chybou.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 3. 12. 2018 10:44

Je zajímavé že nikde se nepíše a nikdo nevyzkoušel tam vložit jinou sim od jiného operátora.
Jestli ten bootloop tam zůstane nebo foun se rozjede.
Hamon
Junior

Odeslat příspěvekod martik__ 3. 12. 2018 10:46

Bez simkarty, případně se simkou jiného operátora, telefon po factory resetu funguje. Jakmile vložíš sim T-Mobilu, hned zásek a bootloop...
martik__
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ivostro 3. 12. 2018 12:41

No tak pokud nahrajete verzi SW V10b, tak telefon funguje normálně (včera večer jsem to dělal), takže by mě zajímalo, jaký by byl postup při reklamaci, když chyba je SW telefonu, ale taky díky T-Mobile..
Doneseš telefon na reklamaci a? budeš čekat 3 týdny a pak ti tam akorát nahrají nějakou opravnou verzi FW,SW a jde se dál?
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 12. 2018 13:39

Historie se opakuje: LG G7 ThinQ trápí bootloop problém

https://www.smartmania.cz/historie-se-o ... p-problem/
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 12. 2018 17:03

Aha, vidím, že sa tu presne o tomto píše posledné dve strany...pffuu.

A ja som chcel prísť a posťažovať sa ako už odkedy ten telefón mám som zažil viac zamrznutí a reštartovaní (ale žiaden bootlooping) ako za posledných XYZ rokov s Nexus 6P a 1+1. Asi na to nie je práve najlepší čas. :D

Inak ale dostalo ma minulý týždeň, keď som pozeral na služobný LG K10 a ten malý ohorok má už Android 8.1 (ale bezpečnostné záplaty len z 1.8.2018) a ja na G7 8.0 a záplaty z 1.9.2018.
Kolega si osobne myslí, že je to preto, lebo LG prinesie Pie na G7 ale ja si skôr myslím, že bohvie, či sa Pie vôbec dočkáme. LG má v mobilnej divízii problémy, uvidíme, čo nový šéf mob. divízie spraví a či dokáže niečo spraviť.
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog; Dragonfly Red > iBasso IT01
dropadred
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 3. 12. 2018 17:20

LG G7 ThinQ dostane Pie už se testuje, bude dokonce dřív mít než chudák Samsung který bude mít Pie až v Únoru příští rok.

Dokonce LG G7 One už má Android 9. Takže nebude problém to dostat do LG G7.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 12. 2018 17:28

Tobě ten samsung nějak leži v žaludku. Proč by měl byt chudak ? Když to tak čtu tak spiš chudaci majitele founu LG. On Pie testuje jen LG a i kdyby ho dostal dřive tak co ? Bude levnějši volani na LG s Pie, tedy pokud budou funkčni ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 3. 12. 2018 18:27

miromen4 píše:Tobě ten samsung nějak leži v žaludku. Proč by měl byt chudak ? Když to tak čtu tak spiš chudaci majitele founu LG. On Pie testuje jen LG a i kdyby ho dostal dřive tak co ? Bude levnějši volani na LG s Pie, tedy pokud budou funkčni ?

A vám asi LG hodně leží v Žaludku že máte samý hejt ale nic nemáte prokázáno a jedete podle faktu ach jo.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 3. 12. 2018 18:48

Ale no tak - G7 One má "Pure Android", tam to není tak těžké. Klasická G7 určitě Pie dostane, věřím že i G6, ale později.
Loader
Pokročilý

Odeslat příspěvekod miromen4 3. 12. 2018 18:50

Jak mužu jet podle faktu :hm
Ja nedavno pořizoval novy foun a jeden z kandidatu byl LG. A jeden z hlavnich duvodu, proč jsem jej nepořidil byl ten, ano jsem uchylak, že jsem si jej nikde nemohl osahat a vyzkoušet tak ať vim co zač si budu pořizovat. No a s tim souvisel pro mě i druhy problem a to, že ten telefon vlastně nemam ani kde pořidit, pouze přes net. Což by mě při připadnych problemech dost štvalo, že jej vlastně nemužu normalně odnest do kamenneho obchodu tak ať se staraji a ja nemam starosti s tim, že ho musim někde odesilat nebo vyhledavat servisni střediska. Vlastně službu jakou mam u toho "chudaka", kdy si pro muj telefon pokud se s nim něco v zaruce stane přijedou, zřejmě LG nenabizi. :hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor