LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PaulHot 9. 8. 2018 10:58

Ahoj. Mám rozpadlé LG G4.
Zvažuju obměnit za LG G7 nebo V30. Přijdou mi víceméně podobné, za plus mínus stejné penízky. A LG mi celkem i vyhovovalo.

Až teď jsem se dozvěděl, že byla odstraněna zadní tlačítka, což mi přišlo jako šikovné.
Stejně tak infra pro ovládání TV (nahrazeno za WIFI).
Ale naopak se zlepšíl displej na OLED a jasný displej u G7.

Který z nich mi doporučujete? Je tady nějaké porovnání tzv. TĚLO-NA-TĚLO?

Díky.
PaulHot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 9. 8. 2018 11:37

Na amazone je teraz V35 za 699 dollarov:

https://www.amazon.com/dp/B07D46BMYT
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plastick 9. 8. 2018 12:54

+ DPH předpokládám... A bez záruky. To už se dostává na hodně nevýhodnou nabídku...
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod red98 9. 8. 2018 13:08

Zaruku ma. Cena este klesne, ked pride V40.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 9. 8. 2018 16:22

PaulHot píše:Ahoj. Mám rozpadlé LG G4.
Zvažuju obměnit za LG G7 nebo V30. Přijdou mi víceméně podobné, za plus mínus stejné penízky. A LG mi celkem i vyhovovalo.

Až teď jsem se dozvěděl, že byla odstraněna zadní tlačítka, což mi přišlo jako šikovné.
Stejně tak infra pro ovládání TV (nahrazeno za WIFI).
Ale naopak se zlepšíl displej na OLED a jasný displej u G7.

Který z nich mi doporučujete? Je tady nějaké porovnání tzv. TĚLO-NA-TĚLO?

Díky.


Na youtubu jsou ňáký anglicky. Stačí pogooglit.
Ale z téhle dvojice bych šel spíš do G7. Přece jen Qualcomm 845 je trhač silnic. Ne že by 835 byla špatná, ani 821 není špatná, všechno to to má výkonu na rozdávání, ale přece jen tak ňák morálně je prostě nejnovější. A za podobné peníze (14-15t) mi to dává smysl asi nejvíc. Navíc recenze teď vcelku chválejí jasný displej u G7, který je na poli IPS panelů jasný král bez konkurence široko daleko.

Takže tohle je můj názor.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 8. 2018 17:54

Nesmysl resit procesor, je uplne jedno hestli to ma 835 nebo 845. Dulezite jsou jine veci. Sirokac u G7 je lepsi, stejne tak 4k 60fps, pokud ten clovek toci, V30 ma jen 30fps. Stejne tak bych popremyslel nad G6 Thinq, pokud s ni byl spokojeny, za aktualni cenu pecka, rozdily u G7/V30 za tu cenu takove nejsou a za rok muze rovnou skocit na G8, tam uz posun bude vetsi si myslim.

Ale to uz jsem psal, kdyby tu moderatori fungovali a schvalovali.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 10. 8. 2018 09:39

Může prosím někdo vypast, jaké všechny možnosti nabízí AR Core u LG G7 ThinQ?

:arrow: :arrow: :arrow: https://play.google.com/store/apps/deta ... e&hl=en_US

Rozšířená realita jde nainstalovat na všechny "podporované" telefony, co by služba v systému.
Ale jen některé ji umí zapnout. LG počítá s AR Core nativně ve fotoaparátu. Ale rád bych viděl všechny fičury. :nenapadne
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 10. 8. 2018 10:26

planetoid_LV426 píše:Ale to uz jsem psal, kdyby tu moderatori fungovali a schvalovali.

A ty si myslíš, že jsme tu každý den 24 hodin?? Za schvalování příspěvků si můžeš sám, tak se proti tomu stále dokola neohrazuj.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 8. 2018 14:14

LG G7 ThinQ vs. Samsung Galaxy S9+ (srovnání)


https://youtu.be/pS-RDQYU-wQ
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2018 14:46

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka L. 17. 8. 2018 12:30

Test, kde jsem našel chybějící informace o kvalitě WiFi signálu a lokalizace polohy (které umí všechny )

LG G7 vždy na prvních příčkách.


https://www.notebookcheck.com/Test-LG-G ... 990.0.html
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 8. 2018 14:50

LG G7 ThinQ vs. Huawei P20 Pro, který z nich fotí nejlépe?

https://www.mojandroid.sk/lg-g7-thinq-v ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 17. 8. 2018 17:34

A pak, že má LG špatnou přední kamerku :D Jinak k tomu testu.. přijde mi, že ty fotky na Huawei jsou docela často divné viz ta noční, je sice hezké, že zachytí víc světla, ale barvy jsou mimo, tak k čemu to pak je. Žádný telefon co existuje v dnešní době nedokáže udělat věrohodnou noční fotku.

Opět se jen potvrzuje, že je to hlavně rukama, ať už mám P20pro nebo G7, rozhodne ruka a hlavně jak kdo umí s manuálem a obecně fotit.

PS: ta první fotka mě u P20pro překvapila jak špatná je oproti G7, stejně tak ta druhá. S jiným ohniskem prostě zaostřila na světlo, ten vyblitý šum po stranách u Huaweie má jaký smysl? A když si člověk u obou přiblíží to báwo, tak LG má pěkně bílou barvu, kdežto u P20pro jakýsi krémový nádech... ty barvy i na dalších fotkách mi u Huaweie přijdou mimo, viz ta fontána a fosfor s pozadí.

Sorry, objektivě mi přijde, že P20pro fotí docela strašně, hlavně, že to má 3 objektivy, milion mpix a stojí to 23tis kč.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panrt 17. 8. 2018 17:51

Jako nechápu LG poráží P20 Pro jak nic, ok v noci a v šeru je o kousek lepší P20 Pro ale to je tak vše, zbytek vede jednoznačně LG a to i u Selfie kde má 8Mpx zatímco Huawei má 24Mpx. Směšné.

Hodnocení na DxOmark je jednoznačně falešné a podplacené.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod hasicarna1 17. 8. 2018 18:16

Ve fotografiích az tak rozdil nevidim. Ale vodeodolnost, bezdratove nabijeni a cena mluvi nekompromisne pro LG.
hasicarna1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků