LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bufalobil 10. 5. 2019 13:31

Kupuju Samsungy protože je to proverena kvalita osobni zkuseností a to od Galaxy Nexuse přes S4 S7 a nyní S9. Všechny je mám v šuplíku a pořád bez problémů fungujou. Osobní zkušenost s lg je tragická a co slyším a čtu tak nejenom moje a hlavně je to pořád stejný . Proto jde tahle značka do análů.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 10. 5. 2019 13:46

bufalobil
Pokial kupujes Samsungy, a LG si mal v "minulom sotorci", tak rozdavaj rady a napady v sekcii venovanej Samsungu.

Tu je sekcia venovana LG, kde nemas absolutne co ponuknut. ;-)

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 10. 5. 2019 16:39

bufalobil píše:Dumardus : co to meleš trotle LG je šitozní výrobce daleko za posledním číňanem ty jejich vergly končí furt stejně posledních 10 let a bez výjimky. Tedy bez podpory a chcíplý a je jedno jestli v zaruce nebo po záruce stejně to nespraví a prachy nevrátí. Zkušenosti jsou tisíce.
https://www.idnes.cz/mobil/telefony/lg- ... da/diskuse


na iDnesu?? To myslíš vážně?? Nechápu exoty co chodí hejtovat značky, které ani nemají a snad ani neviděli. Pardon "mám kámoše, co měl LG a úplně se mu rozpadl". Já mám zase kámoše co byl na Marsu. Relevance a důvěryhodnost příspěvku je tak stejná.
A ne, opravdu nepůjdu hejtovat na Samsung vlákno. Ty telefony jsou mi tak nějak ukradené a nevyhovují mi.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 10. 5. 2019 18:30

Tazz1: V jednom máš pravdu. LG telefony vidět nelze v podstatě nikde, protože je téměř nikdo neprodává. A téměř nikdo je neprodává, protože nechtějí řešit problémy s ***** zákazníkama a jejich reklamacema. Je mi líto chudáků, kteří si musí lhát do kapsy ,aby si zdůvodnili levný nákup mobilverglu od LG ,protože si nemohou dovolit vlajkové lodě od kvalitních výrobců. V podstatě cokoli je lepší než LG.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 5. 2019 19:13

Mnohokrat reseno, mnohokrat potvrzeno. Mizerna podpora dodnes a poruchovost na vysoke urovni. LG je se nejlepsi vyhnout a to velkym obloukem.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarko01 10. 5. 2019 19:28

Ako tu mozeme vsetci vidiet, tak znacke LG sa velmi nevyhybate :-) (neustala potreba komentovat nieco, co ani nevlastnite).

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 10. 5. 2019 20:25

LG si vykopalo hrob samo, nulova podpora, slibovane updaty nikdy nedorazily. Telefony ve velkem samy odchazely na tzv. bootloop. Ani se nesnazili skryvat to, ze jim je EU trh uplne u zadku. EU bezne dostava hure vybavene telefony nez zbytek sveta za stejne ceny atd. atd..

podepisuji v plném rozsahu

-- 10. 5. 2019 20:27 --

Je třeba varovat před LG méně znalé ,aby jim nesedli na lep a nezbyly jim oči pro pláč. :)
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 5. 2019 21:12

Jarko01 píše:Ako tu mozeme vsetci vidiet, tak znacke LG sa velmi nevyhybate :-) (neustala potreba komentovat nieco, co ani nevlastnite).

J.


Telefony opravuji, LG nescetnekrat a kolega v praci si nedal rict a nabehnul si s G6 hned dvakrat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarko01 10. 5. 2019 21:20

bufalobil píše:Je třeba varovat před LG méně znalé ,aby jim nesedli na lep a nezbyly jim oči pro pláč. :)

A za tuto nezistnu dobrocinnost sme vsetci nesmierne vdacni.

S pozdravom,

spokojny uzivatel modelu H870DSU

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 5. 2019 08:31

Nikoliv historka, ale realita, bohuzel. Telefony opravuji minimalne 10 let, takze za tu dobu uz i nejake procento a pohled na vec dost blizko realite. V tydnu ti tem LG kram kolegy v praci bez zakladni desky klidne nafotim.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 11. 5. 2019 08:36

10? Hele já myslím, že aspoň 20. To by vyznělo lépe, nemyslíš? Chceš nafotit Mickey Mouse? Není problém, klidně to pro tebe udělám. Relevance stejná.
P.S. jako velký mobilní opravář máš potřebu fotit "kámošův" telefon? Přece u tak rozšířených problémů musíš mít možností hromadu. Nebyla by lepší ta O perníkové chaloupce? Jistě by měla reálnější základ :-)
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 5. 2019 08:41

Od pohadek jsi tu evidentne ty, kdo me zna osobne a je to dost lidicek (nejen ze srazu, ale zejmena z for i odtud), vi ze telefony vsech znacek vcetne LG uz takto dlouho opravuji. Telefony me chodi z cele CR a i az ze Slovenka. Tvuj problem, ze s to dotklo tve modly LG, budes se s tim muset smirit synku. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod rakepka 11. 5. 2019 17:06

Nemá cenu řešit kritiky LG. Sto lidí, sto chutí. Já mám doma dodnes plně funkčního Samsunga S3 s původní baterkou!!!, LG G4, které se potýkalo s několika mouchami a po 3,5 letech umřelo na známou nemoc, manželka používá mnoho let LG G2mini bez nejmenšího problému,
já mám 1,5 roku LG G6...naprostá spokojenost. Teď ho v rodině posunu a koupím LG G7.

Nevíte o prodejci v Brně, kde bych si mohl osobně prohlédnout a porovnat v reálu G7 v barvách modrá a šedá? Přes net se nějak nemůžu rozhodnout.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 5. 2019 18:36

Presne tak, nema to cenu resit. Realita se proste tak ma a neni co rorzporovat. Je potreba jen s tim pocitat, s nepodporou a umrtnosti. Dan za nizkou cenu.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků