LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 29. 4. 2019 16:42

Dej to do silikonového krytu. Sice to tam pořád bude, ale nebudeš se muset na to dívat :-)
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod maciakba 29. 4. 2019 23:17

jo uz mam objednany jeden nepriehladny kryt... tak cakam kym dorazi ale tej krasnej modrej mi je luto :)
fakt sa mi ten telefon pacil inak vplyv na vodotesnost to asi nema nie? ved to je len nalepene sklo na nejakom kuksu kovu ktory je vlastne kryt, nie?
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod Hamon 30. 4. 2019 10:06

Právě že ne je to sklo a zevnitř je barevná folie.Takže již bych tak rozbitý k vodě ani nepřibližoval.
Hamon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 2. 5. 2019 09:23

Inak, kde je Pie? Nehovorilo sa Q1?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 2. 5. 2019 09:53

U LG s updaty nelze pocitat. Jsou to lhari a na podporu zvysoka...
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 2. 5. 2019 11:05

LG má skvělý hardware, a třeba za aktuální cenu nabízí bezkonkurenční poměr cena / výkon. Nicméně aby vlajková loď, která je aktuálně už rok stará měla stále Android 8, stejnou verzi jako v době vydání je trapnost a ukázka totální neschopnosti. Bohužel prioritou je pro ně asijský trh, potažmo Amerika. Evropa je na okraji zájmu.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PaulHot 2. 5. 2019 11:33

U má V30, a soudím, že softvér u G7 je stejný, mi nechybí z Android 9 fakt nic.
Bezpečnostní záply chodí každou chvíli jako Android One.

Co by mi tedy mělo chybět? Co chybí uživatelům Windows 7, že musejí - chca nechca - upgradovat na Windows 10?????
PaulHot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarko01 2. 5. 2019 13:15

Nikdy nepochopim tu zbytocnu histeriu ohladom updatov:

Pokial zariadenie nemrzne, neseka, nelaguje ... jednoducho FUNGUJE ... tak je uplne jedno, aka verzia OS tam bezi.

A LG ponuka snad najelpsi pomer ceny/vybavy. Mudry clovek nekupi TOP LG na druhy den po uvedeni, ale pocka a cena ide pekne dole, vitazom je opat len zakaznik.

Kto chce okamzite SW updaty, nech si kupi Pixel\iPhone ... samozrejme za tomu adekvatnu cenu :D

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 2. 5. 2019 13:59

„Pane Vachmajstr, vy ste hlava!” Přesně takovýhle zákazníky potřebují (všeobecně). Ano, Ty jsi vítěz, protože tomu věříš.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 2. 5. 2019 14:48

Ono updaty nejsou jen o odstranovani chyb, ale kolikrat o novych funkcich pripadne i z novejsich modelu takze bych to uplne nebagatelizoval...to ze ty to nepotrebujes neznamena ze uz nikdo jiny. SW podpora taky o necem vypovida, u Lg urcite...a nejsou to jen telefony.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod PaulHot 2. 5. 2019 15:27

Aha, a je někde k vidění, co mi má chybět DNES na novém Android 9?
A ano, těším se. Samozřejmě, čekám jako vy. Ale není mi pořád jasné, na co mám čekat. Co je všechno ve změně.

Pokud nic a jen se posune číslo z 8 na 9, tak to fakt za ten hukot stálo.
PaulHot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 4. 5. 2019 11:28

PaulHot píše:Bezpečnostní záply chodí každou chvíli jako Android One.

Nie, nechodia. Low-end LG K10 má už Android 8.1 asi...rok? Záplaty o jednu dozadu, "vlajková loď" G7 má práve teraz záplaty ako Samsung A5 2017.

Jarko01 píše:Nikdy nepochopim tu zbytocnu histeriu ohladom updatov:

Pokial zariadenie nemrzne, neseka, nelaguje ... jednoducho FUNGUJE ... tak je uplne jedno, aka verzia OS tam bezi.

A LG ponuka snad najelpsi pomer ceny/vybavy. Mudry clovek nekupi TOP LG na druhy den po uvedeni, ale pocka a cena ide pekne dole, vitazom je opat len zakaznik.

Kto chce okamzite SW updaty, nech si kupi Pixel\iPhone ... samozrejme za tomu adekvatnu cenu :D

J.

1. Tyrkysová notifikačná LED začne blikať aj keď nemám žiadne upozornenie a žiadne appky nie sú zapnuté
2. Raz za čas mi telefón prestane reagovať, začne preblikávať displej, zamrzne a nakoniec sa reštartuje
3. Pred pár dňami sa systém zahaltil pri telefonovaní .

A predtým ako tu prídeš ako ťulpas si naštuduj Android 9 a čo prináša, tieto hlúposti trep ak sa bavíme o prechodoch ako 8.0 na 8.1 a nie pri prechode na novú verziu, ktorá stále prináša veľké zmeny.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 5. 5. 2019 14:44

Bezpečnostní security updaty má G7 (EU verze) pravidelně, tady se mejlíš. OS upgrade na smysl, pokud nějaká esenciální funkce přináší něco nového, něco tzv. Must have. To je jako porovnat Windows Millenium a 2000. Stejné a obojí duplicitní. Já na obojím musel pracovat a pracoval jsem. Nic navic, co bych řekl že je WOW.

OS Android 9 přináší nové Google UI, vylepšené barevné notifikace, úsporu energie vypnutím Appek na pozadí, nové režimy fotoaparátu, nativní podpora VOLTE a VOWIFI, schváleno agregace pádem 4,5G (tj. příprava pro 5G) a hlavně nové režimy AOD displeje.

Pro někoho nevýznamné, pro někoho až moc změn pro jeden update. Když je to zdarma, je to fajn. Ale rozhodně bych kvůli tomu neplatil oproti Samsungu S9+ navíc 7t během dne nákupu. To neobhájí cenovku.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 6. 5. 2019 07:29

Aktualizace na 9 má smysl už jenom kvůli výkonu a spotřebě, ale zaráží mě na co se pořád čeká. V Korei ji mají už od konce ledna 2019 a nikde na netu nemůžu dohledat žádnou informaci alespoň o přibližném termínu pro zbytek světa.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 6. 5. 2019 07:53

Vlajková loď která startovala v červnu 2018 do prodeje za 23 litrů nemá aktuální android 9 který vyšel v srpnu 2018. To mi hlava nebere. Nikdy nikdy nikdy bych si nic od nich nekoupil to si zapamatujte :)
PS: dneska stojí ten foun 9 litrů ofiko distribuce, ikdyž existuje od LG vůbec nějaká CZ distribuce dyk to neberou ani servisy do opravy
bufalobil
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků