LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod neis 2. 5. 2018 20:00

V LG jsou fakt tupouni, udělají velice zajímavý telefon a naprosto ho devalvují směšnou baterii. Pokud nebude cena pod 15 tis. už na startu, tak mají zaděláno na další provar. Ale během půl roku bude stát kolem 11tis. s jistotou a pak by to mohl být zajímavý telefon. Uvidíme jakou cenu nastaví..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2018 20:07

LG má nový supersmartphone: G7 ThinQ má pomoci do černých čísel

https://www.smartmania.cz/lg-ma-novy-su ... ych-cisel/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 2. 5. 2018 20:26

neis píše:V LG jsou fakt tupouni, udělají velice zajímavý telefon a naprosto ho devalvují směšnou baterii. Pokud nebude cena pod 15 tis. už na startu, tak mají zaděláno na další provar. Ale během půl roku bude stát kolem 11tis. s jistotou a pak by to mohl být zajímavý telefon. Uvidíme jakou cenu nastaví..

:D Směšnou? už jsi ji otestoval že víš jak na tom bude, S9 má taky 3000mAh a nikdo nepláče přitom výdrž horší než S8 to je trapnost a tupouni.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod neis 2. 5. 2018 20:49

Však taky bych S9 NIKDY nechtěl, půl denní baterie to je výsměch a nikdo nepláče ? Vždyt je na to kritika naprosto všude.Nad G7 jsem uvažoval, kvůli Quad Dac, ale tohle je naprostá podpásovka.. Teďka jsem se díval na youtube srovnání camery G7 vs Iphone X ( https://www.youtube.com/watch?v=1Eg7Ll0M2aE ) a pro LG teda řádná tragedie a to není Xko žádný šampion. V horších podmínkách hnus a taky fotka lidi venku 1:54, jako bych viděl G6 mazanice mazanice, ale zase je pravda, že tyto srovnávačky se dají krásně ovlivnit tzn. uvidíme v podrobnějších testech..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 5. 2018 21:06

LG G7 ThinQ Hands-on (ENGLISH)

https://youtu.be/vGE8QmBS7Wo
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 5. 2018 21:14

@neis ty jsi dobrý hater. Ale hlavně plácáš naprostý nesmysly a to i ve vztahu k vlastnímu příspěvku. Nevím na čem jsi koukal na to video z youtubu, ale ty lidi na louce jsou naprosto stejně máznutý na jabku i na G7. A to se koukám na 27´herním monitoru. Navíc jabko už tady nějakou dobu funguje a aktualizuje, zatímco G7 je tady den. Nicméně si stačí přečíst tvé nesmysly co o LG telefonech sázíš napříč vlákny a je to jasné.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 2. 5. 2018 21:39

https://www.youtube.com/watch?v=GzrPVDSkiz4 Test S9+ vs G7 Camera test a celkem vyrovnané.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 2. 5. 2018 21:42

Věřím tomu, že až bude mít LG čas na odladění, tak bude G7 jedním z nej fotomobilů.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 2. 5. 2018 21:44

neis píše:Však taky bych S9 NIKDY nechtěl, půl denní baterie to je výsměch a nikdo nepláče ? Vždyt je na to kritika naprosto všude.Nad G7 jsem uvažoval, kvůli Quad Dac, ale tohle je naprostá podpásovka.. Teďka jsem se díval na youtube srovnání camery G7 vs Iphone X ( https://www.youtube.com/watch?v=1Eg7Ll0M2aE ) a pro LG teda řádná tragedie a to není Xko žádný šampion. V horších podmínkách hnus a taky fotka lidi venku 1:54, jako bych viděl G6 mazanice mazanice, ale zase je pravda, že tyto srovnávačky se dají krásně ovlivnit tzn. uvidíme v podrobnějších testech..

Rovnou sem se na to tvé video podíval a krom asi 4 fotek, LG G7 poráží iPhone jak nic a to 2x tolik a to ještě nemá finalní SW takže R.I.P Apple, btw a to 4K video to byl vtip od Applu taková hnusná mazanice :D ble.

-- 2. 5. 2018 21:49 --

LG G7 vs iPhone X low light:

-- 2. 5. 2018 22:39 --

You can also use the wide-angle camera in Super Bright mode, and the AI Camera mode too.

Getting back to video, the G7 tops out at 30fps in 4K, but you can record video in HDR. There's also a nifty 'Cine Video' mode which applies some Hollywood-style filters to make your footage look more cinematic. Whichever mode you choose, stabilisation is available not just at 1080p but also 4K.

Portrait mode is another key feature, as people expect their new phone to be able to blur out the background for a nice DLSR-style effect. The G7 keeps the same field of view as when shooting with the main camera, unlike most phones which use the zoom in and have a much narrower view.

Slo-mo is unimpressive for a 2018 flagship as the G7 can record 240fps at 720p. We'd have expected this to be 1080p, and the option to record in short bursts at 960fps.

Before we talk about quality, remember that we took photos using pre-production software. Although the cameras - which use Sony IMX351 sensors - are final, software is largely responsible for the ultimate quality and LG made it clear that there was still a fair amount of work to do.

For example, although the Super Bright mode produced some impressive looking shots, others were disappointing, so we'll have to wait until we get the final software before we know whether it's truly any good.

They're fairly low resolution of course - 4Mp - and when you zoom in certain areas look like an oil painting with very little detail. The brightness is remarkable, though, as both photos below were taken when there was very, very little light. The indoor scene makes it seem as if it were taken in broad daylight!

LG Umí 4K i se stabilizací ne jen FHD!
Přílohy
LG G7 vs iPhone X Low light.jpg
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 2. 5. 2018 22:59

LG G7:

-- 2. 5. 2018 23:10 --

https://www.phonearena.com/news/LG-G7-T ... st_1935756

-- 2. 5. 2018 23:11 --

If you've been following our news feed, then you surely know that LG just announced its latest flagship smartphone. And you're likely familiar with the G7 ThinQ already: you know that it has a super bright display, you know that it retains the dual-camera setup, and you know that it has AI abilities to brag with. But what you probably don't know is that the LG G7 ThinQ can record HDR10 videos.

What is HDR10, you ask? That's short for 10-bit High Dynamics Range – a video format that can reproduce a broader range of colors, with a greater difference between the brightest whites and the darkest blacks that can be shown. It is designed with more realistic video reproduction in mind. HDR10 video is also available via services like Netflix and can be enjoyed on an HDR10-capable device, such as a compatible TV or smartphone.

But let's go back to the LG G7 ThinQ: how do you take HDR10 videos with it? Well, the option is not immediately obvious, but can be found in the settings menu when manual video mode is enabled. The HDR10 video toggle is disabled by default, most likely because the recording may cause compatibility issues – when accessed by certain apps that don't support it, for example, or when played back on an incompatible device. Video can be shot at up to 4K resolution, as long as you don't mind the fact that it occupies almost 400MB per minute of footage.

For the record, the LG G7 ThinQ is not the first phone capable of recording HDR10 video. Earlier this year, the Sony Xperia XZ2 and XZ2 Compact launched with the very same feature on board.
Přílohy
lg-g7-hdr10-video.jpg
LG.jpg
Bez názvu.jpg
G7.jpg
lg-g7-review-5-w782.jpg
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 3. 5. 2018 07:46

už se nemohu dočkat až po prázdninách bude za velmi příjemných 11-12 tis. kč
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2018 10:14

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 3. 5. 2018 11:29

https://www.youtube.com/watch?v=GSWCGHVWxiw LG G7 boombox speaker on demo test!
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 5. 2018 12:41

LG G7: celkem povedený, nikoliv však nekompromisní

https://bit.ly/2JRj3bf
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 3. 5. 2018 12:51

https://www.youtube.com/watch?v=0MlUOpAJG5g LG G7 vs P20 Pro Camera test a LG je na tom nejlépe.!

-- 3. 5. 2018 12:56 --

https://www.youtube.com/watch?v=nYsnSqrqoKM S9+ vs G7.

-- 3. 5. 2018 13:37 --

https://www.youtube.com/watch?v=_urUaJsAxCc LG G7 ThinQ - First Impressions

-- 3. 5. 2018 13:41 --

Cena:
Přílohy
lg-g7-prijs-770x403.jpg
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2018 16:50

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod neis 3. 5. 2018 17:15

panrt : Z toho nekvalitního videa jako poznáš co je lepší ?? Nehledě na to, že takové fotky vyfotí skoro každý fon pěkně. G6 taky vypadala v takových srovnávačkách výborně a pak stačilo trošku méně světla a nějaký pohyb a fotky jako z telefonu za 3000kč.

No ta cena je snad vtip ne ?:D Oni asi opravdu chtěji aby je G7 vytáhla z červených čísel :D
Teďka se divám, to je jako fakt cena za 4gb verzi ?? Tzn. 6gb verze 1000 eur ? :tleskani
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 3. 5. 2018 17:35

Cena je rozhodne vysoka.
Ked tolko dam tak asi skor za Samsung S9 a ked nechcem tolko dat tak je tu V30, ktora v nicom nezaostava.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI GTX 1080 GAMING X
Phone: LG V30 (8.0 stock)
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 3. 5. 2018 17:37

Za to ty jsi to z toho videa poznal hned, že ? V negativním pohledu. No ty bavíš. Už nevíš, jak by jsi se o LG otřel.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod neis 3. 5. 2018 18:16

Ta srovnávačka iPhoneX vs G7 je v hodně dobré kvalitě, tam jde dost poznat, ale v tomhle videu nejde poznat vůbec nic. Uznávám, že mě LG po letech spokojenosti mě hodně naštvali G6tkou a na ni si rád zanadávám, protože od srdce nesnáším podrby na lidi, které LG předvedlo s foťáky u G6. G7 mě hodně lákala kvůli quad dac, ale jestli se potvrdí ta cena, tak jsem hodně zvědav na prodejnost ;)
neis
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 3. 5. 2018 19:18

Ta cena stejně půjde dolů. Takže neplašte a klid Anu.

-- 3. 5. 2018 19:20 --

A neis: Vůbec nic nekomentuj píšeš nesmysle pokaždé, a když tě to tak štve tak proč čteš info o LG když tě tak moc nezajímá zalez a své stupidity si schovej pro někoho jiného co ti to žere.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 3. 5. 2018 20:09

Sice tuhle politiku LG také nechápu, proč vždycky nasadí cenu a krátce na to výrazně zlevňuje. Možná doufají, že někoho nachytají, něco na tom trhnou a prodeje poté rozjedou až za nižší cenu. Asi by bylo lepší, kdyby hned zaujali a rozjeli prodeje za odpovídající cenu.
Každopádně je jasné, že do léta jsme pod 20tis a na vánoce kolem 15tis. a na to si rád počkám. Třeba G6 nebo V30 se momentálně prodávají mimořádně dobře. Byť kauza se dvojím foťákem byla (je) prasárna, to uznávám.
Na telefony LG jsem si zvykl a plně mi vyhovují. Nedávno jsem šel trochu do "rizika" a koupil G6, verzi s lepším foťákem a jsem naprosto spokojen. Telefon sám o sobě je špička a s foťákem jsem také spokojen. Začal jsem s G2 (předtím HTC a Samsungy) a se všemi telefony G řady jsem byl spokojen. A už se těším na G7.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 4. 5. 2018 14:42

Ta G7 mě nepřekvpuje, že fotí takhle dobře.
Už G6 a G5 fotila parádně.

LG to uvdá v některém svém videu, co jsem viděl v zahraničním "hands-on". Ale i G7 má crystal-lens ze skla.
Proč to opomíjejí zmínit? Celkem důležitý hardwarový element pro světelnost a čistotu záznamu obrazu. :shock: 8-)
Ozzy1980
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 5. 2018 09:45

LG G7 ThinQ (první dojmy)

https://youtu.be/SDW0hXO4CCI
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 5. 2018 16:17

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 7. 5. 2018 23:13

https://www.youtube.com/watch?v=R3OcAoIF6Wk Audio test, za mě nejlepší LG G7 ThinQ.

-- 7. 5. 2018 23:13 --

https://www.youtube.com/watch?v=3LwCD4Soryg LG G7 Very low light video camera test.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 07:54

Důvod, proč u LG G7 ThinQ je LCD displej místo OLED

https://www.mojandroid.sk/lg-g7-thinq-p ... -nie-oled/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 11. 5. 2018 13:16

https://www.gsmarena.com/lg_g7_thinq_go ... -30985.php

LG G7 v Britanii za 594liber!! U nás bude cena 20K.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 11. 5. 2018 15:08

za tři měsíce bude za 14 a za půl roku za 11, pohoda
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 11. 5. 2018 18:55

za20 to nikdo nekoupí,baterka v testech katastrofa.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 11. 5. 2018 19:08

V jakých testech?

-- 11. 5. 2018 19:11 --

LG G7 ThinQ Battery Life Compared
Phone
Battery Size
Battery Life (Hrs:Mins)
LG G7 ThinQ 3,000 mAh
8:35
Huawei Mate 10 Pro 4,000 mAh
14:33
Google Pixel 2 XL 3,500 mAh
12:09
Apple iPhone 8 Plus 2,675 mAh (based on teardowns)
11:16
Google Pixel 2 2,700 mAh
11:07
Samsung Galaxy S9+ 3,500 mAh
10:59
Samsung Galaxy S9 3,000 mAh
10:52
Apple iPhone X 2,716 mAh (based on teardowns)
10:49
Apple iPhone 8 1,821 mAh (based on teardowns)
9:54
LG V30 3,300 mAh
6:30

A G7 je lepší než V30 ale těmto testům nevěřím stačí podívat se na YT V30 poráží každého i Mate 10 Pro.

-- 11. 5. 2018 19:13 --

https://www.youtube.com/watch?v=7H9pAn4Hl50&t=503s iPhone X vs Note 8 vs S8+ vs Nokia 8 vs LG V30 vs OnePlus 5 vs 8 Plus vs Mate 10 Battery Drain Test!
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod neis 11. 5. 2018 20:40

Mate 10 poráží max proto, ze je testovan v původním firmwaru kde byla chyba v Google službách. Podívej se na novější testy, tam je mate úplně jiná liga..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 11. 5. 2018 21:22

3 Měsíce staré video kde Mate 10 vede jen o pár minut https://www.youtube.com/watch?v=BfFVTtx_Urg&t=169s

A je si třeba uvědomit že má Mate 10 Pro jen FHD+ Kdežto LG má QHD+.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 14. 5. 2018 11:04

Z toho je vidět, že asi LG vědělo, proč si mohlo dovolit takhle papírově slabou baterku. Každopádně více ukáží až uživatelské testy.
A cena bude si myslím odpovídat spíše přepočtu, tedy cca 17,5K na koruny. Nicméně souhlas, že na Vánoce jsme na pěkných 12-13K. A do té doby vydržím s G6.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod neis 14. 5. 2018 14:36

V případě oled displeje je spotřeba při nižším rozlišení minimální, max u tech her,ale to je me osobně úplně jedno.. Tyto testy jsou ve výsledku stejně o ničem, asi nikdo nepoužívá mobil v kuse a tímto způsobem. Viděl jsem test, kdy byla S8 na tom jen asi o 45 min hůře a přitom je výdrž mate 10 při běžného použití dvojnasobna.. G6 byla s baterkou docela v pohodě, jeden den naprosto bezproblému, ale nějaký brutální den by taky nedala.. Pri běžném dnu sebrala g6 kolem 70% baterie a mate kolem 45%, což naprosto odpovída větší kapacitě... Kirin hodně žere v náročných hrách kvůli horší optimalizaci, ale v klidu je na tom přibližně stejně a další rozdíl dělá proklinana agresivní správa aplikaci huawei.Ale reálně má mate opravdu dvojnásobnou výdrž,než většina vlajek.
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 5. 2018 16:15

Za sebe se na G7 hodně těším. Špičkový zvuk, video, vodotěsnost, bezdrátové nabíjení, světelnost širokoúhlé kamery, design a IPS displej. Oled by se dřív nebo později vypálil a cena za výměnu bývá většinou šílená. Teď jen dostupnost a česká cena?
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod neis 15. 5. 2018 07:46

Sice se tady na lg nesmí nic říct, i když měl člověk od nich 5 telefonu, ale ta baterie je prostě velký nedostatek. Klidně se vsadím, ze i ten boombox bude mit velkou spotřebu. Na druhou lg sice vždycky úplně kaslalo na podporu, ale když uz něco vydali tak to fungovalo, tzn ten den by g7 měla vydržet v jakž takž vydržet, aspoň ze začátku dokud bude baterie na 100%.. Lg dela podle me nejzajímavější telefony, ale poslední dve generace ma vzdy nějaky velký nedostatek, který srazi lg zbytečně dolů. G6 foťák a zvuk a g7 baterie, i když az na perfektní g2 byla baterie vždy velká slabina LG.. Hodit tam 4000 mAh tak mají prodejní hit. No jsem zvědavý jestli je g7 vytáhne z červených čísel, moc tomu nevěřím..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 15. 5. 2018 11:24

No jsem zvědavý jestli je g7 vytáhne z červených čísel, moc tomu nevěřím.

Tomu nevěřím G7 nebude stačit a podle mě se jen tak nahoru nedostanou, budou muset víc zabrat ale možná 2roky a bude to uvidíme časem ale G7, V35 a V40 to zatim nezachrání ale bude to citelné zlepšení už díky V30 to kleslo.

-- 15. 5. 2018 11:26 --

Jinak Ano baterie je bod který musí sakra zlepšit, to kdyby LG dalo 4000mAh hned by to bylo jiné, jako V30 s 3300mAh je fakt luxus ve výdrži a mít V40 4000mAh lidi budou nadšeni jako u V30.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 5. 2018 12:47

LG hlavně nemá žádný marketing, jak jej pak můžou lidé kupovat, když o nevím neví. Podívejte se na Huawei a reklamu s Jágrem?
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod panrt 15. 5. 2018 14:43

LG hlavně nemá žádný marketing, jak jej pak můžou lidé kupovat, když o nevím neví. Podívejte se na Huawei a reklamu s Jágrem?

Jo to mě taky dost udivuje, Nikde o LG ani slovo v TV, obchodech, plakátech atd.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod neis 15. 5. 2018 14:49

Huawei ma sice aktuálně hodně dobrý marketing, ale hlavní úspěch bych spíše daval dlouhodobému plánu. Vždy dělali výborné telefony v pomeru výkon cena a ve sve třídě výborně fotily, takže si našli spousty fanoušků a každý rok zdražují, už nyní maji prepalene ceny. Na druhou stranu ekonomika dneska šlape a lidi chtějí ten nejlepší možný foťák, takže i proto je p20pro takový úspěch, přitom to az na noční fotky není zdaleka takový zázrak. G7 vypadá dobře, ale všude uz nyní píšou nadpisy "nic mu nechybí, ale nemá ani nic navíc" přitom zvukem je o velký kus před konkurencí. LG ma spíše tu nejhorší možnou cenovou politiku. Nasadí premiovou cenu, a za pul roku je cena pomalu na polovině. Což tak maximálně naštve lidi co si o to koupili za plnou cenu, v recenzích je všude posuzován jako dráhy telefon a pak uz v dané ceně přijdou zajímavější telefony. V tom se mi líbí oneplus nasadí rozumnou cenu a ta se prakticky drží celou dobu prodeje. Čekal jsem od LG restart, ale očividně budou stále dělat stejne chyby dokola..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 5. 2018 16:48

Začíná globální distribuce LG G7 ThinQ
v Česku bude možno objednat v červnu za cenu 22990kč v barvách černá, modrá a šedá

https://www.mobilmania.cz/clanky/zacina ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod walltax 21. 5. 2018 06:47

To nikdo za tak vysokou cenu kupovat nebude..
walltax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 21. 5. 2018 09:04

Běžná taktika LG, nastřelit cenu, třeba se chytne pár jedinců, těm prodají pár kousků než najedou na pořádnou výrobu a po zajištění dostupnosti půjdou dolů. Po letních prázdninách jsme na 16K
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 21. 5. 2018 10:19

Mám firemní G4 a chystám obměnu před Vánoci. Limit budu mít cca 12k bez DPH takže 14k s DPH.
Tak snad do Vánoc klesne na těch 14k, lae štve mě ta baterka a skleněná záda. Na G4 mám černou kůži a je to parádní.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 5. 2018 18:04

Vyzkoušeli jsme LG G7 - návrat mezi elitu

https://www.smartmania.cz/vyzkouseli-js ... ezi-elitu/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod walltax 25. 5. 2018 06:14

Kdy se zacne prodavat za rozumnejsi cenu? Mesic? dva?
walltax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 5. 2018 11:13

V tom článku smartmanie píšou, že cena těch 22K není konečná a oficiální.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 30. 5. 2018 20:03

panrt
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 30. 5. 2018 22:13

No zatím blbost tolik má stát se 6gb ram.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 31. 5. 2018 15:42

Brzy klesne cena pač cena na gsm je 680eur! https://www.gsmarena.com/lg_g7_thinq-9115.php
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 17:16

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 6. 2018 19:10

LG G7 ThinQ je od června (tj. od 1.6.) v nabídce Vodafone za 17977Czk.

Válím oči. Dost dobrá cenová politika od LG.
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Brůča1 2. 6. 2018 00:19

To je dobrá zpráva a skvělá cena pro začátek.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 6. 2018 09:59

LG G7 ThinQ má českou cenu, je o 5 tisíc nižší než se čekalo

https://www.mobilmania.cz/clanky/lg-g7- ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 3. 6. 2018 10:10

Jako přes kopírák s G6
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 6. 2018 07:45

Je to složitější, ale opravdu můžete mít LG G7 ThinQ za 18tis.

https://www.mobilmania.cz/clanky/je-to- ... fault.aspx
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 7. 6. 2018 09:38

Když porovnávám všechny letos představené flagship telefony, kdy kritérium je kvalita focení a použitý chipset), tak z kvarteta:

* Samsung S9+
Link: https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s9_1?dq=5255807
Cena 24.490 CZK

* LG G7 THINQ
Link: https://www.vodafone.cz/telefony/lg/lg- ... riant=lgg7
Cena: 17.977 CZK

* Huawei P20Pro
Link: https://www.alza.cz/huawei-p20-charlotte?dq=5282011&o=1
Cena: 21.990 CZK

* Nokia 8 Sirocco
Link: https://www.alza.cz/nokia-8-sirocco-sin ... 271282.htm
Cena: 19.980 CZK

Pixel2 XL:
Link: https://www.alza.cz/google-pixel-2-xl?dq=5126642
Cena: 24.990 CZK

A závěr? Cenově ze všech letošních (a překryvně i loňských) nejlepších teleofnů na trhu je G7 ThinQ jednoznačně rozumově poměrem ceny a schopností (bez kompromisů). Nejlepší volbou LG G7 je z mého úhlu pohledu pro tyto kombinace:
NEJNOVĚJŠÍ CHIPSET QUALCOMM 845, možnost ponechat nebo vypnout kontroverzní NOTCH, špičkový dvojice optik se světelností F1,6 a F1,9, dále bezdrátoví nabíjení s podporou rychlonabíjení QI EPP, úsprný displej RGBW, (ještě jsem neviděl, ale všichni to píšou) naprosto impoznatní BOOMBOX zvuk s ozvučnicíc v zadní straně přístroje, voděodolnost pro fotky v bazénu nebo u moře, odolnost MILSTD810 armády US.

A ano, má to i svá negativa. Prodává se pouze na pobočkách Vodafone, takže nelze jej objednat přes web. Ale pořád dojít na prodejnu Vodáče a ušetřit 5000 CZK má smysl.

Takže za mě koupě léta.
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 7. 6. 2018 10:13

Ví se, jestli bude i jiná barva než modrá? Nikde ani slovo. Ani na LG shopu.
Ozzy1980
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel01 7. 6. 2018 10:40

Uvažuji o něm jako náhradu za LG G4, ale teď jde o to, jestli bude v červnu dost kusů na skladě. Pokud nebudou, jdu do LG V30, taky super telefon a dá se pořídit už za 13-14.000 Kč
Karel01
Junior

Odeslat příspěvekod dusan182 7. 6. 2018 14:08

Je sance ze se bude u nas prodavat i dual sim verze?
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 7. 6. 2018 14:09

Ozzy1980 píše:Ví se, jestli bude i jiná barva než modrá? Nikde ani slovo. Ani na LG shopu.

Já myslím, že jen modrá určitě nebude, tím by si kazili prodeje.
Huawei P9 lite mini ... Android 7.0

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod panrt 11. 6. 2018 13:36

panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Creyzy 11. 6. 2018 16:41

Taky o něm uvažuji. Zajímají mě postřehy majitelů. Neobjednal už někdo? :)
Creyzy
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 6. 2018 21:46

LG G7 ThinQ bude stát 21 690 Kč, ale najde se i nižší cena

V květnu jsme se dočkali novinky LG G7 ThinQ, která nabízí 64GB úložiště. Pakliže byste chtěli více prostoru pro data a větší operační paměť, museli byste hledat v obchodech LG G7+ ThinQ. Nyní jsme se od českého zastoupení LG dozvěděli, že na český trh dorazí základní model LG G7 ThinQ a doporučená cena byla stanovena na 21 690 Kč, ale obchody začínají na nižší ceně.

Bohužel jsme se nedozvěděli, kdy bude zahájen oficiální prodej. Pravděpodobně v horizontu několika dnů nebo týdnů. České obchody již evidují tuto novinku, ale většina nabízí jen předobjednávky. Pouze jeden obchod uvádí, že má LG G7 ThinQ skladem.
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 14. 6. 2018 03:50

Kdo by tohle koupil za tuhle cenu je blázen,už proběhlo testování a českém shopu měli možnost podle jejich vyjádření opět nemoc povedený kousek a baterka tragická.Takže jako vždy po dvou měsících půjde cena rapidně dolů.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod plastick 14. 6. 2018 12:10

Za tu cenu ne, ale kolem 15 už to jde. Můžu poprosit o link an tu recenzi? Nikde jsem zatím žádnou nenašel (českou). Díky...
plastick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod koblih.jr 14. 6. 2018 12:42

rajs píše:Kdo by tohle koupil za tuhle cenu je blázen,už proběhlo testování a českém shopu měli možnost podle jejich vyjádření opět nemoc povedený kousek a baterka tragická.Takže jako vždy po dvou měsících půjde cena rapidně dolů.

Tak to jsem zvědavej, odkud - který český shop - čerpáš...? Nevymýšlíš si tak trochu? České a Slovenské LG ještě nedodalo vzorky. A jediný stát, který G7 má v prodeji od 1.6., je UK a PL Plus. Zbytek od tohoto víkendu. Včetně Česka. :-)

Odkaz prosím.

Já jsem četl v UK (Techadvisor a další) v každém případě chválí nový Super Bright Diaplay s maticí RGBW, který prodlužuje výdrž o 30%. Reálně bued číslo někde kolem 20%, ale i tak je to super, když malé vylepšení dokáže prodloužit výdrž tak rapidně.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 14. 6. 2018 13:24

RGBW....... No a je to ta stejná technolgie jako WRGB M+, která je používaná v televizorech LG?

Jako chápu, chtějí se přiblížit k OLED technolgii co do požitku a snížení energetické náročnosti. U TV skabelem furt v síti není problém, ale telefon, který by měl šetřit proud kde se dá, a energii hospodárně využít, to se mi zdá jako velice chytré řešení. A tohle mě přijde jako dobrý krok, pokud z nějakého důvodu nechci vypalující samsung AMOLED...

Zdroj: http://www.lgdisplay.com/eng/product/technology/mPlus
Obrázek

WELL DONE, EL-GEE. :)
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 14. 6. 2018 13:39

Podle me ano, pac je to MLCD+ RGBW.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod plastick 14. 6. 2018 14:11

Tak snad budou pomalu nabíhat reálné recenze. Docela mne překvapuje, že se LG nedrží moderního trendu, dát otestovat foťák na DXoMark...
plastick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 14. 6. 2018 17:15

Taky si říkám ale to bude tím že ostatní si jen zaplatili aby mohli sbírat čísla viz P20 Pro :D
Btw i já čekám na testy třeba na gsmarena hlavně mě zajímá endurance :D ale odhaduji tak 75h a nebo 80h.
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 14. 6. 2018 17:34

Tak za chvíli si jdu pro G7 v platinové barvě. Jsem zvědavý a napíšu první dojmy :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod plastick 14. 6. 2018 19:10

Tak čekám tvé postřehy... Hlavně by mě zajímalo, zda zrychlili ostření, u G6 to byl opruz a za zhoršených světelných podmínek ani nemluvím...
plastick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 14. 6. 2018 19:34

No mají ho ve vodafonu už skladem modrou,co se týká měho nařčení že jsem si to vymyslel mluvil jsem přímo na Harfě v Lg shopu měli ho na testování a nadšení z něj nebyli,takže takhle jsem zvědav co napíše již kupující,ale pro mne zatím mimo hru.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 18. 6. 2018 19:40

Tak s odstupem několika dní mám následující poznatky

- čitelnost displeje na přímém - ostrém slunci bezkonkurenční. Klobouk dolů
- palec nahoru konečně za přítomnost LED notifikační diody
- super rozměry, dobře se drží
- fotoaparát, komprese fotek je o něco šetrnější (fotky mají kolem 8 - 9 MB), reakce odezva spouště fotoaparátu je stále pomalá, při focení rybím okem je ještě horší, to už je snad prodleva kolem 2 - 3 vteřin.
- při zapnutí mi vyskočila aktualizace, žádné zásadní změny jsem nezpozoroval
- reakce a odezva přístroje jsou průměrné. V30 byla daleko lépe vyladěná, občas jsou patrné odezvy a zpomalenější reakce. Svými reakcemi a odezvou mám tak pocit, jako bych v ruce držel zařízení za 5 tis.
- zvukový reproduktor. Podáním basů opět nemá konkurenci, basová složka je velmi výrazná
- zvukový výstup do sluchátek, používám VSonic u kterých nejsem kdovíjak spokojený s jejich projevem, ovšem po připojení do LG a zapnutí DAC režimu musím říct WOW, ten zvuk je o dvě laťky výš, než jsem čekal. Zvuk je famózní a mobilního telefonu jsem ještě lepší zvukový výstup nezaregistroval
- výdrž přístroje je podprůměrná, vydrží do odpoledních hodin s odřenýma ušima
- při telefonování se mi několikrát stalo, že jsem neslyšel druhou stranu, respektive tam byly výpadky.

Dojmy mám zatím smíšené. Není to špatné zařízení, ale softwarové odladění je zatím velmi špatné...

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 18. 6. 2018 21:31

LG opět v něčem exceluje a jinde je tragické, dle komentáře výše. Ale také se těším až zkusím
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 18. 6. 2018 21:44

Mám modrou verzi. Výdrž zatím nemohu hodnotit, ale foťák je o 2 třídy lepší, než má G6. Žádnou zpomalenou odezvu jsem nezaznamenala, ve srovnání s G6 je G7 mnohem svižnější.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 18. 6. 2018 22:40

Ono záleží i na tom, s čím člověk porovnává. Dlouhodobě jsem používal P20, P20 Pro či HTC U11 a tam jsou reakce fotoaparátů bleskurychlé....

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod roman II 19. 6. 2018 07:51

Brůča1 píše:Mám modrou verzi. Výdrž zatím nemohu hodnotit, ale foťák je o 2 třídy lepší, než má G6. Žádnou zpomalenou odezvu jsem nezaznamenala, ve srovnání s G6 je G7 mnohem svižnější.

Tak když má foťák o 2 třídy lepší než g6 tak tady máme nejlepší fotomobil na světě :-)
Až bude po prázdninách stát 12 tis. kč tak to bude výborná koupě v poměru výkon/cena
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 19. 6. 2018 08:59

Nejlepší fotomobil to asi ne, ale v porovnání s G4, která fotila lépe, než G6 se mi fotky z G7 zdají být ještě lepší.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 19. 6. 2018 11:11

Mohu se zeptat majitelů G7, pokud schovají notch, tak jde to vidět na displey? Váhám mezi H20 Pro a právě LG G7 a trošku se bojím, že to půjde zde vidět.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 19. 6. 2018 11:19

Pokud notch vypnu, tak nelze poznat, že tam je. Dají se nastavit zaoblené rohy, úplně stejné, jaké jsou ve spodní části displeje.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 19. 6. 2018 14:03

Tady je krásně vidět možnosti...

https://ibb.co/k8eVpd
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 20. 6. 2018 20:23

https://www.youtube.com/watch?v=EBwvN0Gk_28 Battery life.

-- 20. 6. 2018 20:26 --

Considering the LG G7 has a small-capacity 3,000mAh battery, which is on the low end for a flagship phone this size, we’re surprised at how long it can last. On normal workdays, taking the phone off the charger around 8 a.m., we arrived back home with about 45 percent remaining. That’s after using the camera, watching videos, and playing a few games. On lighter usage days, with just some messaging, social media usage, and web browsing, we ended the day with well more than 50 percent remaining. You’ll definitely be able to use this phone for more than a day on a single charge.

It charges up relatively quick, thanks to Quick Charge 3.0. We put it on the charger when it was at 22 percent at 2:23 a.m., and the phone hit 100 percent at 3:45 a.m. You can also juice up with a wireless charger, but it won’t charge as fast.

https://www.digitaltrends.com/cell-phon ... nq-review/
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod kepajko 20. 6. 2018 21:44

Po g4, g5, a g6 som si povedal že nie je možné aby čím novší model tým horší fotoaparát. Zlatá g4. Prešiel som na 20 pro a tomu hovorím vlajková loď. Škoda mal som lg telefóny rád.
kepajko
Junior

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor