LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 9. 2018 17:52

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hasicarna1 7. 9. 2018 05:39

Zaruka musi dle platne legislativy u obchodnika byt standardne. Doporucuji kupovat u ověřených prodejcu!
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka L. 7. 9. 2018 09:14

Prošel jsem na severu Čech několik prodejen mobilů, a ptal se, proč také neprodávají telefony LG. Nikdo nebyl schopen podrobněji odpovědět, údajně nemají s LG uzavřeny smlouvy. Co je to za obchodní strategii ? Chtěl jsem si ho prohlédnout v reálu a mám smůlu. Ostatních i mě neznámých telefonů z Číny je všude haldy....
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jahobova 7. 9. 2018 11:21

Taky to nechápu...kam se člověk podívá, všude samé Honor, Huawei …. LG, které je podstatně lepší nikde. Mám starou LG G3 a když jsem ji porovnala s Honor 10,rychle jsem ho vrátila a dál si nechávám stařenku g3. Myslím, že na vánoce ji vystřídá g7 :-)
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod mikosuo 7. 9. 2018 12:04

protože LG na CZ/SK trh doslova se*e. Když sem si vybíral novy mobil pokukoval jsem po LG G6 bohužel ji nikde neměli abych si ji mohl ošahat. Nakonec sem si koupil Honor.
-
mikosuo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mvyk 11. 9. 2018 06:18

Carismatico: chápu dobře, že V30 fotí líp než G7 ? co znamená ta "olejomalba" ?
mvyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 11. 9. 2018 18:38

Testovali už G7 na Dxomark ? Nějak to tam nemůžu najít.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2018 19:48

Fotoduel LG G7 ThinQ vs. Xiaomi Mi 8

https://www.smartmania.cz/srovnani-foto ... -g7-thinq/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 13. 9. 2018 19:57

Tazz1 píše:Testovali už G7 na Dxomark ? Nějak to tam nemůžu najít.




Ne ještě stale to neotestovali, DxO je mimo v tomhle ale jak sem se bavil jinde pokud nezaplatíš nedostaneš body a nebo te neotestují vůbec.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 9. 2018 14:47

Obávám se, že fotoaparát u V30 je lépe odladěný. Navíc mé počáteční nadšení s LG G7 začíná opadat. Používal jsem předtím delší dobu S9 Plusko a v podstatě celý obraz jsem přenesl do G7 ze začátku vše běhalo svižně a rychle. Nyní pomalejší reakce, odezva, třeba vstup do nastavení 2 sekundy. Vstup do přijatých zpráv, opět výrazná prodleva. A jak se LG chvástalo s rychlejšími aktualizacemi, tak nevím nevím. Paradoxně s V30 jsem byl více spokojený. Lepší vydrž na baterii, výrazně lepší optimalizace prostředí, širší záběr rybího oka, a celkově kvalitnější výstup, a jako třešnička na dortu, bezkonkurenční sluchátka v balení.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka L. 19. 9. 2018 11:07

Všeobecně, teď nemyslím jen LG G7, které mám vybraného jako horkého kandidáta, mě deprimuje situace, kdy se u telefonů (a v podstatě vlajkových lodí) s výkonem CPU a operační pamětí, které byly před pár lety běžným standartem na PC, řeší svižnost.

Mám několik let starý ASUS ZenFone 6 s papírovým zlomkem výkonu, na kterém je otevřeno bezpočet aplikací a ANI JEDNOU ! jsem nespozoroval nějakou prodlevu při přístupu do appky.
S jedinou vyjímkou a to s hledáním polohy GPS.

Chápu, že display nového telefonu má větší rozlišení, ale na druhou stranu má cca 6x větší skore v AnTuTu testech. Proto mě v testech fascinuje, jak recenzent ukazuje, jak plynule přechází mezi aplikacemi.

To by znamenalo, že telefony do 10 000 by pomalu ani neměly nastartovat.
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 19. 9. 2018 15:00

Docela jsem zvědavý na aktualizaci 10g, která se v těchto dnech uvolňuje v Korei pro tamní variantu. Jen otázka, kdy se dočkáme my. Zatím mnozí výrobci jako Samsung či Huawei už vydávají se se zářijovými záplatami, tady kde nic tu nic. Nicméně zpět k tématu, vylepšení

- zlepšení výkonu fotoaparátu (zadní kamera Stand i rybí oko)
- zlepšení odezvy fotoaparátu
- optimalizace
- nějaké chytré funkce, Google Lens atd
A další větší množství změn, tak jsem zvědav

Ale paradox je, že jsem poslední roky byl uživatelem Huawei přístrojů a tam byla vyladěnost softwaru naprosto perfektní. G7 je paradoxně po hw stránce nejvýkonnější zařízení a nevybavuji si, že bych měl za poslední roky hůře optimalizované zařízení (prošlo mi rukami asi 12 telefonů).
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hasicarna1 24. 9. 2018 12:35

Ahoj, přestal mi fungovat otisk prstu. Máte s tim nejake zkušenosti pls.? Zkusil jsem v nastaveni stavajici otisk odebrat (to slo) a pak pridat novy. Bohužel novy otisk nemohu pridat. Mobil se tvari, ze ceka na prilození prstu a ja prikladam a prikladam a mobil nic :-( Diky za rady. PS: do HW resetu se mi nechce sakrys. ...
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 9. 2018 17:24

Nechce se ti do HR, ale evidentne ti nic jineho nezbyva, aby jsi vyloucil vadny HW nebo pripadnou sw chybu.. Cekas snad, ze nekdo udela nadalku abrakadabra a ctecka se rozebehne? Asi ne vid..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 9. 2018 17:31

nejdříve bych zkusil mobil restartovat a když nepomůže, tak reset
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků