LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 8. 2018 16:53

Recenze LG G7 ThinQ: geniální rytíř v nudném brnění

https://bit.ly/2M8C2CF
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 8. 2018 17:20

Zdravím, už vám byla nabídnuta nejnovější aktualizace, která přináší podporu 4K 60 fps videa? Zajímalo by mě mimo jiné, zda se zlepšila i kvalita snímků, respektive odezva fotoaparátu?
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Marekmy 7. 8. 2018 19:14

Ano, aktualizace mi byla nabídnuta po prvním zapnutí před třemi dny. Nemohu tedy srovnat kvalitu kamery před a po aktualizaci, ale natáčení videa 4K/60 sn./s k dispozici je. Kvalita fotek se zdá být dobrá, ještě jsem nestihl vyzkoušet. Odezva fotoaparátu je rychlá, o poznání lepší, než u S8+, kde i po poslední aktualizaci spouštění stále tápe.
Marekmy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod plastick 8. 8. 2018 20:06

Zdravím, zajímal by mne váš názor, jaký telefon vybrat. G7, nebo V30? Přešel jsem z G6 na Galaxy S9, ale širokoúhlý foťák mi chybí a je trochu více věcí, které bych tomuto telefonu vytkl. Zkrátka se chci vrátit k LG a nevím, který vybrat. U G6 se mi líbilo přepínání mezi foťáky během natáčení, ale u G7 to prý nejde. Také by mě zajímala výdrž baterie. U Galaxy S9 je příšerná a nějaké řeči o rychlém nabíjení mne vůbec nezajímají, potřebuji, aby telefon vydržel aspoň jeden den . G6 vydržel 1 a 1/2 dne bez problémů. Díky za tipy... ;-)
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 8. 8. 2018 20:49

A proč si nekoupíš znovu G6, když jsi s ní byl tak spokojený, za ty prachy co ted stojí.

G7/V30 jsou si poměrně dost podobné, V30 má supr display, ale G7 ho bude mít ještě o ždibiček lepší, hlavně co se jasu týče - na slunci nemá prakticky konkurenci mezi telefonama. Pokud točíš, umí 4k/60fps, to V30 myslím neumí, pokud tam neproběhla nějaká aktualizace.

Spíš bych to asi vzal dle ceny G7 16tis, V30 13,5tis (czc) řekněme ... zeptej se co dostanu za těch 2500kč víc a je to pro mě důležité ? A G6 8500 .. to už je dilema jak prase :)
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod PaulHot 9. 8. 2018 11:58

Ahoj. Mám rozpadlé LG G4.
Zvažuju obměnit za LG G7 nebo V30. Přijdou mi víceméně podobné, za plus mínus stejné penízky. A LG mi celkem i vyhovovalo.

Až teď jsem se dozvěděl, že byla odstraněna zadní tlačítka, což mi přišlo jako šikovné.
Stejně tak infra pro ovládání TV (nahrazeno za WIFI).
Ale naopak se zlepšíl displej na OLED a jasný displej u G7.

Který z nich mi doporučujete? Je tady nějaké porovnání tzv. TĚLO-NA-TĚLO?

Díky.
PaulHot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod red98 9. 8. 2018 12:37

Na amazone je teraz V35 za 699 dollarov:

https://www.amazon.com/dp/B07D46BMYT
red98
Junior

Odeslat příspěvekod plastick 9. 8. 2018 13:54

+ DPH předpokládám... A bez záruky. To už se dostává na hodně nevýhodnou nabídku...
plastick
Junior

Odeslat příspěvekod red98 9. 8. 2018 14:08

Zaruku ma. Cena este klesne, ked pride V40.
red98
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 9. 8. 2018 17:22

PaulHot píše:Ahoj. Mám rozpadlé LG G4.
Zvažuju obměnit za LG G7 nebo V30. Přijdou mi víceméně podobné, za plus mínus stejné penízky. A LG mi celkem i vyhovovalo.

Až teď jsem se dozvěděl, že byla odstraněna zadní tlačítka, což mi přišlo jako šikovné.
Stejně tak infra pro ovládání TV (nahrazeno za WIFI).
Ale naopak se zlepšíl displej na OLED a jasný displej u G7.

Který z nich mi doporučujete? Je tady nějaké porovnání tzv. TĚLO-NA-TĚLO?

Díky.

Na youtubu jsou ňáký anglicky. Stačí pogooglit.
Ale z téhle dvojice bych šel spíš do G7. Přece jen Qualcomm 845 je trhač silnic. Ne že by 835 byla špatná, ani 821 není špatná, všechno to to má výkonu na rozdávání, ale přece jen tak ňák morálně je prostě nejnovější. A za podobné peníze (14-15t) mi to dává smysl asi nejvíc. Navíc recenze teď vcelku chválejí jasný displej u G7, který je na poli IPS panelů jasný král bez konkurence široko daleko.

Takže tohle je můj názor.
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 8. 2018 18:54

Nesmysl resit procesor, je uplne jedno hestli to ma 835 nebo 845. Dulezite jsou jine veci. Sirokac u G7 je lepsi, stejne tak 4k 60fps, pokud ten clovek toci, V30 ma jen 30fps. Stejne tak bych popremyslel nad G6 Thinq, pokud s ni byl spokojeny, za aktualni cenu pecka, rozdily u G7/V30 za tu cenu takove nejsou a za rok muze rovnou skocit na G8, tam uz posun bude vetsi si myslim.

Ale to uz jsem psal, kdyby tu moderatori fungovali a schvalovali.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 10. 8. 2018 10:39

Může prosím někdo vypast, jaké všechny možnosti nabízí AR Core u LG G7 ThinQ?

:arrow: :arrow: :arrow: https://play.google.com/store/apps/deta ... e&hl=en_US

Rozšířená realita jde nainstalovat na všechny "podporované" telefony, co by služba v systému.
Ale jen některé ji umí zapnout. LG počítá s AR Core nativně ve fotoaparátu. Ale rád bych viděl všechny fičury. :nenapadne
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 10. 8. 2018 11:26

planetoid_LV426 píše:Ale to uz jsem psal, kdyby tu moderatori fungovali a schvalovali.

A ty si myslíš, že jsme tu každý den 24 hodin?? Za schvalování příspěvků si můžeš sám, tak se proti tomu stále dokola neohrazuj.
Huawei P9 lite mini ... Android 7.0

O II. combi ... 1.9 TDI ... 77 kW -> 100 kW
opasino
Moderátor

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 8. 2018 15:14

LG G7 ThinQ vs. Samsung Galaxy S9+ (srovnání)

https://youtu.be/pS-RDQYU-wQ
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2018 15:46

Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor