LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 7. 2018 19:07

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 7. 2018 10:59

https://www.youtube.com/watch?v=CtjfrFlYJOc

G6 vs G7 (Bright mode), vítěz G6... ehm?
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod David79 9. 7. 2018 19:38

Zdravím..no jak si tak čtu diskuze k tomuto telefonu, tak teda nevím nevím, jestli je to důstojný nástupce mojí stále skvělé G3. Čekal jsem spíše samou chválu, ale rozhodně ne toto. Když už jsem tak dlouho vydržel u LG, tak se mi moc nechce k jiným značkám..OnePlus 6 nebo Xiaomi Mi Mix 2S či Mi 8..však cena G7 bude za chvilku stejná. No snad aktualizace pomůžou. ;)
David79
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 10. 7. 2018 07:22

To je teda překvápko,to se tedy nepovedlo vůbec.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod hasicarna1 10. 7. 2018 09:01

Tak jsem nemile překvapen z další věci. Zkoušíte občas něco sdílet? Já ano, a když kliknu na nabídku "sdílet" (např. screenshot - "k tomu se ještě vrátím", webovou stránku, fotku a podobně) tak se mi otevře nabídka přes jaké aplikace a nějaké před nabídnuté kontakty (zřejmě dle algoritmu LG). Asi víte co mám na mysli. No a nyní k tomu nepříjemnému. Když se mi objeví ta nabídka, tak já rychle kliknu např. na Ikonu VIBERU s tím, že budu následně vybírat konkrétní kontakt. Jenže mezí tím mým rychlým krátkým kliknutím se ikony v milisekundě zpřehází a já jsem z 90% pak úplně v jiné aplikaci anebo v jiném kontaktu. Toto je tedy pěkný VOPRUZ od LG!
A teď ještě pár vět ke Screenshotu - foto obrazovky. Dost často jsem na H P9 dělal screenshoty proto, abych je někomu poslal (výřez mapy s konkrétním místem, text z webu, detail fotky a pod). Takže jsem na H P9 udělal Screenshot a ten se asi na 5 vteřin zobrazil a nabídl mi mimo jiné "sdílet". prostě to co člověk často používá. Zde na LG G7 se mi Screenshot ukáže na půl vteřiny a zmizí. Pak jej musím lovit a teprve sdílet. To je pro mne dost nepraktické a musím dodat, že Huawei toto má dořešené mnohem lépe.
Ale možná na to jdu špatně a navedete mne jak to zlepšit : - ) Fajn den primárně vám - uživatelům LG : - )
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 10. 7. 2018 09:37

Stačí stáhnout roletku, kde ten právě udělaný screenshot visí. Se sdílením čehokoliv nemám nejmenší problém, to, co popisuješ se mi na G7 ještě nestalo, ani u G6, kterou ještě stále mám.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 10. 7. 2018 13:24

hasicarna1 píše:Tak jsem nemile překvapen z další věci. Zkoušíte občas něco sdílet? Já ano, a když kliknu na nabídku "sdílet" (např. screenshot - "k tomu se ještě vrátím", webovou stránku, fotku a podobně) tak se mi otevře nabídka přes jaké aplikace a nějaké před nabídnuté kontakty (zřejmě dle algoritmu LG). Asi víte co mám na mysli. No a nyní k tomu nepříjemnému. Když se mi objeví ta nabídka, tak já rychle kliknu např. na Ikonu VIBERU s tím, že budu následně vybírat konkrétní kontakt. Jenže mezí tím mým rychlým krátkým kliknutím se ikony v milisekundě zpřehází a já jsem z 90% pak úplně v jiné aplikaci anebo v jiném kontaktu. Toto je tedy pěkný VOPRUZ od LG!

O čem mluvíš, to je stupidní vyfikundace od Googlu. Jeho vize je, že budeš chtít všechno posílat přes Hangouts, AM, Duo nebo jinou Google službu.

Obrázek

Túdle, já využívám především WA a FBM.
Takže odporučuji vypnout v Nastavení - Síť - Panel sdílení - a obě volby OFF.

hasicarna1 píše:A teď ještě pár vět ke Screenshotu - foto obrazovky. Dost často jsem na H P9 dělal screenshoty proto, abych je někomu poslal (výřez mapy s konkrétním místem, text z webu, detail fotky a pod). Takže jsem na H P9 udělal Screenshot a ten se asi na 5 vteřin zobrazil a nabídl mi mimo jiné "sdílet". prostě to co člověk často používá. Zde na LG G7 se mi Screenshot ukáže na půl vteřiny a zmizí. Pak jej musím lovit a teprve sdílet. To je pro mne dost nepraktické a musím dodat, že Huawei toto má dořešené mnohem lépe.
Ale možná na to jdu špatně a navedete mne jak to zlepšit : - ) Fajn den primárně vám - uživatelům LG : - )


Je nesmysl dšlat screenshot a následně odcházet do galerie a něco ořezávat.
Zbytečné 3 kroky v řadě. LG má lepší volbu. Jmenuje je Capture+.

Jak na to. Stáhni roletku, vyber zástupce Capture+ (to je čtvereček s tužkou uprostřed), uloží se otisk a hned jej můžeš dočmárat, zakroužkovat, dopsat komentář, oříznou (ořezová ikonka druhá zprava nahoře), pak fajfka vlevo nahoře (pro potvrzení a uložení) nebo tři puntíky zcela vpravo nahoře (pro potvrzení a okamžité odeslání).

Ručím, že je to rychlejší, pohodlnější i návykovější než upravovat v postprodukci na Huawei telefonech.
Capture+ je super vychytávka od LG. :tleskani 8-P
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 10. 7. 2018 14:25

Když udělám screenshot konkrétní části mapy, nebo fotky, tak už není třeba chodit do galerie kvůli ořezu. Na klasický screenshot mi to přijde rychlejší, ale asi to bude o zvyku. Capture + používám jen když chci dopsat poznámku, každopádně je to skvělá aplikace.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 7. 2018 18:46

Kdyby někdo chtěl, mohu nabídnout úplně nové čiré pouzdro i folii (kvalitnější) za 99,- zvlášť.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hasicarna1 10. 7. 2018 19:10

FOR: koblih.jr - DIKEC, bylo to opravdu tim GOOGLEM!!! Pěkně nedotažený od GOOGLU tedy!!! DOBRý TIP!
Jnak Capture+ je také dobrá vychytávka.... vyzkouším. Fajn zbytek dne všem!
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 7. 2018 09:23

LG G7 ThinQ: recenze


https://youtu.be/1ZXl6j1eQPo
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 7. 2018 18:47

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David79 15. 7. 2018 20:06

Chci se zeptat, pročítám si recenze a zaujalo mě toto..
"Horší je to s vykreslením detailů. Při přiblížení je patrné že se jednotlivé detaily slévají a fotografie trpí efektem ojelomalby."
Je tomu opravdu tak? Děkuji
David79
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 7. 2018 21:28

Je, kdyz ty fotky zvetsis, vypadaji jako olejomalba a neni to jedina vlajkovka, co to takto ma.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David79 16. 7. 2018 05:49

Noo..muj dalsi adept na nastupce za moji G3 je Xiaomi Mi 8, mu hraje do karet lepsi cena a dost slusny fotoaparat. Zase oproti G7 ztraci na vodeodolnosti, urcite display (mam hodne spatne zkusenosti s AMOLED u S7, kde jsem hned dva telefony musel vracet), no a urcite format foceni kde 16:9 je pro me nejlepsi volbou. ..tak nevim.
David79
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků