LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Brůča1 23. 6. 2018 08:11

G7 má % baterie na pravé straně notifikační lišty.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod hasicarna1 23. 6. 2018 11:18

Vyzvaneni k jednotlivym kontaktum: Mam dotaz, zjistil jsem, ze mam problém si nastavit konkretni vyzvaneni ke konkretnimu kontaktu. Jde to vubec? Standardně uz asi Android 4,2 mel v nabidce v editaci kontaktu moznost přiřadit konkretni melodii. Dekuji za odpoved....za radu.
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 23. 6. 2018 11:57

Samozřejmě, že to jde. Otevřít kontakt, kliknout na ikonu tužky, pak na položku více.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod kufus 23. 6. 2018 12:25

Ahoj, je G7 co se dá u nás koupit dual SIM nebo ne? Na některých trzích má být údajně dual sim, ale nepíšou jestli i tady nebo ne. Díky.
CPU C2D E4400 @ 2GHz MB GIGABYTE P35 DS3L RAM 2 x 1GB Kingston 800Mhz GK X1950PRO HDD WD2500YS Caviar Corsair VX450W
kufus
Junior

Odeslat příspěvekod hasicarna1 23. 6. 2018 21:15

For Bruca1: Dik moc! Jiz jsem to nasel. Jsem "lamka"... Jinak doplním sve postrehy:ledka blika opravdu zdatne! Displej je paradni. Ctecka otisku prstu oproti Huawei P9 je nepatrne pomalejsi.
Zkousel nekdo z vas bezdratove nabijeni pres silikonove pouzdro?
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hasicarna1 24. 6. 2018 09:34

Procenta baterie, zmizení: Tak jsem prisel na to, kdy se ztratí procenta nabytí baterie. Je to tehdy, když v Nastavení/Displej/Velikost zobrazeni - nastavíte kurzor na střední anebo největší zobrazení : - ( Vnímám to jako negativní aspekt pro osoby, které hůře vidi.
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trifidek 24. 6. 2018 09:36

roman II píše:heureka 1.9.2018 - 12 tis. Kč

jo jo.. tyhle ceny pochybných e-shopů kde bych nekoupil ani špendlík
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 24. 6. 2018 09:58

Malinko to smysl dává? Pokud hůř vidíš a potřebuješ nastavit velká písmena, tak asi těžko přečteš titěrné procenta baterie :) Ale asi by to chtělo definovat "hůř vidět" ..
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Brůča1 24. 6. 2018 12:31

hasicarna1 : Lepší volbou je zvětšit velikost písma, případně zaškrtnout i tučné zobrazení, v tomhle případě i při nastaveni největší velikosti zůstávají % stavu baterie v notifikační liště viditelná.
Jinak pro pohodlnější vzhled kontaktů a zpráv doporučuji stáhnout jinou aplikaci, kde jsou větší možnosti nastavení velikosti písma, číselníku i barev. Už od G4 používám na kontakty True Phone dialer a na zprávy Chomp sms.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod hasicarna1 25. 6. 2018 10:52

Brůča1: Ahoj, jj - pohral jsem si s tim a zvyknu si : - ) Díky moc za rady!!! Ještě se zeptam na další neduh, který jsem zjistil. Kdy mobil ztlumím anebo dam jen vibrace, tak v notifikacni liste nevidim ikonku "preskrtleho repracku" jak byva zvykem. Pak mobil vezmu do ruky a zapomenu zvuk opet aktivovat a jsem nejaky cas bez zvuku, nez mi to docvakne. Puvodni ANDROIDY co jsem mel, mi toto ztlumeni davali najevo v notifikacni liste. mate to take podobne? Pripadne jak toto resite, jestli to vůbec resite? Musim na druhou stranu vyzvednout automatickou regulaci jasu, která je dle meho nazoru mnohem presnejsi nežli u meho predesleho modelu H P9.
hasicarna1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 25. 6. 2018 12:02

Ahoj, ve stahovací roletce kliknutím na ikonku repráčku si nastavíš buď jen vibrovat nebo dvojitým poklepem potichu, v tom případě je ikona repráčku přeškrtnutá.
Edit://
Už vím, jak to myslíš, díky vykousnutému displeji nemůžou být všechny ikonky v notifikační liště vidět, protože se tam prostě nevejdou, takže tady musíš nejprve stáhnout roletku a pak teprve vidíš druhý řádek notifikační lišty.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 25. 6. 2018 14:49

Po poslední aktualizaci Google Lens se nově integrovala aplikace do fototparátu (nutno provést update z Google Play Store).

Docela hezky to vyhledává. I psa to umí, rasu, kočky to umí, rasu, i jídlo.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 25. 6. 2018 16:47

Google Lens jsem aktualizovala a funguje to celkem dobře.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 25. 6. 2018 18:59

Vitjtě v krámu amerykánskym... :-)

Mám po ruce LG V30 i G7. Je zájem o porovnávací fotografie? Nebo jiné detaily face to face telefonů.

Protože asi největší konkurent pro V30 je právě G7. Nebo, chcete-li, je tomu spíš naopak. Každopádně:
* boombox zvuk je pecka. Kdo nevyzkoušel, neuvěří. Tak hluboký a basový zvuk jsem ještě neviděl. Neslyšel.
* Google Lens je taky paráda. Vyhládává to všechno a umí to linkován na CZ vezewebu jako WIKI nebo Mapy.
* displej a notch v pohodě. Celekem elegantní je to skrytí do rámečeků
* bezdrátové rychlonabíjení funguje dobře
* mapy umí běhat v miniokně nad ostatními aplikacemi (asi Oreo featura)

Ale:
* chybí mi SMS klient. Nově to má Androi Messenger, kterému jsem nepřišel na chuť. Řešením je třetí strana, protože stejný problém je teď i Nokií. Preferuji řešení: TEXTRA z Marketu
* málo pouzder zatím na trhu
* telefon má barevnou RGB diodu, ale nnenašel jsem její nastavení. Škoda.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 25. 6. 2018 20:41

Mně by u G7 docela zajímalo o kolik se zvětší výdrž, když se přepne rozlišení na Fhd a jestli je to nějak citelně poznat na tom displayi.

Mimochodem když jsem se díval na srovnávačku G7 vs S9+ kolik žere always on, tak u Samsungu to žralo víc.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků