LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Eddward 24. 5. 2018 21:04

Ved je to predsa v nastaveniach. Da sa to zapnut alebo vypnut. Ked chcete skryt navigacne tlacidla tak to treba mat zapnute aby tam ten bod bol.
Ten bod ale nie je vo vsetkych aplikaciach. V niektorych sa nikdy neobjavi. Na Nougate to na ploche Nova launcheru bolo, teraz to uz nie je.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI GTX 1080 GAMING X
Phone: LG V30 (8.0 stock)
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod neis 27. 5. 2018 11:53

Pánové zlepšilo se na oreu ostření za šera, nebo je to stále tragedie?
neis
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 29. 5. 2018 10:33

Těžko srovnávat, to ostření je špatný obecně. Řekl bych subjektivně, že se o nic neposunulo. Teď jsem zkusil namířit do tmavší poličky a ostření tak 2-3 sekundy. V době různých laserových ostření je to až absurdní.

Někdo radí vypnout HDR (mám myslím nastavené na auto) - ale to je mi divné, myslel jsem, že HDR v mobilu je dané postprocessingem (nikoliv třeba multiexpozicí) a hlavně jiné telefony pomalé ostření v HDR režimu nemají (Google Pixel, S7/S8).
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 30. 5. 2018 15:35

Ahoj. Nemáte někdo vyzkoušené tvrzené sklo, které na V30 sedí. Zatim jsem zkoušel levná skla od dvou výrobců a obě tragédie. Na okrajích se odchlipují a zůstávají pod nimi nevzhledné mapy. 3 skla šli do koše. A to jsem už lepil hodně skel na různé telefony, ale tohle se mě ještě nestalo.
Díky.
iceman27
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 30. 5. 2018 16:51

Ne, ja som v podstate ani ziadne normalne nenasiel, aj ked je pravda ze som velmi nehladal ked som zistil ze Nillkin neponuka ziadne, alebo zatial ziadne.
Mam ScreenShield foliu.
Inak sa to neda, do dvoch dni bez ochrany vo vrecku som mal prvy mikrosrabancek.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI GTX 1080 GAMING X
Phone: LG V30 (8.0 stock)
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 31. 5. 2018 16:50

WhiteStone Dome glass :) ... ale pocitaj, ze si trochu priplatis :)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s
Mr.Bombastic
Junior

Odeslat příspěvekod iceman27 31. 5. 2018 18:36

Díky. Cena je dost, ale telefon stál více. Zítra zkusím screenshield, když bude na prd tak objednám tohle. Dnes šlo 4 sklo do koše. Co je to za vrstvu na tom mobilu, že tam nic pořádně nedrží.
iceman27
Junior

Odeslat příspěvekod romved1 1. 6. 2018 21:51

Zdravim, dnes se mi s telefonem LG V30 stal celkem velky problem. Pri ceste domu se mi telefon asi vybil (mel okolo 12 procent kdyz jsem ho kontroloval naposled a po asi 15 minutach telefon prestal reagovat.). Doma nereaguje na nic jakoby nebyl zaply a bohuzel ani nejde zapnout. Nechal jsem.ho nejakou dobu v nabijecce a zkousel podrzet na 10 sekund veskere tlacitka co telefon ma. Reakce telefonu bohuzel zadna. Telefon mam mesic a tenhle problem se mi stal poprve.

Byl bych rad zda by nekdo nevedel jak telefon spravit. Reklamaci chci nechat jako posledni moznost protoze v telefonu mam fotky a soubory o ktere nechci prijit.

Dekuju za pripadnou odpoved.
romved1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 21:56

nech V30 do rána na nabíječce
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romved1 1. 6. 2018 22:12

Doufam ze to pomuze :( na nabijecce je uz pres hodinu a pul a stale nic.
romved1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 22:16

Li Pol baterie se nemají do mrtě vybíjet
Zkus držet Power a cca 10x vytáhni a zapoj nabíjecí kabel
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romved1 1. 6. 2018 22:31

Uz to tu 15 minut zkousime a bohuzel nic :/
romved1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 22:50

nechej baterii do rána nabíjet, třeba naběhne, jinak bude asi na výměnu (ale je nepravděpodobné, že by vnitřní ochrana nechala baterii zničit)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romved1 1. 6. 2018 23:09

Bohuzel budu muset asi vydrzet do rana. Telefon stale nereaguje, ale kdyz jsem si nechal zavolat, tak misto toho abych byl nedostupny tak to normalne vyzvanelo, coz se mi zda zvlastni (pote jsme sundali a nasadili kartu nazpatek ale pak uz jsem od te chvile nedostupnej).
romved1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 23:17

však ano, ta baterie potřebuje nějaký čas oživit, snad jsi se nedomníval, že ti odešel smartfon..? :)
Nick Cave
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka