LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tommino 31. 10. 2017 18:06

Už mě taky serou, dnes jsme psal do LG, kdy se začne prodávat a odpověď byla, že vůbec neví. Toto nepochopím, jak můžou nevědět??!! Já na něj čekám už pěkně dlouho, ale už mě to přestává bavit. Dám tomu 14 dní a když nic, jaký jiný koupit?
Tommino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muvo 31. 10. 2017 18:51

pridám jeden detail k v30, pri prehrávaní hudby do BT sluchatok, ide táto veľmi potichu a nedá sa dať tak hlasno, ako s inými telefónmi. Skrz kábel to problém nie je.
Je otázkou, či to vyriešia, ale vadí to...

Inak telefón je pocitovo veľmi ľahký, veľmi príjemný v ruke a až na čítačku prstu vzadu ideál. Konečne displej pekne rovný skoro až ku kraju a nie zahnutý ako u S8, z čoho len bolia oči.
muvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tommino 31. 10. 2017 19:15

A kde jsi ho koupil? :) Nebo máš nějaký testovací?
Tommino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZiChius82 1. 11. 2017 09:33

Opravdu tomu nerozumím. LG má tento kvartál opět meziroční propady tržeb v mobilní divizi a místo toho, aby do toho šlápnul, tak si dál drží ten svůj laxní přístup v marketingu a distribuci. Dyť byl představen jen týden po Note 8, který se už prodává buh ví jak dlouho a i cena a dostupnostu u nás byla známá prakticky hned po prezentaci. Tady u LG si člověk ani po dvou měsích není jistý, kdy bude a za kolik bude. Jako do Vánoc čekat rozhodně nebudu, to už se pak snad vyplatí čekat na další modelové řady příští rok (vyřešená implementace čteček prstů pod povrch dipleje, implementace umělé inteligence atd...) A to nemluvím o možnosti problému s displejem u LG V30 a bohužel dost špatné kvalitě selfie kamerky..opravdu opět šilhám po Note 8 ve zlaté...oproti LG V30 +2GB RAM, větší a kvalitnější displej, super i přední kamerka a prý ani zvukový výstup neni u Exynos verze vůbec zlý (oproti LG má dokonce výrazně lepší stereo crosstalk - rozlišení pravého a levého stereo kanálu). Jestli se LG vytasí s cenovkou 24K+, tak šedivka Note 8 za 21K bude asi jasná volba... kdyby ale LG takhle neblblo, tak už ho mám dávno doma a nemusim tohle řešit... nikdo nic neví..ofiko LG CZ, ALza, CZC...nikdo
Siemens C35i > Siemens SX1 > HTC Touch Dual > HTC Touch HD > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Note II > Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy Note 7 > Xiaomi Mi Max > ?
ZiChius82
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muvo 1. 11. 2017 10:34

Tommino píše:A kde jsi ho koupil? :) Nebo máš nějaký testovací?


Mal som pozicany predpredajny kus na chvilu. :potichu
muvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 1. 11. 2017 11:09

vydržím v pohodě čekat až do velikonoc kdy se bude prodávat za 11-12 tis. Kč :-)
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 1. 11. 2017 13:59

No jak to čtu, tak Mate 10 Pro je lepší varianta.
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 1. 11. 2017 16:34

PeterPan píše:No jak to čtu, tak Mate 10 Pro je lepší varianta.



V čem? mě spíše přijde V30 lepsi volba než Mate 10 pro.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod PeterPan 2. 11. 2017 11:46

128GB, lepší fotky i video. České zastoupení. Ano V30 má lepší odolnost. 4000mAh baterie. Což u mého Mate 9 je best. I, který používám a V30 jej nemá.
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 2. 11. 2017 12:45

V recenzi foto u Mate 10 poplili, nemá paměťovku, pro mně důležitý a hlavně nemá konektor na sluchátka. Nosit redukci, tak ji brzo ztratím. V 30 je lehčí, menší a tenčí. Já čekám na V 30.
Galaxy Note8
GiFu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeterPan 2. 11. 2017 16:43

128GB me stačí. Na co pomalá micro karta? Teď mám na 64GB 22GB volných. 3.5mm nepoužívám. Mám BT sluchátka. Ale každý podle svých potřeb. Já zas potřebuji dualsim a IR port.
PeterPan
Junior


Odeslat příspěvekod dumardus 3. 11. 2017 15:40

PeterPan píše:No jak to čtu, tak Mate 10 Pro je lepší varianta.

tak to určitě ne :D Ale je to tvůj názor, brát ti ho nebudu.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 3. 11. 2017 17:43

Měl jsem LG G2 a pak G4. Rozhraní bylo super, ale občasné restarty to byla traga. Aktualizace minimalni. Huawei jsem nechtěl, ale s Mate 9, na kterou vycházejí updaty pravidelně i zabezpečení Googlu, problém nemám. A restart jsem neměl nikdy. Ale ať si každý koupí co chce.,) Třebas HTC.
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 4. 11. 2017 01:08

No ja mam doma Huawei P9 a z aktualizacemi to neni žadna slava, posledni zabezpečeni z dubna. Po funkčni strance včetně nadstavby na tom sice neni někak špatně, ale taky žadna slava. Když to srovnam se Samsung S7, což je model, ktery byl představeny zhruba ve stejne době, tak je na tom po všech strankach lepe. Jo a posledni zabezpečeni ma z řijna.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků