LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 30. 4. 2018 09:45

mestalla píše:Nevíte někdo jak nastavím,aby mi nezhasínal display,když se na něj dívám.V nastavení displeje to jde nastavit jen časově.

LG to nemá od roku 2015. Dřív ano. Nyní u ŽÁADNÉHO modelu.
Patent. No.. :-|

Ale existují appky 3. stran.
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaaales 1. 5. 2018 13:21

Jde s V30 vyfotit nějakou věc s rozmazaný pozadím? Pokud ano tak poraďte jak.
aaaales
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 5. 2018 23:15

tak ze k tej veci prides blizko a nechas zaostrit kameru ? nechapem co riesis
rozmazane pozadie urobi hociaka kamera, zalezi kde je focus

Obrázek

Obrázek

LG kamera na Oreu, tusim ze ani AI CAM som nemal zapnute. Na kvety to nerobi najlepsi efekt, prilis presytene farby az sa zlievaju a nevidno detaily.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI GTX 1080 GAMING X
Phone: LG V30 (8.0 stock)
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 5. 2018 23:29

mestalla píše:Nevíte někdo jak nastavím,aby mi nezhasínal display,když se na něj dívám.V nastavení displeje to jde nastavit jen časově.

Jestli máš Nova Launcher (Prime) tak si nastav čas vypnutí displeje jaký chceš a v Nova Launcheru zvol gesto vypnutí displeje dvojitým poklepem
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Brůča1 3. 5. 2018 23:27

V LG shopu po zadání slevového kódu LG2017 vychází cena na 13761 Kč.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 9. 5. 2018 22:35

Tak jsme si za tech 13800 V30 dneska vyzvedl a musim pochvalit lgshop jako takovy. Mel jsem objednanou modrou variantu, ale po porovnani v obchode jsem se rozhodl pro stribrnou, pricemz mi lgshop tu objednavku zmenil a dal stejnou cenu, ackoliv ten kupon uz neni aktualni. Dostal jsem kus z nemecke distribuce.

Mimochodem 13761 korun je na takovy telefon neuveritelna cena.
.soul
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 10. 5. 2018 18:20

strieborna bol moj favorit hned od zaciatku a prvy kus som aj taky mal, pre mna jednoznacne viac "cool" farba ako ta modra... neviem preco sa kazdemu paci ta modra, pride mi prilis obycajna az tuctova a v priesvitnom obale vyzera skoro ako obycajny modry plastovy kryt... nakoniec mam ale tu modru, kedze som chcel inu varku telefonu...

inak telefon je to dobry, jedine co mi naozaj vadi je to jemne zrno v obraze pri nizkom jase... mam to stastie ze to vidim narozdiel od inych :( na bielom pozadi napr. v nastaveniach to velmi dobre vidno

inak aj po skoro 3 mesiacoch ziadne vypalenie na displeji nemam, takze zatial fajn :)
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI GTX 1080 GAMING X
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 10. 5. 2018 21:53

Až tak bych se neradoval až bude na trhu LG G7,cena V30 spadne určitě ještě níže.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 10. 5. 2018 22:53

zrejme este spadne, ale tiez by som uz od toho vela necakal... V30 ma OLED panel, ktory je nasobne drahsi ako LCD takze to bude dost tlmit pokles...
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 10. 5. 2018 23:32

Tak LG mi začal sám od sebe vibrovat, super :D Prostě mobil v kapse nebo leží na stole a najednou třeba pětkrát nebo desetkrát zavibruje. Žádné volání, notifikace, nic, prostě jen tak si zavibruje. Dost mě to irituje :D Nastává to tak jednou týdně, náhodně.
Canon EOS 1D X + Canon 5D Mark IV + Sigma 14/1.8 Art + Canon TS-E 24/3.5 + Canon 24-70/2.8 II + Canon 70-200/2.8 L IS II + Canon 300/2.8 L IS + Canon 8-15/4 L fisheye + Canon Speedlite 600EX-RT + Sony RX100 mark III.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 5. 2018 23:41

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vladte 12. 5. 2018 11:16

Mr.Scully - ono těch problémů asi bude trošku víc... před aktualizací jsem neměl co vytknout, ale teď mi už párkrát vytuhnut (pomohl jen restart) a nově jsem zjistil, že z ničeho nic přestalo fungovat vyzvánění... divil jsem se proč mám najednou spoustu nepřijatých hovorů a tak jsem si sám sobě zavolal z druhého telefonu a kupodivu telefon nezvonil (rozsvítil se a bylo možné hovor přijmout, ale nezvonil)... a opět pomohl až restart... docela mě zajímá čím mě překvapí nyní...
Vladte
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 12. 5. 2018 16:46

Lg už dávno není čím bylo,jeho kup je sázka do loterie.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod hoblina 12. 5. 2018 19:26

Nevím,ale asi mám štěstí! 5 let si nemůžu stěžovat na lg. Lg 2,3 lg v 10 a teď lg v30! Naprostá spokojenost!
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 12. 5. 2018 20:35

Stejně tak, žádný problém u několika LG telefonů v řadě. Ono se stačí podívat max dva tři hejtři napříč LG vlákny. Naštěstí jsou to pořád ti samí, takže je už není třeba brát vážně.
Tazz1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor